Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009, Data: 2009-09-05, Vieta: Kaunas  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-09-05 2009-09-06 2009-09-06  
 1  Povilas Bartušis ,  Alan Plavin   Dėl 1-4 vietų    
[32] 18:55   P.Bartušis, A.Plavin    
 8  Karolis Narkevičius ,  Tomas Vaškevičius    21:7  21:7 [19']    
  [61] 11:00   P.Bartušis, A.Plavin  
 5  Michailas Golubevas ,  Lukas Kontrimas      21:8  21:19 [18']  
[33] 19:20   M.Golubevas, L.Kontrimas    
 4   Arturs Akmens ,   Vladimirs Skripko    21:19  21:19 [21']    1-a vieta
    [68] 12:00   K.Kaljurand, K.Taherand
 3  Lukas Litvinas ,  Vaidotas Prevelis        21:16  24:22 [29']
[34] 19:20   L.Litvinas, V.Prevelis    
 6  Stanislovas Grincevičius ,  Aidas Vizgirda    21:13  21:7 [18']    
  [62] 11:30   K.Kaljurand, K.Taherand  
 7  Rokas Adomaitis ,  Pranciškus Gečas      21:11  21:18 [19']  
[35] 19:20   K.Kaljurand, K.Taherand    
 2   Kristjan Kaljurand ,   Kristjan Taherand    21:10  21:4 [11']    
     
     M.Golubevas, L.Kontrimas  3-a vieta
  [69] 12:00   L.Litvinas, V.Prevelis
   L.Litvinas, V.Prevelis   19:21  21:15  21:18 [33']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   K.Narkevičius, T.Vaškevičius    
   
   A.Akmens, V.Skripko   ->  5-a vieta
   
   S.Grincevičius, A.Vizgirda     ->
   
   R.Adomaitis, P.Gečas   ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 114 115 
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD  
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.