Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008–2009 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalas, Data: 2009-03-21, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-03-21 2009-03-21 2009-03-21 2009-03-22  
 1  Edgaras Slušnys 
 Edvinas Jakubauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Slušnys, E.Jakubauskas      
 16       ->      
  [83] 16:10   E.Slušnys, E.Jakubauskas    
 9  Rokas Adomaitis 
 Stanislovas Grincevičius 
    21:8  21:13 [15']    
[73] 15:50   R.Adomaitis, S.Grincevičius      
 8  Aurimas Kurapka 
 Mantas Šatrauskas 
  17:21  21:17  21:11 [27']      
    [91] 16:50   E.Slušnys, E.Jakubauskas  
 5  Martynas Atkočaitis 
 Linas Zavadskis 
      21:8  21:13 [18']  
[74] 15:50   M.Atkočaitis, L.Zavadskis      
 12  Žygimantas Maldžius 
 Eimontas Sladkevičius 
  21:3  21:3 [14']      
  [84] 16:10   M.Atkočaitis, L.Zavadskis    
 13         21:4  21:15 [19']    
 M.Prevelis, T.Vaškevičius      
 4  Martynas Prevelis 
 Tomas Vaškevičius 
  ->       1-a vieta
      [177] 10:45   E.Slušnys, E.Jakubauskas
 3  Alan Plavin 
 Dominykas Viskaitis 
        21:17  19:21  21:18 [35']
 A.Plavin, D.Viskaitis      
 14       ->      
  [85] 16:30   A.Plavin, D.Viskaitis    
 11  Rytis Gžimaila 
 Marius Sidabras 
    21:12  21:12 [22']    
[75] 15:50   M.Norušis, A.Spurga      
 6  Modestas Norušis 
 Algirdas Spurga 
  21:9  21:16 [14']      
    [92] 16:50   P.Bartušis, L.Bartusevičius  
 7  Viktoras Grigorjevas 
 Gabrielius Šukys 
      21:12  25:23 [24']  
[76] 15:50   V.Grigorjevas, G.Šukys      
 10  Augustinas Lebedevas 
 Tomas Stanevičius 
  21:7  21:4 [14']      
  [86] 16:30   P.Bartušis, L.Bartusevičius    
 15         21:7  21:12 [17']    
 P.Bartušis, L.Bartusevičius      
 2  Povilas Bartušis 
 Lukas Bartusevičius 
  ->    M.Atkočaitis, L.Zavadskis   3-a vieta
      [178] 10:45   A.Plavin, D.Viskaitis
       A.Plavin, D.Viskaitis   21:11  21:18 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Adomaitis, S.Grincevičius    
    [93] 16:50   R.Adomaitis, S.Grincevičius  
     M.Prevelis, T.Vaškevičius   21:14  21:13 [18']   5-a vieta
      [179] 10:45   V.Grigorjevas, G.Šukys
     M.Norušis, A.Spurga     19:21  21:18  21:16 [26']
    [94] 16:50   V.Grigorjevas, G.Šukys  
     V.Grigorjevas, G.Šukys   21:6  21:12 [18']  
         
         
       M.Prevelis, T.Vaškevičius   7-a vieta
      [180] 10:45   M.Prevelis, T.Vaškevičius
       M.Norušis, A.Spurga   22:20  21:14 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kurapka, M.Šatrauskas    
   A.Kurapka, M.Šatrauskas   ->    
    [95] 16:50   A.Kurapka, M.Šatrauskas  
   Ž.Maldžius, E.Sladkevičius     21:0  21:8 [15']  
   Ž.Maldžius, E.Sladkevičius    
    ->     9-a vieta
      [181] 10:45   A.Kurapka, M.Šatrauskas
        21:8  21:9 [16']
   R.Gžimaila, M.Sidabras    
   R.Gžimaila, M.Sidabras   ->    
    [96] 16:50   R.Gžimaila, M.Sidabras  
   A.Lebedevas, T.Stanevičius     21:11  21:18 [20']  
   A.Lebedevas, T.Stanevičius    
    ->    
         
       Ž.Maldžius, E.Sladkevičius   11-a vieta
      [182] 11:10   A.Lebedevas, T.Stanevičius
       A.Lebedevas, T.Stanevičius   21:11  21:14 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 111 112 
2009 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2009-06-13 10:00 2009-06-13 23:00
Adaži (Latvija)
     35+    MV    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD  
     65+    VV  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas)
2009-06-06 10:00 2009-06-07 14:00
Tartu, Estija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Vilniaus atviras badmintono čempionatas
2009-05-30 10:00 2009-05-31 20:00
Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (5 turas)
2009-05-30 10:00 2009-05-30 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2008/2009 m. Lietuvos jaunių (iki 17 metų) badmintono čempionatas
2009-05-23 12:00 2009-05-24 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (iki 13 metų) badmintono čempionatas
2009-05-16 12:00 2009-05-17 16:30
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (4 turas)
2009-05-03 10:00 2009-05-03 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos TOP-8
2009-05-01 11:00 2009-05-01 18:00
"Drobės" sorto salė, Drobės g. 62, Kauna ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2009-04-18 10:00 2009-04-19 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-asis Tauragės apskrities tarptautinis turnyras
2009-04-04 09:00 2009-04-05 19:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.