Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė), Data: 2009-09-27, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Arūnas Morkūnas 
 Laimonas Vaškevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas, L.Vaškevičius      
 16       ->      
   V.Bagdanavičius, K.Vaitonis    
 9  Jaronimas Sazanskis 
 Marijus Stankevičius 
    21:19  21:18    
 V.Bagdanavičius, K.Vaitonis      
 8  Valentinas Bagdanavičius 
 Kęstutis Vaitonis 
  16:21  21:16  21:19      
     V.Bagdanavičius, K.Vaitonis  
 5  Ramūnas Kavaliauskas 
 Jonas Pocius 
      21:14  22:20  
 R.Kavaliauskas, J.Pocius      
 12       ->      
   K.Adomaitis, A.Poderys    
 13         21:17  16:21  21:10    
 K.Adomaitis, A.Poderys      
 4  Kęstutis Adomaitis 
 Aidas Poderys 
  ->       1-a vieta
       K.Lukoševičius, J.Špelveris
 3  Kęstutis Lukoševičius 
 Juozas Špelveris 
        21:12  21:13
 K.Lukoševičius, J.Špelveris      
 14       ->      
   K.Lukoševičius, J.Špelveris    
 11  Vygantas Garmus 
 Alvydas Žekevičius 
    21:11  21:7    
 A.Vizgirda, D.Grincevičius      
 6  Arūnas Vizgirda 
 Dainius Grincevičius 
  17:21  21:15  27:25      
     K.Lukoševičius, J.Špelveris  
 7  Audrius Šadbaras 
 Ignas Vaivada 
      21:7  21:6  
 A.Šadbaras, I.Vaivada      
 10  Marius Šlaustas 
 Vytautas Trakimas 
  21:18  21:17      
   V.Golubevas, R.Lavrukaitis    
 15         21:11  21:18    
 V.Golubevas, R.Lavrukaitis      
 2  Valentinas Golubevas 
 Rimas Lavrukaitis 
  ->    K.Adomaitis, A.Poderys   3-a vieta
       V.Golubevas, R.Lavrukaitis
       V.Golubevas, R.Lavrukaitis   21:15  21:16
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Morkūnas, L.Vaškevičius    
     A.Morkūnas, L.Vaškevičius  
     R.Kavaliauskas, J.Pocius   21:16  21:15   5-a vieta
       A.Morkūnas, L.Vaškevičius
     A.Vizgirda, D.Grincevičius     21:11  21:19
     A.Šadbaras, I.Vaivada  
     A.Šadbaras, I.Vaivada   21:12  21:18  
         
         
       R.Kavaliauskas, J.Pocius   7-a vieta
       R.Kavaliauskas, J.Pocius
       A.Vizgirda, D.Grincevičius   18:0  21:15  21:17
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Sazanskis, M.Stankevičius    
   J.Sazanskis, M.Stankevičius   ->    
     J.Sazanskis, M.Stankevičius  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       J.Sazanskis, M.Stankevičius
        18:21  21:14  21:7
   V.Garmus, A.Žekevičius    
   V.Garmus, A.Žekevičius   ->    
     V.Garmus, A.Žekevičius  
   M.Šlaustas, V.Trakimas     21:15  21:14  
   M.Šlaustas, V.Trakimas    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Šlaustas, V.Trakimas
       M.Šlaustas, V.Trakimas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 114 115 
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD  
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.