Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010", Data: 2010-03-11, Vieta: Kudirkos 64, Šakiai  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-03-11 2010-03-11 2010-03-11 2010-03-11 2010-03-11  
 1  Goda Krivonosovaitė    Dėl 1-16 vietos        
 G.Krivonosovaitė        
 32       ->        
  [140] 19:30   G.Krivonosovaitė      
 17  Vytautė Fomkinaitė      18:21  21:17  22:20 [42']      
18:10   M.Kubiliūtė        
 16  Miglė Kubiliūtė    21:7  21:12 [15']        
    [160] 20:50   G.Krivonosovaitė    
 9  Loreta Bagdonaitė        21:11  21:8 [22']    
 L.Bagdonaitė        
 24       ->        
  [141] 19:30   D.Ubytė      
 25         19:21  21:7  25:23 [31']      
 D.Ubytė        
 8  Deimantė Ubytė    ->        
      [178] 22:10   V.Salygina  
 5  Veronika Salygina          21:17  21:18 [26']  
 V.Salygina        
 28       ->        
  [142] 19:30   V.Salygina      
 21         21:8  21:6 [14']      
 E.Valuckienė        
 12  Erika Valuckienė    ->        
    [161] 20:50   V.Salygina    
 13  Evelina Šiušytė        21:12  21:7 [18']    
 E.Šiušytė        
 20       ->        
  [143] 19:50   E.Šiušytė      
 29         21:16  21:17 [21']      
 G.Bilvardaitė        
 4  Gintarė Bilvardaitė    ->         1-a vieta
        [188] 22:50   V.Salygina
 3  Dominyka Dragūnaitė            21:9  15:21  23:21 [32']
 D.Dragūnaitė        
 30       ->        
  [144] 19:50   D.Dragūnaitė      
 19         21:15  21:9 [21']      
 E.Samuilytė        
 14  Eimantė Samuilytė    ->        
    [162] 20:50   J.Jaščemskaitė    
 11  Justina Jaščemskaitė        24:22  21:19 [35']    
 J.Jaščemskaitė        
 22       ->        
  [145] 19:50   J.Jaščemskaitė      
 27         21:13  21:10 [24']      
 S.Drungilaitė        
 6  Samanta Drungilaitė    ->        
      [179] 22:10   J.Jaščemskaitė  
 7  Ugnė Graužinytė          21:18  21:15 [28']  
 U.Graužinytė        
 26       ->        
  [146] 19:50   U.Graužinytė      
 23         21:14  12:21  21:11 [29']      
 U.Gečaitė        
 10  Urtė Gečaitė    ->        
    [163] 21:10   L.Genutytė    
 15  Lilija Genutytė        21:12  21:18 [32']    
[123] 18:30   L.Genutytė        
 18  Ugnė Janušauskaitė    22:20  15:21  21:16 [37']      G.Krivonosovaitė   3-a vieta
  [147] 19:50   L.Genutytė   [189] 22:50   G.Krivonosovaitė
 31         22:20  21:11 [25']    L.Genutytė   21:12  24:22 [28']
 G.Janušonytė        
 2  Gabrielė Janušonytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Ubytė    
      [180] 22:10   E.Šiušytė  
       E.Šiušytė   21:11  21:9 [19']   5-a vieta
        [190] 22:50   D.Dragūnaitė
       D.Dragūnaitė     21:8  21:15 [25']
      [181] 22:10   D.Dragūnaitė  
       U.Graužinytė   21:18  21:8 [18']  
           
           
         D.Ubytė   7-a vieta
       
         U.Graužinytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Kubiliūtė      
    [164] 21:10   M.Kubiliūtė    
     L.Bagdonaitė   21:6  21:8 [15']    
      [182] 22:10   G.Bilvardaitė  
     E.Valuckienė     21:18  21:12 [17']  
    [165] 21:10   G.Bilvardaitė    
     G.Bilvardaitė   14:21  21:19  21:15 [27']     9-a vieta
        [191] 22:50   G.Janušonytė
     E.Samuilytė       21:10  21:7 [15']
    [166] 21:10   S.Drungilaitė    
     S.Drungilaitė   21:12  21:13 [15']    
      [183] 22:30   G.Janušonytė  
     U.Gečaitė     21:11  18:21  21:17 [26']  
    [167] 21:10   G.Janušonytė    
     G.Janušonytė   21:10  21:13 [22']    
           
         M.Kubiliūtė   11-a vieta
       
         S.Drungilaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Bagdonaitė    
       
       E.Valuckienė   ->   13-a vieta
       
       E.Samuilytė     ->
       
       U.Gečaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   V.Fomkinaitė      
   V.Fomkinaitė   ->      
     V.Fomkinaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Fomkinaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [192] 22:50   U.Janušauskaitė
          16:21  21:8  21:16 [1']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       U.Janušauskaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     U.Janušauskaitė    
   U.Janušauskaitė     ->    
   U.Janušauskaitė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 120 121 
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys - 2011
2011-04-02 12:00 2011-04-03 13:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
     U-9    VV    MV  
Kauno Grand Prix 2011 (2 turas)
2011-04-02 09:00 2011-04-02 23:00
Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybo ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Dvejetų ir Mix'ų badmintono turnyras
2011-03-19 10:00 2011-03-19 20:00
Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2011-03-19 10:30 2011-03-19 20:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė 2011 (2 etapas)
2011-03-12 10:00 2011-03-12 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
6-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas . Dj grupė
2011-03-11 10:00 2011-03-11 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2011-02-26 12:00 2011-02-27 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011
2011-02-19 10:00 2011-02-19 20:00
Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Studentų badmintono čempionatas
2011-02-13 10:00 2011-02-13 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.