Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2009, Data: 2009-10-31, Vieta: Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-11-01  
 1  Tautvydas Liorančas 
 Agnė Kupliauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas, A.Kupliauskaitė      
 16       ->      
   T.Liorančas, A.Kupliauskaitė    
 9   Teodors Kerimovs 
 Jekaterina Romanova 
    21:14  21:7 [22']    
 T.Kerimovs, J.Romanova      
 8  Martynas Atkočaitis 
 Emilija Rentauskaitė 
  21:12  21:15 [23']      
     T.Liorančas, A.Kupliauskaitė  
 5  Robertas Andrijauskas 
 Dominyka Bortnikaitė 
      21:16  21:17 [21']  
 R.Sorokins, I.Eglite      
 12   Rihards Sorokins 
 Ieva Eglite 
  18:21  22:20  21:16 [33']      
   M.Zvaigzne, A.Hodakovska    
 13  Lukas Genutis 
 Samanta Drungilaitė 
    21:12  21:7 [18']    
 M.Zvaigzne, A.Hodakovska      
 4   Matiss Zvaigzne 
 Alesja Hodakovska 
  21:18  21:12 [23']       1-a vieta
      [75] 09:30   T.Liorančas, A.Kupliauskaitė
 3  Ignas Reznikas 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
        21:16  21:8 [33']
 I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė      
 14   Kristers Danče 
 Marta Gavare 
  21:7  21:5 [13']      
   R.Šefers, L.Zvaigzne    
 11  Renaldas Šileris 
 Ugnė Graužinytė 
    21:18  21:19 [24']    
 R.Šefers, L.Zvaigzne      
 6   Reinis Šefers 
 Liene Zvaigzne 
  21:18  21:15 [22']      
     P.Gureckis, I.Pope  
 7   Reinis Krauklis 
 Anna Pušakova 
      21:12  21:10 [19']  
 R.Krauklis, A.Pušakova      
 10  Lukas Rimkus 
 Deimantė Ubytė 
  21:19  21:10 [18']      
   P.Gureckis, I.Pope    
 15         21:12  17:21  21:16 [30']    
 P.Gureckis, I.Pope      
 2   Pauls Gureckis 
 Ieva Pope 
  ->    M.Zvaigzne, A.Hodakovska   3-a vieta
      [76] 09:30   M.Zvaigzne, A.Hodakovska
       R.Šefers, L.Zvaigzne   21:19  21:16 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Kerimovs, J.Romanova    
     R.Sorokins, I.Eglite  
     R.Sorokins, I.Eglite   21:18  22:20 [30']   5-a vieta
      [77] 10:00   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė
     I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė     21:13  21:12 [24']
     I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė  
     R.Krauklis, A.Pušakova   15:21  24:22  21:10 [38']  
         
         
       T.Kerimovs, J.Romanova   7-a vieta
      [78] 10:00   T.Kerimovs, J.Romanova
       R.Krauklis, A.Pušakova   21:14  20:22  21:12 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Atkočaitis, E.Rentauskaitė    
   M.Atkočaitis, E.Rentauskaitė   ->    
     M.Atkočaitis, E.Rentauskaitė  
   R.Andrijauskas, D.Bortnikaitė     21:18  21:16 [22']  
   L.Genutis, S.Drungilaitė    
   L.Genutis, S.Drungilaitė   17:21  21:18  22:20 [34']     9-a vieta
      [79] 10:00   R.Šileris, U.Graužinytė
   K.Danče, M.Gavare       15:21  21:8  21:14 [32']
   R.Šileris, U.Graužinytė    
   R.Šileris, U.Graužinytė   21:13  22:20 [23']    
     R.Šileris, U.Graužinytė  
   L.Rimkus, D.Ubytė     21:12  21:19 [28']  
   L.Rimkus, D.Ubytė    
    ->    
         
       L.Genutis, S.Drungilaitė   11-a vieta
      [80] 10:00   L.Rimkus, D.Ubytė
       L.Rimkus, D.Ubytė   18:21  21:13  21:16 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Andrijauskas, D.Bortnikaitė  
     R.Andrijauskas, D.Bortnikaitė   ->   13-a vieta
      [81] 10:30   R.Andrijauskas, D.Bortnikaitė
     K.Danče, M.Gavare     21:5  21:10 [18']
     K.Danče, M.Gavare  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 114 115 
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD  
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.