Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (Cj ir D grupės), Data: 2009-10-10, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-10-11  
 1  Vaidotas Prevelis 
 Tomas Vaškevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Prevelis, T.Vaškevičius      
 16       ->      
   V.Prevelis, T.Vaškevičius    
 9  Pranciškus Gečas 
 Mantas Palubinskas 
    21:12    
 D.Dzenys, E.Gusarovas      
 8  Deividas Dzenys 
 Edgaras Gusarovas 
  21:12      
     V.Prevelis, T.Vaškevičius  
 5  Aidas Vizgirda 
 Stanislovas Grincevičius 
      21:19  21:16  
 A.Vizgirda, S.Grincevičius      
 12       ->      
   A.Vizgirda, S.Grincevičius    
 13         21:15    
 M.Golubevas, G.Dima      
 4  Michailas Golubevas 
 Giedrius Dima 
  ->       1-a vieta
      [176] 13:45   L.Sparnauskis, R.Šileris
 3  Gytis Bernotas 
 Lukas Genutis 
        21:17  13:21  22:20
 G.Bernotas, L.Genutis      
 14       ->      
   G.Bernotas, L.Genutis    
 11         21:12    
 K.Narkevičius, T.Petraitis      
 6  Karolis Narkevičius 
 Taurius Petraitis 
  ->      
     L.Sparnauskis, R.Šileris  
 7  Lukas Kavaliauskas 
 Eimantas Zdanavičius 
      21:12  20:22  21:11  
 R.Andrijauskas, E.Žalandauskas      
 10  Robertas Andrijauskas 
 Ernestas Žalandauskas 
  21:13      
   L.Sparnauskis, R.Šileris    
 15         21:12    
 L.Sparnauskis, R.Šileris      
 2  Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
  ->    A.Vizgirda, S.Grincevičius   3-a vieta
      [177] 13:45   A.Vizgirda, S.Grincevičius
       G.Bernotas, L.Genutis   16:21  21:17  21:17
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Dzenys, E.Gusarovas    
     M.Golubevas, G.Dima  
     M.Golubevas, G.Dima   21:14  21:18   5-a vieta
      [178] 13:45   M.Golubevas, G.Dima
     K.Narkevičius, T.Petraitis     21:8  21:8
     R.Andrijauskas, E.Žalandauskas  
     R.Andrijauskas, E.Žalandauskas   21:6  21:13  
         
         
       D.Dzenys, E.Gusarovas   7-a vieta
      [179] 13:45   D.Dzenys, E.Gusarovas
       K.Narkevičius, T.Petraitis   21:17  21:14
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Gečas, M.Palubinskas    
   P.Gečas, M.Palubinskas   ->    
     P.Gečas, M.Palubinskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [180] 14:00   L.Kavaliauskas, E.Zdanavičius
        21:17  14:21  21:18
   .    
    ->    
     L.Kavaliauskas, E.Zdanavičius  
   L.Kavaliauskas, E.Zdanavičius     ->  
   L.Kavaliauskas, E.Zdanavičius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 114 115 
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD  
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.