Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2009-10-24, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 35, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Gintarė Bilvardaitė    Dėl 1-32 vietos          
 G.Bilvardaitė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [3]  G.Bilvardaitė        
 33  Gintarė Statkutė      21:6  21:6 [22']        
 G.Statkutė          
 32  Dovilė Butvydaitė    21:4  21:6 [17']     Dėl 1-8 vietos      
    [19]  G.Bilvardaitė      
 17  Aleksandra Ševeliova        21:14  21:9 [17']      
 A.Ševeliova          
 48       ->          
  [4]  A.Ševeliova        
 49         21:12  21:8 [23']        
 G.Juozonytė          
 16  Greta Juozonytė    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [51]  D.Ubytė    
 9  Valdonė Besanaitė          10:21  21:17  21:19 [32']    
 V.Besanaitė          
 56       ->          
  [5]  V.Besanaitė        
 41         21:17  21:13 [23']        
 E.Petrauskaitė          
 24  Emilija Petrauskaitė    ->          
    [20]  D.Ubytė      
 25  Veronika Keršytė        21:13  21:7 [18']      
 V.Keršytė          
 40       ->          
  [6]  D.Ubytė        
 57         21:2  21:6 [17']        
 D.Ubytė          
 8  Deimantė Ubytė    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [142]  G.Narvilaitė  
 5  Loreta Bagdonaitė            21:6  21:11 [15']  
 L.Bagdonaitė          
 60       ->          
  [7]  L.Bagdonaitė        
 37         21:14  21:7 [23']        
 V.Fomkinaitė          
 28  Vytautė Fomkinaitė    ->          
    [21]  L.Bagdonaitė      
 21  Paulina Puolytė        21:5  17:21  21:16 [31']      
 P.Puolytė          
 44       ->          
  [8]  P.Puolytė        
 53         21:11  21:7 [21']        
 U.Bernotaitė          
 12  Ugnė Bernotaitė    ->          
      [52]  G.Narvilaitė    
 13  Evelina Krukovskytė          21:10  21:7 [19']    
 E.Krukovskytė          
 52       ->          
  [9]  E.Krukovskytė        
 45         21:10  21:14 [25']        
 U.Trakimaitė          
 20  Ugnė Trakimaitė    ->          
    [22]  G.Narvilaitė      
 29  Ugnė Lukaitė        21:6  21:2 [18']      
 U.Lukaitė          
 36       ->          
  [10]  G.Narvilaitė        
 61         21:7  21:3 [17']        
 G.Narvilaitė          
 4  Gabija Narvilaitė    ->           1-a vieta
          [165]  G.Narvilaitė
 3  Dominyka Dragūnaitė              21:8  21:10 [21']
 D.Dragūnaitė          
 62       ->          
  [11]  D.Dragūnaitė        
 35  Gintarė Mikalauskytė      21:2  21:2 [13']        
[1]  G.Turauskaitė          
 30  Gineta Turauskaitė    21:13  21:13 [22']          
    [23]  D.Dragūnaitė      
 19  Adelė Mažeikaitė        21:12  21:8 [17']      
 A.Mažeikaitė          
 46       ->          
  [12]  A.Mažeikaitė        
 51         21:10  21:12 [23']        
 E.Gusarovaitė          
 14  Edvina Gusarovaitė    ->          
      [53]  D.Dragūnaitė    
 11  Aušrinė Kaulickytė          21:12  21:7 [16']    
 A.Kaulickytė          
 54       ->          
  [13]  A.Kaulickytė        
 43         21:8  21:17 [21']        
 O.Rastenytė          
 22  Odeta Rastenytė    ->          
    [24]  K.Šadbaraitė      
 27  Miglė Jaugielavičiūtė        21:17  22:20 [21']      
 M.Jaugielavičiūtė          
 38       ->          
  [14]  K.Šadbaraitė        
 59         21:8  21:14 [20']        
 K.Šadbaraitė          
 6  Karolina Šadbaraitė    ->          
        [143]  D.Dragūnaitė  
 7  Ugnė Graužinytė            17:21  21:14  21:17 [39']  
 U.Graužinytė          
 58       ->          
  [15]  U.Graužinytė        
 39         21:11  21:14 [19']        
 E.Kliknaitė          
 26  Evelina Kliknaitė    ->          
    [25]  G.Palubinskytė      
 23  Deimantė Gedvilaitė        21:19  21:11 [22']      
 D.Gedvilaitė          
 42       ->          
  [16]  G.Palubinskytė        
 55         21:10  21:12 [18']        
 G.Palubinskytė          
 10  Greta Palubinskytė    ->          
      [54]  G.Janušonytė    
 15  Vakarė Šiukštaitė          21:11  21:9 [20']    
 V.Šiukštaitė          
 50       ->        D.Ubytė   3-a vieta
  [17]  V.Šiukštaitė     [166]  G.Janušonytė
 47         21:15  18:21  21:11 [28']      G.Janušonytė   21:10  21:7 [21']
 V.Ševeliova          
 18  Valerija Ševeliova    ->          
    [26]  G.Janušonytė      
 31  Ieva Kinaitė        21:12  21:6 [10']      
[2]  I.Kinaitė          
 34  Agnė Sileckytė    21:8  21:7 [17']          
  [18]  G.Janušonytė        
 63         21:5  21:3 [14']        
 G.Janušonytė          
 2  Gabrielė Janušonytė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         G.Bilvardaitė    
        [144]  G.Bilvardaitė  
         L.Bagdonaitė   21:12  21:15 [20']   5-a vieta
          [167]  G.Bilvardaitė
         K.Šadbaraitė     21:18  21:17 [21']
        [145]  G.Palubinskytė  
         G.Palubinskytė   21:11  21:8 [18']  
             
