Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (Cj ir D grupės), Data: 2009-10-10, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19 C, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-10-11  
 1  Loreta Bagdonaitė 
 Gita Venckutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Bagdonaitė, G.Venckutė      
 16       ->      
   U.Gečaitė, E.Valuckienė    
 9  Urtė Gečaitė 
 Erika Valuckienė 
    21:9    
 U.Gečaitė, E.Valuckienė      
 8  Ieva Banionytė 
 Neringa Gaižutytė 
  21:13      
     R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė  
 5  Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gabija Narvilaitė 
      21:8  21:15  
 R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė      
 12       ->      
   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė    
 13         21:19    
 G.Krivonosovaitė, B.Ravinkaitė      
 4  Goda Krivonosovaitė 
 Brigita Ravinkaitė 
  ->       1-a vieta
      [181] 14:00   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė
 3  Gintarė Bilvardaitė 
 Lilija Genutytė 
        21:8  21:14
 G.Bilvardaitė, L.Genutytė      
 14       ->      
   G.Bilvardaitė, L.Genutytė    
 11  Adelė Markevičiūtė 
 Greta Urbonaitė 
    21:14 [1']    
 E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė      
 6  Emilija Letinauskaitė 
 Emilija Rentauskaitė 
  21:18      
     D.Dragūnaitė, G.Janušonytė  
 7  Justė Krančiukaitė 
 Milda Krančiukaitė 
      21:11  21:19  
 E.Samuilytė, E.Šiušytė      
 10  Eimantė Samuilytė 
 Evelina Šiušytė 
  21:11      
   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė    
 15         21:19    
 D.Dragūnaitė, G.Janušonytė      
 2  Dominyka Dragūnaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  ->    U.Gečaitė, E.Valuckienė   3-a vieta
      [182] 14:00   G.Bilvardaitė, L.Genutytė
       G.Bilvardaitė, L.Genutytė   16:21  21:18  21:16 [1']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Bagdonaitė, G.Venckutė    
     G.Krivonosovaitė, B.Ravinkaitė  
     G.Krivonosovaitė, B.Ravinkaitė   21:18  21:10   5-a vieta
      [183] 14:00   G.Krivonosovaitė, B.Ravinkaitė
     E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė     21:17  21:16 [1']
     E.Samuilytė, E.Šiušytė  
     E.Samuilytė, E.Šiušytė   21:10  21:6  
         
         
       L.Bagdonaitė, G.Venckutė   7-a vieta
      [184] 14:15   L.Bagdonaitė, G.Venckutė
       E.Letinauskaitė, E.Rentauskaitė   21:15  21:12
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   I.Banionytė, N.Gaižutytė    
   I.Banionytė, N.Gaižutytė   ->    
     I.Banionytė, N.Gaižutytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [185] 14:15   A.Markevičiūtė, G.Urbonaitė
        21:13  21:16
   A.Markevičiūtė, G.Urbonaitė    
   A.Markevičiūtė, G.Urbonaitė   ->    
     A.Markevičiūtė, G.Urbonaitė  
   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė     21:17  21:12  
   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė
       J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 114 115 
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD  
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.