Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė), Data: 2009-03-08, Vieta: Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Tauragė  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Giedrė Grigonė    Dėl 1-16 vietos        
 G.Grigonė        
 32       ->        
   G.Grigonė      
 17  Laura Kupstaitė      21:3  21:4      
 L.Kupstaitė        
 16  Saulina Norgailaitė    21:17  21:3        
     G.Grigonė    
 9  Monika Juškytė        21:10  21:8    
 M.Juškytė        
 24       ->        
   G.Krivonosovaitė      
 25         21:11  21:9      
 G.Krivonosovaitė        
 8  Goda Krivonosovaitė    ->        
       G.Grigonė  
 5  Gintarė Gečaitė          21:8  21:4  
 G.Gečaitė        
 28       ->        
   G.Gečaitė      
 21  Greta Juozonytė      24:22  21:14      
 G.Janušonytė        
 12  Gabrielė Janušonytė      B/Ž        
     J.Tvaskaitė    
 13  Dominyka Dragūnaitė        18:21  21:8  21:18    
 D.Dragūnaitė        
 20  Dominyka Rimkutė    21:8  21:13        
   J.Tvaskaitė      
 29         21:19  21:8      
 J.Tvaskaitė        
 4  Justina Tvaskaitė    ->         1-a vieta
         A.Meirytė
 3  Gintarė Katauskytė            21:17  21:7
 G.Katauskytė        
 30       ->        
   G.Katauskytė      
 19  Karolina Šadbaraitė      21:1  21:8      
 L.Bagdonaitė        
 14  Loreta Bagdonaitė    21:16  21:17        
     G.Katauskytė    
 11  Gintarė Bilvardaitė        21:7  21:5    
 G.Bilvardaitė        
 22       ->        
   G.Bilvardaitė      
 27           B/Ž      
 R.Ričkutė        
 6  Ramunė Ričkutė    ->        
       A.Meirytė  
 7  Gita Venckutė          21:19  21:14  
 G.Venckutė        
 26       ->        
   B.Ravinkaitė      
 23         21:4  21:18      
 B.Ravinkaitė        
 10  Brigita Ravinkaitė    ->        
     A.Meirytė    
 15  Lilija Genutytė        21:6  21:1    
 L.Genutytė        
 18  Ugnė Bernotaitė    21:14  21:7      J.Tvaskaitė   3-a vieta
   A.Meirytė    G.Katauskytė
 31         21:4  21:3    G.Katauskytė   21:8  21:15
 A.Meirytė        
 2  Amanda Meirytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Krivonosovaitė    
       G.Krivonosovaitė  
       G.Gečaitė   21:19  21:18   5-a vieta
         G.Krivonosovaitė
       G.Bilvardaitė     15:21  21:17  21:16
       B.Ravinkaitė  
       B.Ravinkaitė   21:8  21:6  
           
           
         G.Gečaitė   7-a vieta
         G.Gečaitė
         G.Bilvardaitė   21:12  21:6
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Kupstaitė      
     M.Juškytė    
     M.Juškytė   21:12  21:19    
       D.Dragūnaitė  
     G.Janušonytė     21:7  21:17  
     D.Dragūnaitė    
     D.Dragūnaitė   21:18  12:21  21:19     9-a vieta
         G.Venckutė
     L.Bagdonaitė       21:13  21:16
     L.Bagdonaitė    
     R.Ričkutė     B/Ž    
       G.Venckutė  
     G.Venckutė     18:21  21:12  21:11  
     G.Venckutė    
     L.Genutytė   21:17  21:14    
           
         M.Juškytė   11-a vieta
         M.Juškytė
         L.Bagdonaitė   21:12  15:21  21:17
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Kupstaitė    
       L.Kupstaitė  
       G.Janušonytė   13:21  22:20  25:23   13-a vieta
         L.Kupstaitė
       R.Ričkutė     21:14  21:8
       L.Genutytė  
       L.Genutytė     B/Ž  
           
           
         G.Janušonytė   15-a vieta
         G.Janušonytė
    Dėl 17-32 vietos      R.Ričkutė     B/Ž
         
   S.Norgailaitė      
   S.Norgailaitė   ->      
     S.Norgailaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       S.Norgailaitė  
        21:7  21:9  
   G.Juozonytė      
   G.Juozonytė   ->      
     D.Rimkutė    
   D.Rimkutė       B/Ž    
   D.Rimkutė      
    ->       17-a vieta
         S.Norgailaitė
          21:15  22:20
   K.Šadbaraitė      
   K.Šadbaraitė   ->      
     K.Šadbaraitė    
      ->    
   .      
    ->      
       K.Šadbaraitė  
        21:12  21:17  
   .      
    ->      
     U.Bernotaitė    
   U.Bernotaitė     ->    
   U.Bernotaitė      
    ->    D.Rimkutė   19-a vieta
         U.Bernotaitė
         U.Bernotaitė   21:10  21:9
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
       G.Juozonytė   ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 111 112 
2009 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2009-06-13 10:00 2009-06-13 23:00
Adaži (Latvija)
     35+    MV    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD  
     65+    VV  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas)
2009-06-06 10:00 2009-06-07 14:00
Tartu, Estija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Vilniaus atviras badmintono čempionatas
2009-05-30 10:00 2009-05-31 20:00
Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (5 turas)
2009-05-30 10:00 2009-05-30 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2008/2009 m. Lietuvos jaunių (iki 17 metų) badmintono čempionatas
2009-05-23 12:00 2009-05-24 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (iki 13 metų) badmintono čempionatas
2009-05-16 12:00 2009-05-17 16:30
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (4 turas)
2009-05-03 10:00 2009-05-03 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos TOP-8
2009-05-01 11:00 2009-05-01 18:00
"Drobės" sorto salė, Drobės g. 62, Kauna ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2009-04-18 10:00 2009-04-19 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-asis Tauragės apskrities tarptautinis turnyras
2009-04-04 09:00 2009-04-05 19:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.