             
           L.Bagdonaitė   7-a vieta
          [168]  L.Bagdonaitė
           K.Šadbaraitė   21:15  21:19 [19']
        Dėl 9-16 vietos      
       A.Ševeliova      
      [55]  A.Ševeliova    
       V.Besanaitė   21:19  21:16 [22']    
        [146]  P.Puolytė  
       P.Puolytė     21:9  21:12 [19']  
      [56]  P.Puolytė    
       E.Krukovskytė   21:11  21:19 [21']     9-a vieta
          [169]  U.Graužinytė
       A.Mažeikaitė       21:9  21:7 [15']
      [57]  A.Mažeikaitė    
       A.Kaulickytė   21:9  21:13 [16']    
        [147]  U.Graužinytė  
       U.Graužinytė     21:13  21:5 [16']  
      [58]  U.Graužinytė    
       V.Šiukštaitė   21:16  21:7 [19']    
             
           A.Ševeliova   11-a vieta
          [170]  A.Ševeliova
           A.Mažeikaitė   13:21  21:18  21:10 [27']
             
          Dėl 13-16 vietos    
         V.Besanaitė    
        [148]  V.Besanaitė  
         E.Krukovskytė   21:10  21:19 [23']   13-a vieta
          [171]  A.Kaulickytė
         A.Kaulickytė     21:14  17:21  21:15 [30']
        [149]  A.Kaulickytė  
         V.Šiukštaitė   13:21  21:8  21:1 [25']  
             
             
           E.Krukovskytė   15-a vieta
          [172]  E.Krukovskytė
      Dėl 17-32 vietos      V.Šiukštaitė   21:10  21:12 [21']
     G.Statkutė        
    [27]  G.Statkutė      
     G.Juozonytė   22:24  21:8  21:11 [34']      
      [59]  E.Petrauskaitė    
     E.Petrauskaitė     21:13  19:21  22:20 [32']    
    [28]  E.Petrauskaitė      
     V.Keršytė   21:8  21:13 [20']      
        [133]  U.Bernotaitė  
     V.Fomkinaitė       21:6  21:9 [16']  
    [29]  U.Bernotaitė      
     U.Bernotaitė   21:9  21:19 [21']      
      [60]  U.Bernotaitė    
     U.Trakimaitė     21:13  25:27  21:10 [36']    
    [30]  U.Trakimaitė      
     U.Lukaitė   21:3  21:6 [17']       17-a vieta
          [173]  E.Gusarovaitė
     G.Turauskaitė         18:21  21:16  21:13 [28']
    [31]  E.Gusarovaitė      
     E.Gusarovaitė   21:0  21:4 [12']      
      [61]  E.Gusarovaitė    
     O.Rastenytė     21:6  21:7 [18']    
    [32]  O.Rastenytė      
     M.Jaugielavičiūtė   21:10  14:21  22:20 [28']      
        [132]  E.Gusarovaitė  
     E.Kliknaitė       21:17  21:9 [37']  
    [33]  D.Gedvilaitė      
     D.Gedvilaitė   21:17  20:22  21:17 [32']      
      [62]  D.Gedvilaitė    
     V.Ševeliova     21:13  21:12 [17']    
    [34]  V.Ševeliova      
     I.Kinaitė   21:5  21:8 [19']    E.Petrauskaitė   19-a vieta
          [174]  D.Gedvilaitė
           D.Gedvilaitė   21:3  21:5 [14']
             
