Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė), Data: 2009-03-08, Vieta: Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Tauragė  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Gintarė Katauskytė 
 Amanda Meirytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Katauskytė, A.Meirytė      
 16       ->      
   G.Katauskytė, A.Meirytė    
 9  Ugnė Bernotaitė 
 Saulina Norgailaitė 
    21:5  21:5    
 L.Kupstaitė, K.Šadbaraitė      
 8  Laura Kupstaitė 
 Karolina Šadbaraitė 
  21:9  21:10      
     G.Katauskytė, A.Meirytė  
 5  Loreta Bagdonaitė 
 Gintarė Bilvardaitė 
      21:6  21:6  
 L.Bagdonaitė, G.Bilvardaitė      
 12       ->      
   M.Juškytė, B.Ravinkaitė    
 13         21:17  21:14    
 M.Juškytė, B.Ravinkaitė      
 4  Monika Juškytė 
 Brigita Ravinkaitė 
  ->       1-a vieta
       G.Grigonė, J.Tvaskaitė
 3  Gintarė Gečaitė 
 Ramunė Ričkutė 
        21:17  14:21  21:17
 G.Gečaitė, R.Ričkutė      
 14       ->      
   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė    
 11           B/Ž    
 D.Dragūnaitė, G.Janušonytė      
 6  Dominyka Dragūnaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  ->      
     G.Grigonė, J.Tvaskaitė  
 7  Goda Krivonosovaitė 
 Dominyka Rimkutė 
      21:7  21:6  
 G.Krivonosovaitė, D.Rimkutė      
 10       ->      
   G.Grigonė, J.Tvaskaitė    
 15         21:4  21:9    
 G.Grigonė, J.Tvaskaitė      
 2  Giedrė Grigonė 
 Justina Tvaskaitė 
  ->    M.Juškytė, B.Ravinkaitė   3-a vieta
       M.Juškytė, B.Ravinkaitė
       D.Dragūnaitė, G.Janušonytė   21:13  21:14
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Kupstaitė, K.Šadbaraitė    
     L.Bagdonaitė, G.Bilvardaitė  
     L.Bagdonaitė, G.Bilvardaitė   21:14  21:15   5-a vieta
       G.Krivonosovaitė, D.Rimkutė
     G.Gečaitė, R.Ričkutė     23:21  22:20
     G.Krivonosovaitė, D.Rimkutė  
     G.Krivonosovaitė, D.Rimkutė     B/Ž  
         
         
       L.Kupstaitė, K.Šadbaraitė   7-a vieta
       L.Kupstaitė, K.Šadbaraitė
       G.Gečaitė, R.Ričkutė     B/Ž
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   U.Bernotaitė, S.Norgailaitė    
   U.Bernotaitė, S.Norgailaitė   ->    
     U.Bernotaitė, S.Norgailaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       U.Bernotaitė, S.Norgailaitė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 111 112 
2009 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2009-06-13 10:00 2009-06-13 23:00
Adaži (Latvija)
     35+    MV    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD  
     65+    VV  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas)
2009-06-06 10:00 2009-06-07 14:00
Tartu, Estija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Vilniaus atviras badmintono čempionatas
2009-05-30 10:00 2009-05-31 20:00
Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (5 turas)
2009-05-30 10:00 2009-05-30 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2008/2009 m. Lietuvos jaunių (iki 17 metų) badmintono čempionatas
2009-05-23 12:00 2009-05-24 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (iki 13 metų) badmintono čempionatas
2009-05-16 12:00 2009-05-17 16:30
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (4 turas)
2009-05-03 10:00 2009-05-03 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos TOP-8
2009-05-01 11:00 2009-05-01 18:00
"Drobės" sorto salė, Drobės g. 62, Kauna ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2009-04-18 10:00 2009-04-19 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-asis Tauragės apskrities tarptautinis turnyras
2009-04-04 09:00 2009-04-05 19:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.