Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2009-10-24, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Dominyka Dragūnaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Dragūnaitė, G.Janušonytė        
 32       ->        
  [84]  D.Dragūnaitė, G.Janušonytė      
 17  Veronika Keršytė 
 Agnė Sileckytė 
    21:2  21:4 [17']      
[83]  D.Butvydaitė, I.Kinaitė        
 16  Dovilė Butvydaitė 
 Ieva Kinaitė 
  21:19  21:9 [34']        
     D.Dragūnaitė, G.Janušonytė    
 9  Ugnė Trakimaitė 
 Evelina Krukovskytė 
      21:4  21:6 [19']    
 U.Trakimaitė, E.Krukovskytė        
 24       ->        
  [85]  D.Ubytė, V.Šiukštaitė      
 25         21:12  21:17 [29']      
 D.Ubytė, V.Šiukštaitė        
 8  Deimantė Ubytė 
 Vakarė Šiukštaitė 
  ->        
      [113]  D.Dragūnaitė, G.Janušonytė  
 5  Valdonė Besanaitė 
 Aušrinė Kaulickytė 
        21:7  21:9 [17']  
 V.Besanaitė, A.Kaulickytė        
 28       ->        
  [86]  V.Besanaitė, A.Kaulickytė      
 21         21:12  21:6 [22']      
 V.Fomkinaitė, E.Petrauskaitė        
 12  Vytautė Fomkinaitė 
 Emilija Petrauskaitė 
  ->        
     V.Besanaitė, A.Kaulickytė    
 13  Ugnė Lukaitė 
 Odeta Rastenytė 
      15:21  21:14  21:16 [35']    
 U.Lukaitė, O.Rastenytė        
 20       ->        
  [87]  U.Bernotaitė, K.Šadbaraitė      
 29         21:6  21:5 [20']      
 U.Bernotaitė, K.Šadbaraitė        
 4  Ugnė Bernotaitė 
 Karolina Šadbaraitė 
  ->         1-a vieta
        [126]  D.Dragūnaitė, G.Janušonytė
 3  Gabija Narvilaitė 
 Ugnė Graužinytė 
          21:4  21:14
 G.Narvilaitė, U.Graužinytė        
 30       ->        
  [88]  G.Narvilaitė, U.Graužinytė      
 19         21:8  21:6 [16']      
 D.Gedvilaitė, E.Kliknaitė        
 14  Deimantė Gedvilaitė 
 Evelina Kliknaitė 
  ->        
     G.Narvilaitė, U.Graužinytė    
 11  Greta Juozonytė 
 Gineta Turauskaitė 
      21:11  21:7 [19']    
 G.Juozonytė, G.Turauskaitė        
 22       ->        
  [89]  A.Ševeliova, V.Ševeliova      
 27         21:13  21:4 [36']      
 A.Ševeliova, V.Ševeliova        
 6  Aleksandra Ševeliova 
 Valerija Ševeliova 
  ->        
      [114]  G.Bilvardaitė, L.Bagdonaitė  
 7  Edvina Gusarovaitė 
 Greta Palubinskytė 
        22:20  21:16 [23']  
 E.Gusarovaitė, G.Palubinskytė        
 26       ->        
  [90]  A.Mažeikaitė, P.Puolytė      
 23         15:21  21:16  21:12 [31']      
 A.Mažeikaitė, P.Puolytė        
 10  Adelė Mažeikaitė 
 Paulina Puolytė 
  ->        
     G.Bilvardaitė, L.Bagdonaitė    
 15  Gintarė Statkutė 
 Miglė Jaugielavičiūtė 
      21:18  21:18 [23']    
 G.Statkutė, M.Jaugielavičiūtė        
 18       ->      V.Besanaitė, A.Kaulickytė   3-a vieta
  [91]  G.Bilvardaitė, L.Bagdonaitė    G.Narvilaitė, U.Graužinytė
 31         21:11  21:11 [18']    G.Narvilaitė, U.Graužinytė   21:14  21:14 [21']
 G.Bilvardaitė, L.Bagdonaitė        
 2  Gintarė Bilvardaitė 
 Loreta Bagdonaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Ubytė, V.Šiukštaitė    
      [115]  U.Bernotaitė, K.Šadbaraitė  
       U.Bernotaitė, K.Šadbaraitė   25:23  21:8 [29']   5-a vieta
         A.Mažeikaitė, P.Puolytė
       A.Ševeliova, V.Ševeliova     21:6  21:6 [17']
      [116]  A.Mažeikaitė, P.Puolytė  
       A.Mažeikaitė, P.Puolytė   21:9  21:18 [19']  
           
           
         D.Ubytė, V.Šiukštaitė   7-a vieta
         D.Ubytė, V.Šiukštaitė
         A.Ševeliova, V.Ševeliova   18:21  21:16  21:18 [35']
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Butvydaitė, I.Kinaitė      
       
     U.Trakimaitė, E.Krukovskytė   ->    
       
     V.Fomkinaitė, E.Petrauskaitė       
       
     U.Lukaitė, O.Rastenytė   ->     9-a vieta
       
     D.Gedvilaitė, E.Kliknaitė       
       
     G.Juozonytė, G.Turauskaitė   ->    
       
     E.Gusarovaitė, G.Palubinskytė       
       
     G.Statkutė, M.Jaugielavičiūtė   ->    
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
           13-a vieta
       
          
       
          
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
  [92]      
   V.Keršytė, A.Sileckytė   ->      
       
          
  [93]      
    ->      
       
          
  [94]      
    ->      
       
          
  [95]      
    ->       17-a vieta
       
          
  [96]      
    ->      
       
          
  [97]      
    ->      
       
          
  [98]      
    ->      
       
          
  [99]      
    ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 114 115 
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD  
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.