Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008–2009 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalas, Data: 2009-03-21, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-03-21 2009-03-21 2009-03-21 2009-03-22  
 1  Emilija Liočaitė 
 Erika Noreikaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Liočaitė, E.Noreikaitė      
 16       ->      
  [149] 19:50   E.Liočaitė, E.Noreikaitė    
 9  Renata Baldovskaitė 
 Irina Svorobovič 
    21:3  21:2 [12']    
[145] 19:50   L.Lebeckaitė, L.Šimkevičiūtė      
 8  Laura Lebeckaitė 
 Lina Šimkevičiūtė 
  21:17  21:18 [26']      
    [153] 20:10   E.Liočaitė, E.Noreikaitė  
 5  Greta Parnarauskaitė 
 Eimantė Samuilytė 
      21:11  21:8 [26']  
[146] 19:50   G.Parnarauskaitė, E.Samuilytė      
 12  Gabrielė Ušeckaitė 
 Erika Valuckienė 
  21:12  21:5 [16']      
  [150] 19:50   A.Meirytė, G.Katauskytė    
 13         21:8  21:6 [15']    
 A.Meirytė, G.Katauskytė      
 4  Amanda Meirytė 
 Gintarė Katauskytė 
  ->       1-a vieta
      [158] 09:30   O.Jaciuk, D.Jaciuk
 3  Daina Kairytė 
 Lauryna Šidlauskaitė 
        21:19  21:13 [23']
 D.Kairytė, L.Šidlauskaitė      
 14       ->      
  [151] 20:10   D.Kairytė, L.Šidlauskaitė    
 11  Iveta Cvilikaitė 
 Miglė Tomkutonytė 
    21:14  21:7 [15']    
[147] 19:50   J.Eimutaitytė, A.Greičiūtė      
 6  Justina Eimutaitytė 
 Agnė Greičiūtė 
  21:9  21:5 [19']      
    [154] 20:10   O.Jaciuk, D.Jaciuk  
 7  Dovilė Randytė 
 Neringa Žvirblytė 
      21:14  21:15 [15']  
[148] 19:50   D.Randytė, N.Žvirblytė      
 10  Aistė Dainiūtė 
 Rita Šidlauskytė 
  21:11  21:11 [20']      
  [152] 20:10   O.Jaciuk, D.Jaciuk    
 15         21:6  21:7 [13']    
 O.Jaciuk, D.Jaciuk      
 2  Oksana Jaciuk 
 Diana Jaciuk 
  ->    A.Meirytė, G.Katauskytė   3-a vieta
      [159] 09:30   D.Kairytė, L.Šidlauskaitė
       D.Kairytė, L.Šidlauskaitė   21:18  21:18 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Lebeckaitė, L.Šimkevičiūtė    
    [155] 20:10   G.Parnarauskaitė, E.Samuilytė  
     G.Parnarauskaitė, E.Samuilytė   21:7  21:13 [15']   5-a vieta
      [160] 09:30   G.Parnarauskaitė, E.Samuilytė
     J.Eimutaitytė, A.Greičiūtė     21:15  21:9 [26']
    [156] 20:10   J.Eimutaitytė, A.Greičiūtė  
     D.Randytė, N.Žvirblytė   23:21  21:13  21:16 [29']  
         
         
       L.Lebeckaitė, L.Šimkevičiūtė   7-a vieta
      [161] 09:30   D.Randytė, N.Žvirblytė
       D.Randytė, N.Žvirblytė   21:9  21:18 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Baldovskaitė, I.Svorobovič    
   R.Baldovskaitė, I.Svorobovič   ->    
    20:30   G.Ušeckaitė, E.Valuckienė  
   G.Ušeckaitė, E.Valuckienė       B/Ž  
   G.Ušeckaitė, E.Valuckienė    
    ->     9-a vieta
      [162] 09:30   A.Dainiūtė, R.Šidlauskytė
        21:10  21:16 [17']
   I.Cvilikaitė, M.Tomkutonytė    
   I.Cvilikaitė, M.Tomkutonytė   ->    
    [157] 20:30   A.Dainiūtė, R.Šidlauskytė  
   A.Dainiūtė, R.Šidlauskytė     21:4  21:7 [14']  
   A.Dainiūtė, R.Šidlauskytė    
    ->    
         
       R.Baldovskaitė, I.Svorobovič   11-a vieta
       I.Cvilikaitė, M.Tomkutonytė
       I.Cvilikaitė, M.Tomkutonytė     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 111 112 
2009 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2009-06-13 10:00 2009-06-13 23:00
Adaži (Latvija)
     35+    MV    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD  
     65+    VV  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas)
2009-06-06 10:00 2009-06-07 14:00
Tartu, Estija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Vilniaus atviras badmintono čempionatas
2009-05-30 10:00 2009-05-31 20:00
Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (5 turas)
2009-05-30 10:00 2009-05-30 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2008/2009 m. Lietuvos jaunių (iki 17 metų) badmintono čempionatas
2009-05-23 12:00 2009-05-24 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (iki 13 metų) badmintono čempionatas
2009-05-16 12:00 2009-05-17 16:30
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (4 turas)
2009-05-03 10:00 2009-05-03 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos TOP-8
2009-05-01 11:00 2009-05-01 18:00
"Drobės" sorto salė, Drobės g. 62, Kauna ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2009-04-18 10:00 2009-04-19 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-asis Tauragės apskrities tarptautinis turnyras
2009-04-04 09:00 2009-04-05 19:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.