Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas), Data: 2010-03-12, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Salvijus Stravinskas 
 Juozas Špelveris 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Stravinskas, J.Špelveris      
 16       ->      
   S.Stravinskas, J.Špelveris    
 9  Hassan Sodah 
 Marius Šlaustas 
    21:14  21:12 [22']    
 H.Sodah, M.Šlaustas      
 8  Karolis Eimutaitis 
 Karolis Labanauskas 
  24:22  22:20 [42']      
     S.Stravinskas, J.Špelveris  
 5  Timur Baliasnyj 
 Simas Viskontas 
      21:14  21:13 [22']  
 T.Baliasnyj, S.Viskontas      
 12  Jonas Kneita 
 Ignas Lukoševičius 
  22:20  21:14 [24']      
   A.Spurga, M.Dudoravičius    
 13  Osvaldas Aliulis 
 Eitvydas Seilius 
    21:18  16:21  21:19 [34']    
 A.Spurga, M.Dudoravičius      
 4  Algirdas Spurga 
 Mantas Dudoravičius 
  21:18  21:12 [20']       1-a vieta
       S.Stravinskas, J.Špelveris
 3  Giedrius Dima 
 Ernestas Dima 
        21:9  22:24  21:15 [37']
 G.Dima, E.Dima      
 14  Mantas Papuška 
 Augustinas Vegys 
  21:8  21:8 [13']      
   G.Dima, E.Dima    
 11  Gedmantas Čepkauskas 
 Andrius Montrimas 
    21:14  21:17 [16']    
 D.Juodsnukis, D.Zinkus      
 6  Dalius Juodsnukis 
 Dainius Zinkus 
  21:15  21:14 [23']      
     G.Dima, E.Dima  
 7  Žaidėjas Nerodomas 
 Mark Šames 
      21:14  23:21 [23']  
 T.Garmus, T.Petraitis      
 10  Tautvydas Garmus 
 Taurius Petraitis 
  18:21  21:19  21:17 [36']      
   A.Kurapka, M.Šatrauskas    
 15  Nerijus Valuckas 
 Simas Valuckas 
    21:13  21:11 [16']    
 A.Kurapka, M.Šatrauskas      
 2  Aurimas Kurapka 
 Mantas Šatrauskas 
  21:15  21:14 [21']    A.Spurga, M.Dudoravičius   3-a vieta
       A.Kurapka, M.Šatrauskas
       A.Kurapka, M.Šatrauskas   21:4  21:13 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     H.Sodah, M.Šlaustas    
     H.Sodah, M.Šlaustas  
     T.Baliasnyj, S.Viskontas   21:11  24:26  21:18 [32']   5-a vieta
       H.Sodah, M.Šlaustas
     D.Juodsnukis, D.Zinkus     21:19  21:14 [23']
     D.Juodsnukis, D.Zinkus  
     T.Garmus, T.Petraitis   21:16  24:22 [15']  
         
         
       T.Baliasnyj, S.Viskontas   7-a vieta
     
       T.Garmus, T.Petraitis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Eimutaitis, K.Labanauskas    
   K.Eimutaitis, K.Labanauskas   ->    
     O.Aliulis, E.Seilius  
   J.Kneita, I.Lukoševičius     21:14  21:19 [20']  
   O.Aliulis, E.Seilius    
   O.Aliulis, E.Seilius   21:17  17:21  21:15 [29']     9-a vieta
       N.Valuckas, S.Valuckas
   M.Papuška, A.Vegys       21:15  21:11 [15']
   M.Papuška, A.Vegys    
   G.Čepkauskas, A.Montrimas   21:14  21:14 [21']    
     N.Valuckas, S.Valuckas  
   Ž.Nerodomas, M.Šames     19:21  22:20  21:12 [29']  
   N.Valuckas, S.Valuckas    
   N.Valuckas, S.Valuckas   9:21  21:15  21:15 [32']    
         
       K.Eimutaitis, K.Labanauskas   11-a vieta
     
       M.Papuška, A.Vegys   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Kneita, I.Lukoševičius  
     J.Kneita, I.Lukoševičius   ->   13-a vieta
     
     G.Čepkauskas, A.Montrimas     ->
     
     Ž.Nerodomas, M.Šames   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 120 121 
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys - 2011
2011-04-02 12:00 2011-04-03 13:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
     U-9    VV    MV  
Kauno Grand Prix 2011 (2 turas)
2011-04-02 09:00 2011-04-02 23:00
Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybo ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Dvejetų ir Mix'ų badmintono turnyras
2011-03-19 10:00 2011-03-19 20:00
Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2011-03-19 10:30 2011-03-19 20:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė 2011 (2 etapas)
2011-03-12 10:00 2011-03-12 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
6-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas . Dj grupė
2011-03-11 10:00 2011-03-11 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2011-02-26 12:00 2011-02-27 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011
2011-02-19 10:00 2011-02-19 20:00
Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Studentų badmintono čempionatas
2011-02-13 10:00 2011-02-13 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.