Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas), Data: 2009-06-06, Vieta: Tartu, Estija  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Monika Radovska  
21
7
21
17
1
0
21
5
21
10
85/39
46
3
1
2 Liis Jarveoja  
7
21
17
21
1
0
21
8
21
10
67/60
7
2
2
3 Justina Dimšaitė  
0
1
0
1
0
1
0/3
-3
0
4
4 Karolin Priimagi  
5
21
10
21
8
21
10
21
1
0
34/84
-50
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Indrė Starevičiutė  
21
9
21
9
21
14
21
11
21
7
21
5
126/55
71
3
1
2 Liene Zvaigzne  
9
21
9
21
11
21
11
21
21
13
21
15
82/112
-30
1
3
3 Marion Kallakas  
14
21
11
21
21
11
21
11
21
10
21
10
109/84
25
2
2
4 Ethel Okas  
7
21
5
21
13
21
15
21
10
21
10
21
60/126
-66
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ieva Linkutė  
21
13
21
13
21
15
21
6
21
5
21
5
126/57
69
3
1
2 Aija Pope  
13
21
13
21
21
15
21
16
21
5
21
8
110/86
24
2
2
3 Ruut Rannu  
15
21
6
21
15
21
16
21
21
8
21
8
94/100
-6
1
3
4 Silja Segel  
5
21
5
21
5
21
8
21
8
21
8
21
39/126
-87
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gerda Teder  
21
5
21
8
1
0
21
5
21
3
85/21
64
3
1
2 Anja Kago  
5
21
8
21
1
0
21
8
21
10
56/60
-4
2
2
3 Daina Kairytė  
0
1
0
1
0
1
0/3
-3
0
4
4 Alise Dūne  
5
21
3
21
8
21
10
21
1
0
27/84
-57
1
3



 
 1    Monika Radovska  Dėl 1 vietos  
 G.Teder  
 4    Gerda Teder   21:15  21:19  1-a vieta
   G.Teder
 3    Ieva Linkutė     22:24  21:13  21:10
 I.Linkutė  
 2    Indrė Starevičiutė   21:23  21:13  21:19  
     
   Dėl 3 vietos  
   M.Radovska  3-a vieta
   M.Radovska
   I.Starevičiutė   21:17  21:18
     



 
 5    Liis Jarveoja  Dėl 5 vietos  
 L.Jarveoja  
 8    Anja Kago   21:16  23:21  5-a vieta
   M.Kallakas
 7    Aija Pope     21:16  21:13
 M.Kallakas  
 10  Marion Kallakas   21:17  21:18  
     
   Dėl 7 vietos  
   A.Kago  7-a vieta
 
   A.Pope   ->
     



 
 6    Liene Zvaigzne  Dėl 9 vietos  
 R.Rannu  
 11  Ruut Rannu   22:20  21:10  9-a vieta
   R.Rannu
 13  Karolin Priimagi     21:17  21:6
 K.Priimagi  
 16  Alise Dūne   21:12  17:21  21:16  
     
   Dėl 11 vietos  
   L.Zvaigzne  11-a vieta
 
   A.Dūne   ->
     



 
 9    Justina Dimšaitė  Dėl 13 vietos  
 
 12  Daina Kairytė   ->  13-a vieta
 
 14  Ethel Okas     ->
 
 15  Silja Segel   ->  
     
   Dėl 15 vietos  
   15-a vieta
 
    ->
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 112 113 
Gintarinis pajūris - 2009
2009-10-31 12:00 2009-11-01 17:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2009-10-24 11:50 2009-10-25 15:00
Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos Mėgėjų Badmintono Turnyras
2009-10-24 10:00 2009-10-24 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV  
5-oji Lietuvos taurė (Cj ir D grupės)
2009-10-10 12:00 2009-10-11 18:00
Klaipėda
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.