Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (Cj ir D grupės), Data: 2009-10-10, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-10-11  
 1  Saulina Norgailaitė 
 Karolina Šadbaraitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė      
 16       ->      
   D.Adomaitytė, G.Vaitkutė    
 9  Deimantė Adomaitytė 
 Gintarė Vaitkutė 
    23:21    
 D.Adomaitytė, G.Vaitkutė      
 8  Gintarė Beniušytė 
 Giedrė Budrevičiūtė 
  21:15      
     S.Drungilaitė, D.Ubytė  
 5  Samanta Drungilaitė 
 Deimantė Ubytė 
      21:18  21:18  
 S.Drungilaitė, D.Ubytė      
 12  Brigita Bertauskaitė 
 Vytautė Fomkinaitė 
  21:8      
   S.Drungilaitė, D.Ubytė    
 13         21:9    
 G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė      
 4  Greta Palubinskytė 
 Edvina Gusarovaitė 
  ->       1-a vieta
      [192] 14:45   S.Drungilaitė, D.Ubytė
 3  Ugnė Bernotaitė 
 Greta Juozonytė 
        21:13  21:16
 U.Bernotaitė, G.Juozonytė      
 14       ->      
   K.Talmontaitė, S.Narbutaitė    
 11  Karolina Talmontaitė 
 Simona Narbutaitė 
    21:8    
 K.Talmontaitė, S.Narbutaitė      
 6  Deimantė Gedvilaitė 
 Ugnė Trakimaitė 
  21:14      
     V.Besanaitė, A.Kaulickytė  
 7  Odeta Rastenytė 
 Vaidotė Vaitkevičiūtė 
      24:22  11:21  21:14  
 G.Povilaitytė, E.Radzevičiūtė      
 10  Gintarė Povilaitytė 
 Eivina Radzevičiūtė 
  21:14      
   V.Besanaitė, A.Kaulickytė    
 15         21:17    
 V.Besanaitė, A.Kaulickytė      
 2  Valdonė Besanaitė 
 Aušrinė Kaulickytė 
  ->    D.Adomaitytė, G.Vaitkutė   3-a vieta
      [193] 14:45   D.Adomaitytė, G.Vaitkutė
       K.Talmontaitė, S.Narbutaitė   21:9  21:9
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė    
     G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė  
     G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė   17:21  21:10  21:15   5-a vieta
      [194] 14:45   G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė
     U.Bernotaitė, G.Juozonytė     21:11  21:13
     U.Bernotaitė, G.Juozonytė  
     G.Povilaitytė, E.Radzevičiūtė   16:21  21:18  21:18  
         
         
       S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė   7-a vieta
      [195] 14:45   S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė
       G.Povilaitytė, E.Radzevičiūtė   21:12  21:16
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Beniušytė, G.Budrevičiūtė    
   G.Beniušytė, G.Budrevičiūtė   ->    
     G.Beniušytė, G.Budrevičiūtė  
   B.Bertauskaitė, V.Fomkinaitė     21:8  21:13  
   B.Bertauskaitė, V.Fomkinaitė    
    ->     9-a vieta
      [196] 15:00   D.Gedvilaitė, U.Trakimaitė
          B/Ž
   D.Gedvilaitė, U.Trakimaitė    
   D.Gedvilaitė, U.Trakimaitė   ->    
     D.Gedvilaitė, U.Trakimaitė  
   O.Rastenytė, V.Vaitkevičiūtė     21:11  21:10  
   O.Rastenytė, V.Vaitkevičiūtė    
    ->    
         
       B.Bertauskaitė, V.Fomkinaitė   11-a vieta
      [197] 15:00   O.Rastenytė, V.Vaitkevičiūtė
       O.Rastenytė, V.Vaitkevičiūtė   21:12  21:19
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 114 115 
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD  
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.