          Dėl 21-24 vietos    
         G.Statkutė    
        [131]  G.Statkutė  
         U.Trakimaitė   21:15  21:16 [22']   21-a vieta
          [175]  V.Ševeliova
         O.Rastenytė     21:10  21:18 [23']
        [130]  V.Ševeliova  
         V.Ševeliova   21:15  21:10 [24']  
             
             
           U.Trakimaitė   23-a vieta
          [176]  U.Trakimaitė
           O.Rastenytė   21:19  21:11 [25']
        Dėl 25-32 vietos      
       G.Juozonytė      
      [63]  G.Juozonytė    
       V.Keršytė   21:3  21:13 [18']    
        [129]  V.Fomkinaitė  
       V.Fomkinaitė     21:10  21:12 [17']  
      [64]  V.Fomkinaitė    
       U.Lukaitė   21:19  21:10 [22']     25-a vieta
          [177]  E.Kliknaitė
       G.Turauskaitė       21:14  21:9 [17']
      [65]  M.Jaugielavičiūtė    
       M.Jaugielavičiūtė   21:9  21:18 [13']    
        [128]  E.Kliknaitė  
       E.Kliknaitė     21:12  21:8 [18']  
      [66]  E.Kliknaitė    
       I.Kinaitė   21:6  21:9 [13']    
             
           G.Juozonytė   27-a vieta
          [178]  M.Jaugielavičiūtė
           M.Jaugielavičiūtė   11:21  21:12  21:16 [32']
             
          Dėl 29-32 vietos    
         V.Keršytė    
        [125]  U.Lukaitė  
         U.Lukaitė   21:16  21:11 [21']   29-a vieta
          [179]  U.Lukaitė
         G.Turauskaitė       B/Ž
        [124]  I.Kinaitė  
         I.Kinaitė   21:14  21:10 [20']  
             
             
           V.Keršytė   31-a vieta
          [180]  V.Keršytė
    Dėl 33-64 vietos        G.Turauskaitė   22:20  21:12
           
   D.Butvydaitė        
   D.Butvydaitė   ->        
     D.Butvydaitė      
      ->      
   .        
    ->        
       D.Butvydaitė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         D.Butvydaitė  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->         33-a vieta
           D.Butvydaitė
            21:12  21:11 [23']
   G.Mikalauskytė        
   G.Mikalauskytė   ->        
     G.Mikalauskytė      
      ->      
   .        
    ->        
       G.Mikalauskytė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         G.Mikalauskytė  
          23:21  21:14  21:16 [17']  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       A.Sileckytė    
        ->    
   .        
    ->       35-a vieta
     A.Sileckytė    A.Sileckytė
   A.Sileckytė     ->    A.Sileckytė   ->
   A.Sileckytė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     
           
         
        ->    
         
            
         
        ->     41-a vieta
         
            
         
        ->    
         
            
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
             45-a vieta
         
            
         
            
             
             
            47-a vieta
         
            
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
            
         
      ->      
         
            
         
      ->      
         
            
         
      ->       49-a vieta
         
            
         
      ->      
         
            
         
      ->      
         
            
         
      ->      
         
            
         
      ->     51-a vieta
         
            
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
             53-a vieta
         
            
         
            
             
             
            55-a vieta
         
            
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
            
         
            
         
             57-a vieta
         
            
         
            
         
            
         
            
             
            59-a vieta
         
            
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
             61-a vieta
          [179]
            
         
            
             
             
            63-a vieta
          [180]
            
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 114 115 
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD  
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.