Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė), Data: 2009-03-08, Vieta: Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Tauragė  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Ramūnas Stapušaitis    Dėl 1-16 vietos        
 R.Stapušaitis        
 32       ->        
   R.Stapušaitis      
 17  Gvidas Pielikis      21:5  21:2      
 D.Orentas        
 16  Domantas Orentas    21:8  21:6        
     R.Stapušaitis    
 9  Gytis Bernotas        21:7  21:14    
 G.Bernotas        
 24       ->        
   L.Sparnauskis      
 25         21:16  21:14      
 L.Sparnauskis        
 8  Laurynas Sparnauskis    ->        
       R.Stapušaitis  
 5  Renaldas Šileris          21:15  21:14  
 R.Šileris        
 28       ->        
   R.Šileris      
 21  Titas Kvederys      21:5  21:8      
 T.Kvederys        
 12  Petras Bartušis      B/Ž        
     L.Rimkus    
 13  Dominykas Juškys        21:11  21:15    
 D.Juškys        
 20  Rokas Norbutas      B/Ž        
   L.Rimkus      
 29         21:2  21:4      
 L.Rimkus        
 4  Lukas Rimkus    ->         1-a vieta
         R.Stapušaitis
 3  Tautvydas Liorančas            21:13  18:21  21:17
 T.Liorančas        
 30       ->        
   T.Liorančas      
 19  Vincentas Vitkus      21:6  21:7      
 E.Zdanavičius        
 14  Eimantas Zdanavičius      B/Ž        
     T.Liorančas    
 11  Lukas Kavaliauskas        21:18  23:21    
 L.Kavaliauskas        
 22  Džiugas Girulis    21:3  21:5        
   L.Bartusevičius      
 27         21:8  21:10      
 L.Bartusevičius        
 6  Lukas Bartusevičius    ->        
       P.Bartušis  
 7  Lukas Genutis          21:9  21:15  
 L.Genutis        
 26       ->        
   L.Genutis      
 23         22:20  21:11      
 N.Bičkovas        
 10  Nedas Bičkovas    ->        
     P.Bartušis    
 15  Dovydas Katauskas        21:9  21:19    
 D.Katauskas        
 18  Ignas Zdanavičius    21:7  21:4      L.Rimkus   3-a vieta
   P.Bartušis    T.Liorančas
 31         21:2  21:4    T.Liorančas   21:18  21:19
 P.Bartušis        
 2  Povilas Bartušis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Sparnauskis    
       L.Sparnauskis  
       R.Šileris   21:19  21:10   5-a vieta
         L.Bartusevičius
       L.Bartusevičius     21:12  17:21  21:15
       L.Bartusevičius  
       L.Genutis   21:14  21:17  
           
           
         R.Šileris   7-a vieta
         L.Genutis
         L.Genutis   17:21  21:10  21:11
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Orentas      
     G.Bernotas    
     G.Bernotas   21:7  21:8    
       G.Bernotas  
     T.Kvederys     21:3  21:7  
     D.Juškys    
     D.Juškys   21:8  21:6     9-a vieta
         N.Bičkovas
     E.Zdanavičius       21:16  10:21  21:11
     L.Kavaliauskas    
     L.Kavaliauskas   21:11  21:14    
       N.Bičkovas  
     N.Bičkovas     21:15  21:8  
     N.Bičkovas    
     D.Katauskas   21:6  21:9    
           
         D.Juškys   11-a vieta
         L.Kavaliauskas
         L.Kavaliauskas   21:4  21:7
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Orentas    
       D.Orentas  
       T.Kvederys   21:18  21:13   13-a vieta
         D.Orentas
       E.Zdanavičius     16:21  21:13  22:20
       E.Zdanavičius  
       D.Katauskas   18:21  21:10  21:17  
           
           
         T.Kvederys   15-a vieta
         D.Katauskas
    Dėl 17-32 vietos      D.Katauskas   21:6  21:12
         
   G.Pielikis      
   G.Pielikis   ->      
     G.Pielikis    
      ->    
   .      
    ->      
       G.Pielikis  
          B/Ž  
   P.Bartušis      
   P.Bartušis   ->      
     R.Norbutas    
   R.Norbutas       B/Ž    
   R.Norbutas      
    ->       17-a vieta
         I.Zdanavičius
          15:21  21:11  26:24
   V.Vitkus      
   V.Vitkus   ->      
     D.Girulis    
   D.Girulis       B/Ž    
   D.Girulis      
    ->      
       I.Zdanavičius  
        21:16  21:7  
   .      
    ->      
     I.Zdanavičius    
   I.Zdanavičius     ->    
   I.Zdanavičius      
    ->    R.Norbutas   19-a vieta
       
         D.Girulis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       P.Bartušis  
       P.Bartušis   ->   21-a vieta
       
       V.Vitkus     ->
       V.Vitkus  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 111 112 
2009 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2009-06-13 10:00 2009-06-13 23:00
Adaži (Latvija)
     35+    MV    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD  
     65+    VV  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas)
2009-06-06 10:00 2009-06-07 14:00
Tartu, Estija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Vilniaus atviras badmintono čempionatas
2009-05-30 10:00 2009-05-31 20:00
Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (5 turas)
2009-05-30 10:00 2009-05-30 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2008/2009 m. Lietuvos jaunių (iki 17 metų) badmintono čempionatas
2009-05-23 12:00 2009-05-24 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (iki 13 metų) badmintono čempionatas
2009-05-16 12:00 2009-05-17 16:30
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (4 turas)
2009-05-03 10:00 2009-05-03 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos TOP-8
2009-05-01 11:00 2009-05-01 18:00
"Drobės" sorto salė, Drobės g. 62, Kauna ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2009-04-18 10:00 2009-04-19 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-asis Tauragės apskrities tarptautinis turnyras
2009-04-04 09:00 2009-04-05 19:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.