Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (Cj ir D grupės), Data: 2009-10-10, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 27, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-10-10 2009-10-10 2009-10-10 2009-10-11 2009-10-11  
 1  Dominykas Juškys    Dėl 1-16 vietos        
 D.Juškys        
 32       ->        
  [68] 16:00   D.Juškys      
 17  Karolis Statauskas      21:17      
[48] 14:45   K.Statauskas        
 16  Linas Kondrackis    21:15        
    [88] 17:15   L.Raišis    
 9  Domantas Orentas        21:9  16:21  21:12    
[49] 15:00   D.Orentas        
 24  Benas Davidonis    21:10        
  [69] 16:15   L.Raišis      
 25  Marius Kontrimas      21:13      
[50] 15:00   L.Raišis        
 8  Laurynas Raišis    21:10        
      [138] 11:15   L.Raišis  
 5  Andrėj Medvedev          21:12  21:11  
 A.Medvedev        
 28       ->        
  [70] 16:15   A.Medvedev      
 21  Mindaugas Jonušys      21:8      
[51] 15:00   G.Pielikis        
 12  Gvidas Pielikis    22:20        
    [89] 17:30   A.Medvedev    
 13  Džiugas Girulis        21:11  21:9    
[52] 15:00   M.Pikčilingis        
 20  Martynas Pikčilingis    21:12        
  [71] 16:15   K.Reimeris      
 29         21:13      
 K.Reimeris        
 4  Karolis Reimeris    ->         1-a vieta
        [158] 12:30   L.Raišis
 3  Simas Viskontas            27:29  21:11  21:17
 S.Viskontas        
 30       ->        
  [72] 16:15   S.Viskontas      
 19  Domas Urniežius      21:13      
[53] 15:15   D.Urniežius        
 14  Titas Urbšas    21:9        
    [90] 17:30   S.Viskontas    
 11  Titas Kvederys        21:13  21:10    
[54] 15:15   T.Kvederys        
 22  Dominykas Leipus    21:10        
  [73] 16:30   J.Pupius      
 27  Modestas Jakubauskas      21:13      
[55] 15:15   J.Pupius        
 6  Justas Pupius    21:15        
      [139] 11:15   L.Liepuonius  
 7  Giedrius Trakimas          16:21  21:17  23:21  
[56] 15:15   A.Mockus        
 26  Arnoldas Mockus    21:17        
  [74] 16:30   E.Prelgauskas      
 23  Laurynas Megelinskas      21:4      
[57] 15:30   E.Prelgauskas        
 10  Emilis Prelgauskas    21:5        
    [91] 17:30   L.Liepuonius    
 15  Laurynas Liepuonius        21:15  21:18    
[58] 15:30   L.Liepuonius        
 18  Mark Šames    21:8      A.Medvedev   3-a vieta
  [75] 16:30   L.Liepuonius   [159] 12:30   S.Viskontas
 31         21:15 [1']    S.Viskontas   21:17  20:22  21:18
 M.Gaidjurgis        
 2  Martynas Gaidjurgis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Juškys    
      [140] 11:30   D.Juškys  
       K.Reimeris   21:11   5-a vieta
        [160] 12:45   E.Prelgauskas
       J.Pupius     17:21  21:15  21:17
      [141] 11:30   E.Prelgauskas  
       E.Prelgauskas   21:13  
           
           
         K.Reimeris   7-a vieta
        [161] 12:45   K.Reimeris
         J.Pupius   20:22  21:16  21:12
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Statauskas      
    [92] 17:30   K.Statauskas    
     D.Orentas   21:11    
      [142] 11:30   M.Pikčilingis  
     G.Pielikis     21:17  
    [93] 17:45   M.Pikčilingis    
     M.Pikčilingis   21:13     9-a vieta
        [162] 12:45   M.Gaidjurgis
     D.Urniežius       21:12
    [94] 17:45   D.Urniežius    
     T.Kvederys   21:8    
      [143] 11:30   M.Gaidjurgis  
     A.Mockus     21:14  
    [95] 17:45   M.Gaidjurgis    
     M.Gaidjurgis   21:14    
           
         K.Statauskas   11-a vieta
        [163] 12:45   D.Urniežius
         D.Urniežius   21:13
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Orentas    
      [144] 11:45   D.Orentas  
       G.Pielikis   21:11   13-a vieta
        [164] 13:00   D.Orentas
       T.Kvederys     21:11
      [145] 11:45   A.Mockus  
       A.Mockus   21:17  
           
           
         G.Pielikis   15-a vieta
        [165] 13:00   G.Pielikis
    Dėl 17-32 vietos      T.Kvederys   21:15
         
   L.Kondrackis      
   L.Kondrackis   ->      
    [96] 17:45   L.Kondrackis    
   B.Davidonis     21:16    
  [76] 16:30   M.Kontrimas      
   M.Kontrimas   21:7 [3']      
      [146] 11:45   L.Kondrackis  
        21:11  
   M.Jonušys      
   M.Jonušys   ->      
    [97] 18:00   M.Jonušys    
   D.Girulis     21:9    
   D.Girulis      
    ->       17-a vieta
        [166] 13:00   L.Kondrackis
          21:17
   T.Urbšas      
   T.Urbšas   ->      
    [98] 18:00   T.Urbšas    
   D.Leipus     21:14    
  [77] 16:45   M.Jakubauskas      
   M.Jakubauskas   21:5 [3']      
      [147] 11:45   G.Trakimas  
   G.Trakimas       21:18  
  [78] 16:45   G.Trakimas      
   L.Megelinskas   22:20      
    [99] 18:00   G.Trakimas    
   M.Šames     21:19    
   M.Šames      
    ->    M.Jonušys   19-a vieta
       
         T.Urbšas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       M.Kontrimas    
       
       D.Girulis   ->   21-a vieta
       
       M.Jakubauskas     ->
       
       M.Šames   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     B.Davidonis    
     B.Davidonis   ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     D.Leipus    
     D.Leipus   ->    
       
     L.Megelinskas     ->  
     L.Megelinskas    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 114 115 
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD  
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.