Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2009-10-24, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Dovydas Katauskas 
 Gintarė Bilvardaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Katauskas, G.Bilvardaitė        
 32       ->        
   D.Katauskas, G.Bilvardaitė      
 17  Mantas Rakovskis 
 Vakarė Šiukštaitė 
    21:11  21:19 [23']      
 D.Urniežius, V.Fomkinaitė        
 16  Domas Urniežius 
 Vytautė Fomkinaitė 
  21:8  21:11 [21']        
     D.Katauskas, G.Bilvardaitė    
 9  Džiugas Girulis 
 Karolina Šadbaraitė 
      21:11  21:7 [16']    
 D.Girulis, K.Šadbaraitė        
 24  Simas Jaugielavičius 
 Miglė Jaugielavičiūtė 
  21:12  21:2 [17']        
   V.Vitkus, U.Bernotaitė      
 25  Paulius Bertašius 
 Veronika Keršytė 
    21:8  21:19 [22']      
 V.Vitkus, U.Bernotaitė        
 8  Vincentas Vitkus 
 Ugnė Bernotaitė 
  21:7  21:4 [20']        
      [101]  J.Pupius, G.Narvilaitė  
 5  Rokas Norbutas 
 Loreta Bagdonaitė 
        21:10  21:13 [20']  
 M.Kaidalovas, A.Sileckytė        
 28  Mykolas Kaidalovas 
 Agnė Sileckytė 
    B/Ž        
   L.Žebrauskas, U.Graužinytė      
 21  Marius Kontrimas 
 Deimantė Gedvilaitė 
    21:7  21:11 [18']      
 L.Žebrauskas, U.Graužinytė        
 12  Lukas Žebrauskas 
 Ugnė Graužinytė 
  21:19  21:11 [17']        
     J.Pupius, G.Narvilaitė    
 13  Gediminas Žyvatkauskas 
 Deimantė Ubytė 
      21:14  21:12 [20']    
 R.Minderis, E.Petrauskaitė        
 20  Rokas Minderis 
 Emilija Petrauskaitė 
  21:16  21:16 [24']        
   J.Pupius, G.Narvilaitė      
 29         21:12  21:17 [22']      
 J.Pupius, G.Narvilaitė        
 4  Justas Pupius 
 Gabija Narvilaitė 
  ->         1-a vieta
        [109]  J.Pupius, G.Narvilaitė
 3  Ignas Zdanavičius 
 Dominyka Dragūnaitė 
          21:17  21:17 [21']
 I.Zdanavičius, D.Dragūnaitė        
 30       ->        
   I.Zdanavičius, D.Dragūnaitė      
 19  Edgaras Bartkus 
 Edvina Gusarovaitė 
    21:14  21:6 [18']      
 P.Jaščemskas, P.Puolytė        
 14  Paulius Jaščemskas 
 Paulina Puolytė 
  21:16  21:10 [21']        
     J.Šulcas, A.Mažeikaitė    
 11  Juras Šulcas 
 Adelė Mažeikaitė 
      21:18  21:10 [17']    
 J.Šulcas, A.Mažeikaitė        
 22  Dominykas Leipus 
 Odeta Rastenytė 
  21:5  21:7 [15']        
   J.Šulcas, A.Mažeikaitė      
 27  Nerijus Kandrotavičius 
 Ugnė Lukaitė 
    15:21  21:17  21:15 [30']      
 K.Reimeris, G.Palubinskytė        
 6  Karolis Reimeris 
 Greta Palubinskytė 
  21:6  21:4 [20']        
      [102]  J.Šulcas, A.Mažeikaitė  
 7  Karolis Eimutaitis 
 Aušrinė Kaulickytė 
        22:20  23:21 [26']  
 K.Eimutaitis, A.Kaulickytė        
 26  Mindaugas Turauskas 
 Gineta Turauskaitė 
  21:5  21:3 [14']        
   K.Eimutaitis, A.Kaulickytė      
 23  Antanas Damulis 
 Evelina Kliknaitė 
    21:19  21:10 [28']      
 D.Bartoševič, E.Krukovskytė        
 10  Donat Bartoševič 
 Evelina Krukovskytė 
  21:13  21:19 [19']        
    [100]  T.Kvederys, G.Janušonytė    
 15  Karolis Labanauskas 
 Valdonė Besanaitė 
      21:16  17:21  21:16 [37']    
 K.Labanauskas, V.Besanaitė        
 18  Jokūbas Mickus 
 Ugnė Trakimaitė 
  21:15  21:18 [26']      D.Katauskas, G.Bilvardaitė   3-a vieta
   T.Kvederys, G.Janušonytė   [110]  T.Kvederys, G.Janušonytė
 31         21:9  21:8 [19']    T.Kvederys, G.Janušonytė   21:10  21:13 [19']
 T.Kvederys, G.Janušonytė        
 2  Titas Kvederys 
 Gabrielė Janušonytė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Vitkus, U.Bernotaitė    
      [103]  L.Žebrauskas, U.Graužinytė  
       L.Žebrauskas, U.Graužinytė   25:23  21:9 [24']   5-a vieta
        [111]  K.Eimutaitis, A.Kaulickytė
       I.Zdanavičius, D.Dragūnaitė     21:10  21:8 [20']
      [104]  K.Eimutaitis, A.Kaulickytė  
       K.Eimutaitis, A.Kaulickytė   21:19  22:20 [23']  
           
           
         V.Vitkus, U.Bernotaitė   7-a vieta
        [112]  I.Zdanavičius, D.Dragūnaitė
         I.Zdanavičius, D.Dragūnaitė   21:2  21:7 [17']
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Urniežius, V.Fomkinaitė      
       
     D.Girulis, K.Šadbaraitė   ->    
       
     M.Kaidalovas, A.Sileckytė     ->  
       
     R.Minderis, E.Petrauskaitė   ->     9-a vieta
       
     P.Jaščemskas, P.Puolytė       ->
       
     K.Reimeris, G.Palubinskytė   ->    
       
     D.Bartoševič, E.Krukovskytė     ->  
       
     K.Labanauskas, V.Besanaitė   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   M.Rakovskis, V.Šiukštaitė   ->      
       
   S.Jaugielavičius, M.Jaugielavičiūtė     ->    
       
   P.Bertašius, V.Keršytė   ->      
       
   R.Norbutas, L.Bagdonaitė       ->  
       
   M.Kontrimas, D.Gedvilaitė   ->      
       
   G.Žyvatkauskas, D.Ubytė     ->    
       
    ->       17-a vieta
       
          ->
       
   E.Bartkus, E.Gusarovaitė   ->      
       
   D.Leipus, O.Rastenytė     ->    
       
   N.Kandrotavičius, U.Lukaitė   ->      
       
   M.Turauskas, G.Turauskaitė       ->  
       
   A.Damulis, E.Kliknaitė   ->      
       
   J.Mickus, U.Trakimaitė     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 114 115 
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD  
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.