Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008–2009 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalas, Data: 2009-03-21, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-03-21 2009-03-21 2009-03-21 2009-03-21 2009-03-22  
 1  Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-16 vietos        
[67] 15:30   G.Voitechovskaja        
 32  Erika Paulauskaitė    21:4  21:2 [17']        
  [97] 17:10   G.Voitechovskaja      
 17  Dovilė Randytė      21:4  21:1 [18']      
[68] 15:30   T.Kisieliūtė        
 16  Toma Kisieliūtė    19:21  22:20  23:21 [44']        
    [113] 17:50   G.Voitechovskaja    
 9  Lauryna Šidlauskaitė        21:5  21:4    
[69] 15:30   L.Šidlauskaitė        
 24  Aurelija Masiukevičiūtė    21:5  21:5 [128']        
  [98] 17:10   L.Šidlauskaitė      
 25  Iveta Cvilikaitė      21:19  15:21  21:18 [42']      
[70] 15:30   R.Ričkutė        
 8  Ramunė Ričkutė    21:6  21:2 [18']        
      [129] 18:50   G.Voitechovskaja  
 5  Daina Kairytė          21:16  21:17 [27']  
[71] 15:30   D.Kairytė        
 28  Gabrielė Ušeckaitė    21:6  21:2 [14']        
  [99] 17:10   D.Kairytė      
 21  Irina Svorobovič      21:2  21:5 [15']      
[72] 15:30   E.Samuilytė        
 12  Eimantė Samuilytė    21:7  21:6 [18']        
    [114] 17:50   E.Noreikaitė    
 13  Justina Eimutaitytė        21:19  21:10 [25']    
[77] 15:50   R.Šidlauskytė        
 20  Rita Šidlauskytė    21:10  21:13 [21']        
  [100] 17:10   E.Noreikaitė      
 29  Erika Valuckienė      21:7  21:6 [15']      
[78] 15:50   E.Noreikaitė        
 4  Erika Noreikaitė    21:4  21:5 [14']         1-a vieta
        [163] 09:30   G.Voitechovskaja
 3  Emilija Liočaitė            15:21  21:13  21:13 [43']
[79] 16:10   E.Liočaitė        
 30  Rūta Stanaitytė    21:2  21:0 [13']        
  [101] 17:10   E.Liočaitė      
 19  Miglė Tomkutonytė      21:9  21:5 [16']      
[80] 16:10   N.Žvirblytė        
 14  Neringa Žvirblytė    21:2  21:3 [13']        
    [115] 18:10   E.Liočaitė    
 11  Greta Parnarauskaitė        21:14  21:8 [20']    
[81] 16:10   G.Parnarauskaitė        
 22  Renata Baldovskaitė    21:6  21:4 [16']        
  [102] 17:10   A.Meirytė      
 27  Karolina Bobikaitė      21:4  21:7 [14']      
[82] 16:10   A.Meirytė        
 6  Amanda Meirytė    21:8  21:0 [16']        
      [130] 18:50   O.Jaciuk  
 7  Gintarė Katauskytė          21:14  21:10 [19']  
[87] 16:30   G.Katauskytė        
 26  Aistė Dainiūtė    21:4  21:4 [20']        
  [103] 17:30   G.Katauskytė      
 23  Laura Lebeckaitė      21:9  21:6 [32']      
[88] 16:30   L.Šimukauskaitė        
 10  Laura Šimukauskaitė    17:21  21:12  21:7 [27']        
    [116] 18:10   O.Jaciuk    
 15  Diana Jaciuk        21:10  21:10 [17']    
[89] 16:30   D.Jaciuk        
 18  Agnė Greičiūtė    21:16  21:4 [14']      E.Noreikaitė   3-a vieta
  [104] 17:30   O.Jaciuk   [164] 09:55   E.Noreikaitė
 31  Lina Šimkevičiūtė      21:12  21:6 [17']    E.Liočaitė   21:23  22:20  21:18 [43']
[90] 16:30   O.Jaciuk        
 2  Oksana Jaciuk    21:1  21:2 [13']     Dėl 5-8 vietos    
       L.Šidlauskaitė    
      [131] 18:50   D.Kairytė  
       D.Kairytė   21:15  21:13 [19']   5-a vieta
        [165] 09:55   D.Kairytė
       A.Meirytė     21:13  18:21  21:16 [44']
      [132] 18:50   A.Meirytė  
       G.Katauskytė   21:16  21:10 [26']  
           
           
         L.Šidlauskaitė   7-a vieta
        [166] 09:55   G.Katauskytė
         G.Katauskytė   21:16  21:19 [21']
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Kisieliūtė      
    [117] 18:10   R.Ričkutė    
     R.Ričkutė   21:8  21:4 [20']    
      [133] 19:10   R.Ričkutė  
     E.Samuilytė     21:7  21:16 [16']  
    [118] 18:10   R.Šidlauskytė    
     R.Šidlauskytė   21:17  21:13 [19']     9-a vieta
        [167] 09:55   R.Ričkutė
     N.Žvirblytė       16:21  21:15  21:14 [25']
    [119] 18:10   G.Parnarauskaitė    
     G.Parnarauskaitė   21:13  20:22  22:20 [31']    
      [134] 19:10   D.Jaciuk  
     L.Šimukauskaitė     21:12  21:18 [18']  
    [120] 18:10   D.Jaciuk    
     D.Jaciuk   21:12  21:16 [19']    
           
