Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius), Data: 2009-03-06, Vieta: Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Oksana Jaciuk    Dėl 1-16 vietos        
 O.Jaciuk        
 32       ->        
   O.Jaciuk      
 17  Ugnė Trakimaitė      21:3      
 U.Janušauskaitė        
 16  Ugnė Janušauskaitė    21:15        
     O.Jaciuk    
 9  Greta Alksnytė        21:3    
 G.Alksnytė        
 24  Julita Velmizova    21:5        
   G.Juzukonytė      
 25  Irina Kamčickaja      21:8      
 G.Juzukonytė        
 8  Gabrielė Juzukonytė    21:2        
       O.Jaciuk  
 5  Miglė Kubiliūtė          21:8  
 M.Kubiliūtė        
 28  Aneta Voronovič    21:1        
   M.Kubiliūtė      
 21  Viktorija Boiko      21:4      
 E.Krukovskytė        
 12  Evelina Krukovskytė    24:22        
     V.Žymantaitė    
 13  Greta Urbonaitė        22:20    
 G.Urbonaitė        
 20  Justina Žlabytė    21:17        
   V.Žymantaitė      
 29  Milda Samsonaitė      21:12      
 V.Žymantaitė        
 4  Vaiva Žymantaitė    21:3         1-a vieta
         O.Jaciuk
 3  Viktorija Ivaščenkova            21:13
 V.Ivaščenkova        
 30  Karolina Šimkevičiūtė    21:1        
   V.Ivaščenkova      
 19  Arina Chilo      21:3      
 P.Puolytė        
 14  Paulina Puolytė    21:7        
     V.Ivaščenkova    
 11  Aleksandra Ševeliova        21:10    
 A.Ševeliova        
 22  Odeta Rastenytė    21:8        
   J.Jaščemskaitė      
 27  Juliana Lučun      21:2      
 J.Jaščemskaitė        
 6  Justina Jaščemskaitė    21:1        
       V.Ivaščenkova  
 7  Diana Jaciuk          21:17  
 D.Jaciuk        
 26  Jolanta Akinča    21:1        
   D.Jaciuk      
 23  Adelė Markevičiūtė      21:8      
 A.Semionova        
 10  Anna Semionova    21:5        
     D.Jaciuk    
 15  Adelė Mažeikaitė        21:8    
 A.Mažeikaitė        
 18  Emilija Petrauskaitė    21:10      V.Žymantaitė   3-a vieta
   V.Salygina    D.Jaciuk
 31         21:2    D.Jaciuk   22:20
 V.Salygina        
 2  Veronika Salygina    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Juzukonytė    
       M.Kubiliūtė  
       M.Kubiliūtė   21:14   5-a vieta
         V.Salygina
       J.Jaščemskaitė     21:10
       V.Salygina  
       V.Salygina   21:8  
           
           
         G.Juzukonytė   7-a vieta
         J.Jaščemskaitė
         J.Jaščemskaitė     B/Ž
      Dėl 9-16 vietos      
     U.Janušauskaitė      
     U.Janušauskaitė    
     G.Alksnytė   21:15    
       U.Janušauskaitė  
     E.Krukovskytė     21:14  
     E.Krukovskytė    
     G.Urbonaitė   21:18     9-a vieta
       
     P.Puolytė       ->
     P.Puolytė    
     A.Ševeliova   21:9    
       A.Semionova  
     A.Semionova     21:9  
     A.Semionova    
     A.Mažeikaitė   21:5    
           
         E.Krukovskytė   11-a vieta
       
         P.Puolytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Alksnytė    
       G.Alksnytė  
       G.Urbonaitė   21:18   13-a vieta
       
       A.Ševeliova     ->
       A.Mažeikaitė  
       A.Mažeikaitė   21:12  
           
           
         G.Urbonaitė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      A.Ševeliova   ->
         
   U.Trakimaitė      
   U.Trakimaitė   ->      
     U.Trakimaitė    
   J.Velmizova     21:12    
   J.Velmizova      
   I.Kamčickaja   21:6      
       J.Žlabytė  
   A.Voronovič       21:17  
   V.Boiko      
   V.Boiko   21:7      
     J.Žlabytė    
   J.Žlabytė     21:18    
   J.Žlabytė      
   M.Samsonaitė   21:11       17-a vieta
       
   K.Šimkevičiūtė         ->
   K.Šimkevičiūtė      
   A.Chilo   21:18      
     J.Lučun    
   O.Rastenytė     21:10    
   J.Lučun      
   J.Lučun   21:9      
       A.Markevičiūtė  
   J.Akinča       21:14  
   A.Markevičiūtė      
   A.Markevičiūtė   21:4      
     A.Markevičiūtė    
   E.Petrauskaitė     21:17    
   E.Petrauskaitė      
    ->    U.Trakimaitė   19-a vieta
       
         J.Lučun   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       J.Velmizova    
       V.Boiko  
       V.Boiko   21:7   21-a vieta
       
       K.Šimkevičiūtė     ->
       E.Petrauskaitė  
       E.Petrauskaitė   21:13  
           
           
         J.Velmizova   23-a vieta
       
         K.Šimkevičiūtė   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     I.Kamčickaja    
     I.Kamčickaja   ->    
       M.Samsonaitė  
     A.Voronovič     21:13  
     M.Samsonaitė    
     M.Samsonaitė   21:4     25-a vieta
       
     A.Chilo       ->
     A.Chilo    
     O.Rastenytė   21:19    
       A.Chilo  
     J.Akinča     21:9  
     J.Akinča    
      ->    
           
         I.Kamčickaja   27-a vieta
       
         J.Akinča   ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       A.Voronovič  
       A.Voronovič   ->   29-a vieta
       
       O.Rastenytė     ->
       O.Rastenytė  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 111 112 
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2009-06-13 10:00 2009-06-13 23:00
Adaži (Latvija)
     35+    MV    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD  
     65+    VV  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas)
2009-06-06 10:00 2009-06-07 14:00
Tartu, Estija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Vilniaus atviras badmintono čempionatas
2009-05-30 10:00 2009-05-31 20:00
Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (5 turas)
2009-05-30 10:00 2009-05-30 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2008/2009 m. Lietuvos jaunių (iki 17 metų) badmintono čempionatas
2009-05-23 12:00 2009-05-24 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (iki 13 metų) badmintono čempionatas
2009-05-16 12:00 2009-05-17 16:30
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (4 turas)
2009-05-03 10:00 2009-05-03 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.