Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas, Data: 2009-03-21, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Klaudijus Kašinskis    Dėl 1-16 vietos        
 K.Kašinskis        
 32       ->        
   K.Kašinskis      
 17  Audrius Šimkevičius      21:6  21:3      
 A.Šimkevičius        
 16  Mantas Papuška    21:16  23:21        
     K.Kašinskis    
 9  Joris Markūnas        21:7  21:14    
 J.Markūnas        
 24       ->        
   J.Markūnas      
 25         21:19  26:24      
 M.Dagilis        
 8  Mindaugas Dagilis    ->        
       K.Kašinskis  
 5  Mantas Gresevičius          21:4  21:9  
 M.Gresevičius        
 28       ->        
   M.Gresevičius      
 21  Tadas Budvytis      24:22  21:19      
 R.Antipenkov        
 12  Roman Antipenkov    21:4  21:7        
     V.Pratusevičius    
 13  Linas Supronas        21:7  21:13    
 L.Supronas        
 20  Remigijus Gataveckas    21:5  21:8        
   V.Pratusevičius      
 29         21:10  21:14      
 V.Pratusevičius        
 4  Vilmantas Pratusevičius    ->         1-a vieta
         K.Kašinskis
 3   Philip Perlov            21:13  21:11
 P.Perlov        
 30       ->        
   P.Perlov      
 19  Rokas Bareišis      21:9  21:6      
 M.Lelka        
 14  Marius Lelka    21:11  21:11        
     P.Perlov    
 11  Olegas Kurganovas        21:15  21:9    
 O.Kurganovas        
 22  Donatas Rumšys    21:7  21:3        
   D.Čepauskas      
 27         14:21  21:13  21:17      
 D.Čepauskas        
 6  Darius Čepauskas    ->        
       P.Perlov  
 7  Giedrius Miestauskas          22:20  21:11  
 G.Miestauskas        
 26       ->        
   G.Miestauskas      
 23  Nidas Kijauskas      21:19  21:18      
 D.Vitkauskas        
 10  Daumantas Vitkauskas    21:6  21:3        
     Š.Bilius    
 15  Ovidijus Kučinskas        21:11  21:10    
 O.Kučinskas        
 18  Eugenijus Krunglevičius    21:0  21:6      V.Pratusevičius   3-a vieta
   Š.Bilius    Š.Bilius
 31         21:14  21:16    Š.Bilius   21:14  21:18
 Š.Bilius        
 2  Šarūnas Bilius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Markūnas    
       M.Gresevičius  
       M.Gresevičius   22:20  21:18   5-a vieta
         G.Miestauskas
       D.Čepauskas     21:15  21:17
       G.Miestauskas  
       G.Miestauskas   21:13  21:14  
           
           
         J.Markūnas   7-a vieta
         D.Čepauskas
         D.Čepauskas   21:16  21:16
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Šimkevičius      
     M.Dagilis    
     M.Dagilis   21:6  21:9    
       R.Antipenkov  
     R.Antipenkov     22:20  21:15  
     R.Antipenkov    
     L.Supronas   21:17  21:19     9-a vieta
         O.Kučinskas
     M.Lelka       21:19  21:16
     O.Kurganovas    
     O.Kurganovas   21:18  21:6    
       O.Kučinskas  
     D.Vitkauskas     21:17  21:14  
     O.Kučinskas    
     O.Kučinskas   21:10  21:11    
           
         M.Dagilis   11-a vieta
         O.Kurganovas
         O.Kurganovas     B/Ž
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Šimkevičius    
       L.Supronas  
       L.Supronas   21:12  21:13   13-a vieta
         D.Vitkauskas
       M.Lelka     21:12  21:18
       D.Vitkauskas  
       D.Vitkauskas   21:18  21:10  
           
           
         A.Šimkevičius   15-a vieta
         A.Šimkevičius
    Dėl 17-32 vietos      M.Lelka   21:15  21:19
         
   M.Papuška      
   M.Papuška   ->      
     M.Papuška    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Papuška  
        21:18  23:21  
   T.Budvytis      
   T.Budvytis   ->      
     R.Gataveckas    
   R.Gataveckas     21:19  21:18    
   R.Gataveckas      
    ->       17-a vieta
         D.Rumšys
          21:12  21:17
   R.Bareišis      
   R.Bareišis   ->      
     D.Rumšys    
   D.Rumšys     21:16  21:15    
   D.Rumšys      
    ->      
       D.Rumšys  
        21:16  21:15  
   N.Kijauskas      
   N.Kijauskas   ->      
     E.Krunglevičius    
   E.Krunglevičius     23:21  18:21  21:18    
   E.Krunglevičius      
    ->    R.Gataveckas   19-a vieta
         R.Gataveckas
         E.Krunglevičius   21:9  21:10
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       T.Budvytis  
       T.Budvytis   ->   21-a vieta
         T.Budvytis
       R.Bareišis       B/Ž
       R.Bareišis  
       N.Kijauskas   21:12  21:4  
           
           
          23-a vieta
         N.Kijauskas
         N.Kijauskas   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 111 112 
2009 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2009-06-13 10:00 2009-06-13 23:00
Adaži (Latvija)
     35+    MV    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD  
     65+    VV  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas)
2009-06-06 10:00 2009-06-07 14:00
Tartu, Estija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Vilniaus atviras badmintono čempionatas
2009-05-30 10:00 2009-05-31 20:00
Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (5 turas)
2009-05-30 10:00 2009-05-30 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2008/2009 m. Lietuvos jaunių (iki 17 metų) badmintono čempionatas
2009-05-23 12:00 2009-05-24 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (iki 13 metų) badmintono čempionatas
2009-05-16 12:00 2009-05-17 16:30
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (4 turas)
2009-05-03 10:00 2009-05-03 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos TOP-8
2009-05-01 11:00 2009-05-01 18:00
"Drobės" sorto salė, Drobės g. 62, Kauna ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2009-04-18 10:00 2009-04-19 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-asis Tauragės apskrities tarptautinis turnyras
2009-04-04 09:00 2009-04-05 19:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.