         R.Šidlauskytė   11-a vieta
        [168] 09:55   G.Parnarauskaitė
         G.Parnarauskaitė   21:16  21:15 [21']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       T.Kisieliūtė    
      [135] 19:10   E.Samuilytė  
       E.Samuilytė   21:10  21:8 [22']   13-a vieta
        [169] 09:55   L.Šimukauskaitė
       N.Žvirblytė     21:13  21:11 [18']
      [136] 19:10   L.Šimukauskaitė  
       L.Šimukauskaitė   21:18  21:10 [19']  
           
           
         T.Kisieliūtė   15-a vieta
        [170] 10:20   N.Žvirblytė
    Dėl 17-32 vietos      N.Žvirblytė   21:1  21:7 [17']
   E.Paulauskaitė        
  [105] 17:30   D.Randytė      
   D.Randytė   21:12  21:10 [18']      
    [121] 18:30   D.Randytė    
   A.Masiukevičiūtė     22:20  1:0 [21']    
  [106] 17:30   A.Masiukevičiūtė      
   I.Cvilikaitė   21:3  21:3 [13']      
      [137] 19:10   J.Eimutaitytė  
   G.Ušeckaitė       21:19  21:12 [18']  
  [107] 17:30   I.Svorobovič      
   I.Svorobovič   21:19  7:21  21:15 [30']      
    [122] 18:30   J.Eimutaitytė    
   J.Eimutaitytė     21:4  21:3 [16']    
  [108] 17:30   J.Eimutaitytė      
   E.Valuckienė   21:8  21:19 [21']       17-a vieta
        [171] 10:20   A.Dainiūtė
   R.Stanaitytė         22:20  19:21  21:6 [24']
  [109] 17:50   R.Stanaitytė      
   M.Tomkutonytė   21:5  21:8 [16']      
    [123] 18:30   K.Bobikaitė    
   R.Baldovskaitė     21:17  21:12 [19']    
  [110] 17:50   K.Bobikaitė      
   K.Bobikaitė   28:26  21:15 [26']      
      [138] 19:10   A.Dainiūtė  
   A.Dainiūtė       21:19  21:13 [18']  
  [111] 17:50   A.Dainiūtė      
   L.Lebeckaitė   21:17  21:15 [13']      
    [124] 18:30   A.Dainiūtė    
   A.Greičiūtė     22:20  21:10 [18']    
  [112] 17:50   A.Greičiūtė      
   L.Šimkevičiūtė   21:11  21:16 [17']    D.Randytė   19-a vieta
        [172] 10:20   D.Randytė
         K.Bobikaitė   21:16  18:21  21:11 [28']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Masiukevičiūtė    
      [139] 19:30   A.Masiukevičiūtė  
       I.Svorobovič     B/Ž   21-a vieta
        [173] 10:20   A.Greičiūtė
       R.Stanaitytė       B/Ž
      [140] 19:30   A.Greičiūtė  
       A.Greičiūtė   21:17  21:14 [17']  
           
           
         I.Svorobovič   23-a vieta
         R.Stanaitytė
         R.Stanaitytė     B/Ž
      Dėl 25-32 vietos      
     E.Paulauskaitė      
    [125] 18:30   E.Paulauskaitė    
     I.Cvilikaitė   21:10  21:8 [17']    
      [141] 19:30   E.Paulauskaitė  
     G.Ušeckaitė     21:16  21:17 [20']  
    [126] 18:30   G.Ušeckaitė    
     E.Valuckienė   21:19  21:13 [24']     25-a vieta
        [174] 10:20   L.Lebeckaitė
     M.Tomkutonytė       21:15  21:14 [18']
    [127] 18:50   R.Baldovskaitė    
     R.Baldovskaitė   21:12  21:12 [21']    
      [142] 19:30   L.Lebeckaitė  
     L.Lebeckaitė       B/Ž  
    [128] 18:50   L.Lebeckaitė    
     L.Šimkevičiūtė   21:13  21:11 [14']    
           
         G.Ušeckaitė   27-a vieta
         G.Ušeckaitė
         R.Baldovskaitė     B/Ž
           
        Dėl 29-32 vietos    
       I.Cvilikaitė    
      [143] 19:30   E.Valuckienė  
       E.Valuckienė   21:8  21:8 [16']   29-a vieta
        [175] 10:20   E.Valuckienė
       M.Tomkutonytė     21:7  21:8 [14']
      [144] 19:30   L.Šimkevičiūtė  
       L.Šimkevičiūtė   21:16  17:21  21:18 [34']  
           
           
         I.Cvilikaitė   31-a vieta
        [176] 10:45   M.Tomkutonytė
         M.Tomkutonytė   21:11  21:10 [20']
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 111 112 
2009 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2009-06-13 10:00 2009-06-13 23:00
Adaži (Latvija)
     35+    MV    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD  
     65+    VV  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas)
2009-06-06 10:00 2009-06-07 14:00
Tartu, Estija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Vilniaus atviras badmintono čempionatas
2009-05-30 10:00 2009-05-31 20:00
Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (5 turas)
2009-05-30 10:00 2009-05-30 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2008/2009 m. Lietuvos jaunių (iki 17 metų) badmintono čempionatas
2009-05-23 12:00 2009-05-24 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (iki 13 metų) badmintono čempionatas
2009-05-16 12:00 2009-05-17 16:30
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (4 turas)
2009-05-03 10:00 2009-05-03 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos TOP-8
2009-05-01 11:00 2009-05-01 18:00
"Drobės" sorto salė, Drobės g. 62, Kauna ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2009-04-18 10:00 2009-04-19 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-asis Tauragės apskrities tarptautinis turnyras
2009-04-04 09:00 2009-04-05 19:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.