Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos, Data: 2010-03-27, Vieta: Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės g. 27  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Ieva Linkutė 
 Agnė Kupliauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Linkutė, A.Kupliauskaitė      
 16       ->      
   I.Linkutė, A.Kupliauskaitė    
 9  Justina Eimutaitytė 
 Ivona Šubinaitė 
    21:6  21:11 [20']    
 E.Samuilytė, E.Šiušytė      
 8  Eimantė Samuilytė 
 Evelina Šiušytė 
  21:8  21:12 [21']      
     I.Linkutė, A.Kupliauskaitė  
 5  Neringa Žvirblytė 
 Aistė Kurapkaitė 
      19:21  21:17  21:18 [39']  
 N.Žvirblytė, A.Kurapkaitė      
 12  Eglė Beinoravičiūtė 
 Rita Šidlauskytė 
  21:6  21:12 [20']      
   D.Kairytė, L.Šidlauskaitė    
 13  Greta Duminaitė 
 Eglė Montvidaitė 
    21:14  23:21 [22']    
 D.Kairytė, L.Šidlauskaitė      
 4  Daina Kairytė 
 Lauryna Šidlauskaitė 
  21:3  21:2 [15']       1-a vieta
       E.Liočaitė, E.Noreikaitė
 3  Emilija Liočaitė 
 Erika Noreikaitė 
        18:21  21:16  21:17 [32']
 E.Liočaitė, E.Noreikaitė      
 14  Ingrida Dirsytė 
 Erika Gudliauskaitė 
  21:1  21:1 [13']      
   E.Liočaitė, E.Noreikaitė    
 11  Renata Baldovskaitė 
 Irina Svorobovič 
    21:7  21:11 [17']    
 M.Krančiukaitė, I.Gaidė      
 6  Milda Krančiukaitė 
 Ieva Gaidė 
  21:1  21:6 [17']      
     E.Liočaitė, E.Noreikaitė  
 7  Erika Valuckienė 
 Gabrielė Ušeckaitė 
      21:11  12:21  21:13 [33']  
 E.Valuckienė, G.Ušeckaitė      
 10  Laura Lebeckaitė 
 Aurelija Masiukevičiūtė 
  21:17  21:11 [18']      
   O.Jaciuk, V.Ivaščenkova    
 15         21:8  21:7 [10']    
 O.Jaciuk, V.Ivaščenkova      
 2  Oksana Jaciuk 
 Viktorija Ivaščenkova 
  ->    D.Kairytė, L.Šidlauskaitė   3-a vieta
       O.Jaciuk, V.Ivaščenkova
       O.Jaciuk, V.Ivaščenkova   21:10  21:16 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Samuilytė, E.Šiušytė    
     N.Žvirblytė, A.Kurapkaitė  
     N.Žvirblytė, A.Kurapkaitė   21:19  21:15 [25']   5-a vieta
       N.Žvirblytė, A.Kurapkaitė
     M.Krančiukaitė, I.Gaidė     21:18  21:17 [19']
     M.Krančiukaitė, I.Gaidė  
     E.Valuckienė, G.Ušeckaitė   21:13  21:8 [20']  
         
         
       E.Samuilytė, E.Šiušytė   7-a vieta
     
       E.Valuckienė, G.Ušeckaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Eimutaitytė, I.Šubinaitė    
   J.Eimutaitytė, I.Šubinaitė   ->    
     J.Eimutaitytė, I.Šubinaitė  
   E.Beinoravičiūtė, R.Šidlauskytė     18:21  21:14  21:19 [29']  
   E.Beinoravičiūtė, R.Šidlauskytė    
   G.Duminaitė, E.Montvidaitė   21:10  21:17 [21']     9-a vieta
       J.Eimutaitytė, I.Šubinaitė
   I.Dirsytė, E.Gudliauskaitė       21:0
   R.Baldovskaitė, I.Svorobovič    
   R.Baldovskaitė, I.Svorobovič   21:3  21:13 [22']    
     L.Lebeckaitė, A.Masiukevičiūtė  
   L.Lebeckaitė, A.Masiukevičiūtė     21:0  
   L.Lebeckaitė, A.Masiukevičiūtė    
    ->    
         
       E.Beinoravičiūtė, R.Šidlauskytė   11-a vieta
     
       R.Baldovskaitė, I.Svorobovič   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Duminaitė, E.Montvidaitė  
     G.Duminaitė, E.Montvidaitė   ->   13-a vieta
     
     I.Dirsytė, E.Gudliauskaitė     ->
     I.Dirsytė, E.Gudliauskaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 120 121 
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys - 2011
2011-04-02 12:00 2011-04-03 13:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
     U-9    VV    MV  
Kauno Grand Prix 2011 (2 turas)
2011-04-02 09:00 2011-04-02 23:00
Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybo ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Dvejetų ir Mix'ų badmintono turnyras
2011-03-19 10:00 2011-03-19 20:00
Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2011-03-19 10:30 2011-03-19 20:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė 2011 (2 etapas)
2011-03-12 10:00 2011-03-12 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
6-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas . Dj grupė
2011-03-11 10:00 2011-03-11 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2011-02-26 12:00 2011-02-27 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011
2011-02-19 10:00 2011-02-19 20:00
Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Studentų badmintono čempionatas
2011-02-13 10:00 2011-02-13 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.