Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
K.Žilio atminimo turnyras, Data: 2009-09-13, Vieta: Kretinga  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Rolandas Juknevičius 
 Arnoldas Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Juknevičius, A.Slušnys      
 16       ->      
   R.Juknevičius, A.Slušnys    
 9  Valdas Stankus 
 Dovydas Žilys 
    21:16  21:16 [15']    
 L.Kontrimas, G.Dima      
 8  Lukas Kontrimas 
 Giedrius Dima 
  21:15  21:18 [16']      
     R.Juknevičius, A.Slušnys  
 5  Vytautas Trakimas 
 Edvinas Jakubauskas 
      21:18  21:17 [18']  
 V.Trakimas, E.Jakubauskas      
 12       ->      
   R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius    
 13         21:12  19:21  21:19 [32']    
 R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius      
 4  Ramūnas Kavaliauskas 
 Vilmantas Pratusevičius 
  ->       1-a vieta
       R.Juknevičius, A.Slušnys
 3  Rimas Lavrukaitis 
 Marijus Stankevičius 
        21:11  21:17 [19']
 R.Lavrukaitis, M.Stankevičius      
 14       ->      
   R.Lavrukaitis, M.Stankevičius    
 11         12:21  24:22  21:17 [32']    
 N.Gnedojus, S.Rukša      
 6  Nikolajus Gnedojus 
 Saulius Rukša 
  ->      
     R.Lavrukaitis, M.Stankevičius  
 7  Vasilij Tolstoj 
 Pavel Tolstoj 
      17:21  21:13  21:17 [27']  
 V.Tolstoj, P.Tolstoj      
 10  Algimantas Maziliauskas 
 Hartmut Heining 
  21:17  21:14 [22']      
   S.Šaltmeris, A.Šaltmeris    
 15         21:12  21:17 [18']    
 S.Šaltmeris, A.Šaltmeris      
 2  Saulius Šaltmeris 
 Alvydas Šaltmeris 
  ->    R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius   3-a vieta
       S.Šaltmeris, A.Šaltmeris
       S.Šaltmeris, A.Šaltmeris   21:16  12:21  21:19 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Kontrimas, G.Dima    
     L.Kontrimas, G.Dima  
     V.Trakimas, E.Jakubauskas   26:24  24:22 [23']   5-a vieta
       L.Kontrimas, G.Dima
     N.Gnedojus, S.Rukša     21:15  21:10 [16']
     V.Tolstoj, P.Tolstoj  
     V.Tolstoj, P.Tolstoj   12:21  21:19  21:15 [33']  
         
         
       V.Trakimas, E.Jakubauskas   7-a vieta
       V.Trakimas, E.Jakubauskas
       N.Gnedojus, S.Rukša   21:17  21:17 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Stankus, D.Žilys    
   V.Stankus, D.Žilys   ->    
     V.Stankus, D.Žilys  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       V.Stankus, D.Žilys
        21:16  21:12 [16']
   .    
    ->    
     A.Maziliauskas, H.Heining  
   A.Maziliauskas, H.Heining     ->  
   A.Maziliauskas, H.Heining    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 114 115 
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD  
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.