Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės), Data: 2009-04-18, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Arūnas Morkūnas 
 Regina Narijauskaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Morkūnas, R.Narijauskaitė        
 32       ->        
   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė      
 17  Aivaras Jasiulis 
 Austėja Brasiūnaitė 
    21:13  21:13      
 M.Šereiva, E.Rakauskaitė        
 16  Mindaugas Šereiva 
 Eglė Rakauskaitė 
  21:13  21:7        
     A.Morkūnas, R.Narijauskaitė    
 9  Arvydas Vanagas 
 Diana Nikitina 
      18:21  21:18  21:7    
 A.Vanagas, D.Nikitina        
 24       ->        
   M.Dagilis, V.Gečienė      
 25         21:17  18:21  21:7      
 M.Dagilis, V.Gečienė        
 8  Mindaugas Dagilis 
 Vaida Gečienė 
  ->        
       A.Morkūnas, R.Narijauskaitė  
 5  Šarūnas Atkočiūnas 
 Laima Patašienė 
        23:21  21:19  
 Š.Atkočiūnas, L.Patašienė        
 28       ->        
   Š.Atkočiūnas, L.Patašienė      
 21         21:14  21:18      
 R.Kavaliauskas, T.Urbonienė        
 12  Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
  ->        
     A.Poderys, A.Liepuonienė    
 13  Jonas Pocius 
 Eglė Ratkutė 
      21:19  28:26    
 J.Pocius, E.Ratkutė        
 20       ->        
   A.Poderys, A.Liepuonienė      
 29         21:3  21:10      
 A.Poderys, A.Liepuonienė        
 4  Aidas Poderys 
 Angelė Liepuonienė 
  ->         1-a vieta
         L.Šileris, G.Pačkauskaitė
 3  Vilmantas Pratusevičius 
 Vida Lenktienė 
          7:21  22:20  21:9
 V.Pratusevičius, V.Lenktienė        
 30       ->        
   V.Pratusevičius, V.Lenktienė      
 19  Remigijus Gataveckas 
 Aneta Radzevič 
    21:6  21:11      
 A.Plytnikas, R.Plytnikienė        
 14  Algimantas Plytnikas 
 Rita Plytnikienė 
  21:8  21:7        
     V.Pratusevičius, V.Lenktienė    
 11  Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
      21:16  13:21  21:16    
 A.Vizgirda, D.Vizgirdienė        
 22       ->        
   G.Miestauskas, A.Pikčilingienė      
 27         21:15  21:13      
 G.Miestauskas, A.Pikčilingienė        
 6  Giedrius Miestauskas 
 Aldona Pikčilingienė 
  ->        
       L.Šileris, G.Pačkauskaitė  
 7  Roman Antipenkov 
 Eglė Jurkevičienė 
        24:22  22:20  
 R.Antipenkov, E.Jurkevičienė        
 26       ->        
   R.Antipenkov, E.Jurkevičienė      
 23         21:19  20:22  21:8      
 D.Grincevičius, R.Grincevičienė        
 10  Dainius Grincevičius 
 Rasita Grincevičienė 
  ->        
     L.Šileris, G.Pačkauskaitė    
 15  Laimonas Šileris 
 Gintė Pačkauskaitė 
      15:21  21:15  21:14    
 L.Šileris, G.Pačkauskaitė        
 18  Karolis Poškus 
 Reda Dumčiutė 
  21:6  21:11      A.Poderys, A.Liepuonienė   3-a vieta
   L.Šileris, G.Pačkauskaitė    V.Pratusevičius, V.Lenktienė
 31         21:19  21:17    V.Pratusevičius, V.Lenktienė   21:13  21:13
 P.Rakauskas, T.Rakauskaitė        
 2  Paulius Rakauskas 
 Toma Rakauskaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Dagilis, V.Gečienė    
       M.Dagilis, V.Gečienė  
       Š.Atkočiūnas, L.Patašienė   21:13  21:12   5-a vieta
         R.Antipenkov, E.Jurkevičienė
       G.Miestauskas, A.Pikčilingienė     21:9  21:9
       R.Antipenkov, E.Jurkevičienė  
       R.Antipenkov, E.Jurkevičienė   13:21  25:23  21:9  
           
           
         Š.Atkočiūnas, L.Patašienė   7-a vieta
         G.Miestauskas, A.Pikčilingienė
         G.Miestauskas, A.Pikčilingienė   21:17  21:8
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Šereiva, E.Rakauskaitė      
     A.Vanagas, D.Nikitina    
     A.Vanagas, D.Nikitina   18:21  21:11  21:10    
       A.Vanagas, D.Nikitina  
     R.Kavaliauskas, T.Urbonienė     21:19  21:13  
     J.Pocius, E.Ratkutė    
     J.Pocius, E.Ratkutė   21:13  16:21  21:12     9-a vieta
         A.Vanagas, D.Nikitina
     A.Plytnikas, R.Plytnikienė       16:21  21:13  21:17
     A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
     A.Vizgirda, D.Vizgirdienė   21:19  21:11    
       A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
     D.Grincevičius, R.Grincevičienė     20:22  21:13  21:13  
     P.Rakauskas, T.Rakauskaitė    
     P.Rakauskas, T.Rakauskaitė   13:21  21:19  21:19    
           
         J.Pocius, E.Ratkutė   11-a vieta
         P.Rakauskas, T.Rakauskaitė
         P.Rakauskas, T.Rakauskaitė   21:19  21:11
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Šereiva, E.Rakauskaitė    
       M.Šereiva, E.Rakauskaitė  
       R.Kavaliauskas, T.Urbonienė   21:19  16:21  25:23   13-a vieta
         D.Grincevičius, R.Grincevičienė
       A.Plytnikas, R.Plytnikienė     21:17  21:18
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė  
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė   21:14  21:13  
           
           
         R.Kavaliauskas, T.Urbonienė   15-a vieta
         A.Plytnikas, R.Plytnikienė
    Dėl 17-32 vietos      A.Plytnikas, R.Plytnikienė   21:14  21:9
         
   A.Jasiulis, A.Brasiūnaitė      
   A.Jasiulis, A.Brasiūnaitė   ->      
     A.Jasiulis, A.Brasiūnaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Jasiulis, A.Brasiūnaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         A.Jasiulis, A.Brasiūnaitė
          24:22  24:22
   R.Gataveckas, A.Radzevič      
   R.Gataveckas, A.Radzevič   ->      
     R.Gataveckas, A.Radzevič    
      ->    
   .      
    ->      
       K.Poškus, R.Dumčiutė  
        21:18  21:6  
   .      
    ->      
     K.Poškus, R.Dumčiutė    
   K.Poškus, R.Dumčiutė     ->    
   K.Poškus, R.Dumčiutė      
    ->     19-a vieta
         R.Gataveckas, A.Radzevič
         R.Gataveckas, A.Radzevič   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 112 113 
Gintarinis pajūris - 2009
2009-10-31 12:00 2009-11-01 17:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2009-10-24 11:50 2009-10-25 15:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos Mėgėjų Badmintono Turnyras
2009-10-24 10:00 2009-10-24 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV  
5-oji Lietuvos taurė (Cj ir D grupės)
2009-10-10 12:00 2009-10-11 18:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.