Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas), Data: 2009-09-12, Vieta: Kaunas  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Karolis Narkevičius 
 Rusnė Petraitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Narkevičius, R.Petraitytė      
 16       ->      
   A.Vizgirda, U.Gečaitė    
 9  Aurimas Kurapka 
 Aistė Kurapkaitė 
    21:17  21:12    
 A.Vizgirda, U.Gečaitė      
 8  Aidas Vizgirda 
 Urtė Gečaitė 
  21:14  21:17      
     A.Vizgirda, U.Gečaitė  
 5  Pranciškus Gečas 
 Neringa Gaižutytė 
      21:12  25:23  
 P.Gečas, N.Gaižutytė      
 12  Linas Kondrackis 
 Justė Krančiukaitė 
  21:6  21:9      
   P.Gečas, N.Gaižutytė    
 13  Matas Kavaliauskas 
 Meda Kavaliauskaitė 
    8:21  21:19  22:20    
 R.Adomaitis, I.Banionytė      
 4  Rokas Adomaitis 
 Ieva Banionytė 
  18:21  21:15  21:9       1-a vieta
       S.Grincevičius, E.Valuckienė
 3  Mantas Šatrauskas 
 Neringa Žvirblytė 
        21:14  21:12
 M.Šatrauskas, N.Žvirblytė      
 14  Karolis Eimutaitis 
 Ivona Šubinaitė 
  21:12  21:6      
   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė    
 11  Rimantas Sidaravičius 
 Viktorija Kutulytė 
    21:10  21:14    
 T.Petraitis, E.Skrupskytė      
 6  Taurius Petraitis 
 Emilija Skrupskytė 
  21:13  21:10      
     S.Grincevičius, E.Valuckienė  
 7  Tomas Randis 
 Rytė Kurapkaitė 
      13:21  21:19  21:13  
 T.Randis, R.Kurapkaitė      
 10  Evaldas Bradūnas 
 Milda Krančiukaitė 
  21:19  21:19      
   S.Grincevičius, E.Valuckienė    
 15  Dalius Juodsnukis 
 Silvija Krutulytė 
    21:16  21:17    
 S.Grincevičius, E.Valuckienė      
 2  Stanislovas Grincevičius 
 Erika Valuckienė 
  21:7  21:10    P.Gečas, N.Gaižutytė   3-a vieta
       M.Šatrauskas, N.Žvirblytė
       M.Šatrauskas, N.Žvirblytė   21:12  21:14
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Narkevičius, R.Petraitytė    
     R.Adomaitis, I.Banionytė  
     R.Adomaitis, I.Banionytė   21:19  21:14   5-a vieta
       R.Adomaitis, I.Banionytė
     T.Petraitis, E.Skrupskytė     14:21  21:13  21:16
     T.Randis, R.Kurapkaitė  
     T.Randis, R.Kurapkaitė   21:18  21:17  
         
         
       K.Narkevičius, R.Petraitytė   7-a vieta
       K.Narkevičius, R.Petraitytė
       T.Petraitis, E.Skrupskytė     B/Ž
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kurapka, A.Kurapkaitė    
   A.Kurapka, A.Kurapkaitė   ->    
     A.Kurapka, A.Kurapkaitė  
   L.Kondrackis, J.Krančiukaitė     21:19  21:8  
   M.Kavaliauskas, M.Kavaliauskaitė    
   M.Kavaliauskas, M.Kavaliauskaitė   19:21  21:13  21:17     9-a vieta
       E.Bradūnas, M.Krančiukaitė
   K.Eimutaitis, I.Šubinaitė       21:19  18:21  26:24
   R.Sidaravičius, V.Kutulytė    
   R.Sidaravičius, V.Kutulytė   21:7  21:8    
     E.Bradūnas, M.Krančiukaitė  
   E.Bradūnas, M.Krančiukaitė     21:8  21:11  
   E.Bradūnas, M.Krančiukaitė    
   D.Juodsnukis, S.Krutulytė   21:9  21:11    
         
       M.Kavaliauskas, M.Kavaliauskaitė   11-a vieta
     
       R.Sidaravičius, V.Kutulytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Kondrackis, J.Krančiukaitė  
     L.Kondrackis, J.Krančiukaitė   ->   13-a vieta
       D.Juodsnukis, S.Krutulytė
     K.Eimutaitis, I.Šubinaitė     17:21  21:18  21:15
     D.Juodsnukis, S.Krutulytė  
     D.Juodsnukis, S.Krutulytė   21:18  21:15  
         
         
        15-a vieta
       K.Eimutaitis, I.Šubinaitė
       K.Eimutaitis, I.Šubinaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 114 115 
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD  
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.