Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010", Data: 2010-03-11, Vieta: Kudirkos 64, Šakiai  
Grupė- U-19 D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-03-11 2010-03-11 2010-03-11 2010-03-11  
 1  Laurynas Liepuonius 
 Martynas Pikčilingis 
  Dėl 1-8 vietos      
[109] 17:30   L.Liepuonius, M.Pikčilingis      
 16       ->      
  [132] 18:50   L.Liepuonius, M.Pikčilingis    
 9  Rytis Vizgirda 
 Saulius Sinkevičius 
    21:9  21:13 [17']    
[110] 17:30   R.Vizgirda, S.Sinkevičius      
 8  Vincentas Vitkus 
 Rūtenis Naugžemis 
  21:13  21:7 [18']      
    [156] 20:30   A.Dubovik, D.Lamincev  
 5  Artūr Dubovik 
 Denis Lamincev 
      21:19  15:21  21:14 [31']  
[111] 17:30   A.Dubovik, D.Lamincev      
 12       ->      
  [133] 19:10   A.Dubovik, D.Lamincev    
 13         21:14  21:9 [18']    
[112] 17:30   Ž.Nerodomas, L.Megelinskas      
 4  Žaidėjas Nerodomas 
 Laurynas Megelinskas 
  ->       1-a vieta
      [174] 21:50   A.Dubovik, D.Lamincev
 3  Gedmantas Čepkauskas 
 Mark Šames 
        18:21  22:20  21:12 [31']
[113] 17:30   G.Čepkauskas, M.Šames      
 14       ->      
  [134] 19:10   G.Čepkauskas, M.Šames    
 11  Andrius Bendoraitis 
 Jonas Malinauskas 
    21:14  21:17 [24']    
[114] 17:50   A.Bendoraitis, J.Malinauskas      
 6  Titas Kvederys 
 Mindaugas Turauskas 
    B/Ž      
    [157] 20:30   P.Jaščemskas, D.Bartoševič  
 7  Karolis Reimeris 
 Benas Vaškevičius 
      21:13  21:5 [17']  
[115] 17:50   K.Reimeris, B.Vaškevičius      
 10  Justas Palukaitis 
 Ignas Strimaitis 
    B/Ž      
  [135] 19:10   P.Jaščemskas, D.Bartoševič    
 15         21:10  21:7 [15']    
[116] 17:50   P.Jaščemskas, D.Bartoševič      
 2  Paulius Jaščemskas 
 Donat Bartoševič 
  ->    L.Liepuonius, M.Pikčilingis   3-a vieta
      [175] 21:50   L.Liepuonius, M.Pikčilingis
       G.Čepkauskas, M.Šames   21:13  21:10 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Vizgirda, S.Sinkevičius    
     
     Ž.Nerodomas, L.Megelinskas   ->   5-a vieta
     
     A.Bendoraitis, J.Malinauskas     ->
     
     K.Reimeris, B.Vaškevičius   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   V.Vitkus, R.Naugžemis   ->    
     
      ->  
     
    ->     9-a vieta
     
        ->
     
   T.Kvederys, M.Turauskas   ->    
     
   J.Palukaitis, I.Strimaitis     ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 115 116 
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-05-08 11:00 2010-05-09 16:00
"Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystė ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas
2010-05-01 11:30 2010-05-02 21:00
A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas
2010-05-01 10:00 2010-05-02 19:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (4 turas)
2010-04-25 09:00 2010-04-25 21:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė
2010-04-24 10:00 2010-04-24 22:00
Kelmė
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010"
2010-04-17 10:15 2010-04-18 18:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV  
     Mėgėjai    VV    VD  
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.