Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (Cj ir D grupės), Data: 2009-10-10, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-10-10 2009-10-10 2009-10-10 2009-10-11 2009-10-11  
 1  Goda Krivonosovaitė    Dėl 1-16 vietos        
 G.Krivonosovaitė        
 32       ->        
  [21] 13:15   G.Krivonosovaitė      
 17  Eimantė Samuilytė      21:13  22:20      
[6] 12:15   E.Samuilytė        
 16  Emilija Rentauskaitė    21:5        
    [38] 14:15   G.Narvilaitė    
 9  Gabija Narvilaitė        21:19  19:21  21:19    
 G.Narvilaitė        
 24       ->        
  [22] 13:15   G.Narvilaitė      
 25         21:11  21:10      
 G.Venckutė        
 8  Gita Venckutė    ->        
      [110] 09:30   G.Narvilaitė  
 5  Dominyka Dragūnaitė          21:14  21:6  
 D.Dragūnaitė        
 28       ->        
  [23] 13:15   D.Dragūnaitė      
 21  Ieva Banionytė      25:23  21:11      
[7] 12:15   B.Ravinkaitė        
 12  Brigita Ravinkaitė    21:4        
    [39] 14:15   G.Bilvardaitė    
 13  Erika Valuckienė        21:17  21:16    
[8] 12:15   L.Genutytė        
 20  Lilija Genutytė    21:13        
  [24] 13:15   G.Bilvardaitė      
 29         21:12  21:16      
 G.Bilvardaitė        
 4  Gintarė Bilvardaitė    ->         1-a vieta
        [129] 10:45   R.Aleksevičiūtė
 3  Rebeka Aleksevičiūtė            21:15  21:14
 R.Aleksevičiūtė        
 30       ->        
  [25] 13:30   R.Aleksevičiūtė      
 19  Monika Ruzgailaitė      21:4  21:5      
[9] 12:30   M.Krančiukaitė        
 14  Milda Krančiukaitė    21:19        
    [40] 14:15   R.Aleksevičiūtė    
 11  Justė Krančiukaitė        21:10  21:10    
[10] 12:30   A.Markevičiūtė        
 22  Adelė Markevičiūtė    21:13 [2']        
  [26] 13:30   A.Markevičiūtė      
 27         21:12  22:20      
 L.Bagdonaitė        
 6  Loreta Bagdonaitė    ->        
      [111] 09:30   R.Aleksevičiūtė  
 7  Emilija Letinauskaitė          21:7  21:12  
 E.Letinauskaitė        
 26       ->        
  [27] 13:30   E.Letinauskaitė      
 23  Greta Urbonaitė      21:16  23:21      
[11] 12:30   N.Gaižutytė        
 10  Neringa Gaižutytė    21:13        
    [41] 14:30   E.Šiušytė    
 15  Evelina Šiušytė        21:8  21:10    
[12] 12:30   E.Šiušytė        
 18  Urtė Gečaitė    21:12      G.Bilvardaitė   3-a vieta
  [28] 13:30   E.Šiušytė   [130] 10:45   G.Bilvardaitė
 31         21:14  21:19    E.Šiušytė   14:21  21:14  21:19
 G.Janušonytė        
 2  Gabrielė Janušonytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Krivonosovaitė    
      [112] 09:45   G.Krivonosovaitė  
       D.Dragūnaitė   21:16  21:13   5-a vieta
        [131] 10:45   G.Krivonosovaitė
       A.Markevičiūtė     21:18  21:4
      [113] 09:45   E.Letinauskaitė  
       E.Letinauskaitė   22:20  12:21  21:12  
           
           
         D.Dragūnaitė   7-a vieta
        [132] 11:00   D.Dragūnaitė
         A.Markevičiūtė   21:7  21:9
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Samuilytė      
    [42] 14:30   E.Samuilytė    
     G.Venckutė   18:21  21:11  21:13    
      [114] 09:45   L.Genutytė  
     B.Ravinkaitė     21:16  
    [43] 14:30   L.Genutytė    
     L.Genutytė   14:21  21:19  21:15     9-a vieta
        [133] 11:00   G.Janušonytė
     M.Krančiukaitė       21:18  27:25
    [44] 14:30   L.Bagdonaitė    
     L.Bagdonaitė   21:12  21:19    
      [115] 09:45   G.Janušonytė  
     N.Gaižutytė     21:15 [1']  
    [45] 14:45   G.Janušonytė    
     G.Janušonytė   21:10  21:9    
           
         E.Samuilytė   11-a vieta
        [134] 11:00   E.Samuilytė
         L.Bagdonaitė   21:8  21:18
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Venckutė    
      [116] 10:00   B.Ravinkaitė  
       B.Ravinkaitė   21:5   13-a vieta
        [135] 11:00   B.Ravinkaitė
       M.Krančiukaitė     21:11
      [117] 10:00   M.Krančiukaitė  
       N.Gaižutytė   21:19  
           
           
         G.Venckutė   15-a vieta
        [136] 11:15   N.Gaižutytė
    Dėl 17-32 vietos      N.Gaižutytė   22:20
         
   E.Rentauskaitė      
   E.Rentauskaitė   ->      
     E.Rentauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [118] 10:00   E.Valuckienė  
        21:13  
   I.Banionytė      
   I.Banionytė   ->      
    [46] 14:45   E.Valuckienė    
   E.Valuckienė     21:9  21:19 [1']    
   E.Valuckienė      
    ->       17-a vieta
        [137] 11:15   E.Valuckienė
          13:21  21:11  21:18
   M.Ruzgailaitė      
   M.Ruzgailaitė   ->      
    [47] 14:45   J.Krančiukaitė    
   J.Krančiukaitė     17:21  21:13  21:12    
   J.Krančiukaitė      
    ->      
      [119] 10:00   G.Urbonaitė  
        21:12  
   G.Urbonaitė      
   G.Urbonaitė   ->      
     G.Urbonaitė    
   U.Gečaitė     21:18  16:21  21:19    
   U.Gečaitė      
    ->    E.Rentauskaitė   19-a vieta
       
         J.Krančiukaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       I.Banionytė  
       I.Banionytė   ->   21-a vieta
       
       M.Ruzgailaitė     ->
       
       U.Gečaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 114 115 
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD  
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.