Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tarptautinis badmintono turnyras "Tauragė – 2010", Data: 2010-04-17, Vieta: Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė, Gaurės g. 27a, LT 72343 Tauragė  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-04-17 2010-04-17 2010-04-17 2010-04-18  
 1  Dominyka Dragūnaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Dragūnaitė, G.Janušonytė      
 16       ->      
  [44] 13:25   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė    
 9  Miglė Kubiliūtė 
 Greta Urbonaitė 
    21:18  21:18 [25']    
[20] 11:45   I.Gaidė, A.Saulite      
 8  Ieva Gaidė 
 Anna Saulite 
  21:16  21:13 [22']      
    [64] 14:40   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė  
 5  Samanta Drungilaitė 
 Vaiva Žymantė 
      21:14  21:17 [22']  
[21] 11:45   S.Drungilaitė, V.Žymantė      
 12  Greta Palubinskytė 
 Edvina Gusarovaitė 
  21:11  21:11 [18']      
  [45] 13:25   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė    
 13  Saulina Norgailaitė 
 Karolina Šadbaraitė 
    21:12  21:15 [24']    
[22] 11:45   R.Aleksevičiūtė, G.Narvilaitė      
 4  Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gabija Narvilaitė 
  21:8  21:4 [18']       1-a vieta
      [171] 10:15   I.Eglite, J.Romanova
 3  Lilija Genutytė 
 Goda Krivonosovaitė 
        21:17  21:19 [16']
[23] 11:45   L.Genutytė, G.Krivonosovaitė      
 14  Odeta Rastenytė 
 Goda Venskaitytė 
  21:10  21:5 [36']      
  [46] 13:25   L.Genutytė, G.Krivonosovaitė    
 11  Ugnė Bernotaitė 
 Aušrinė Kaulickytė 
    21:15  21:19 [21']    
[24] 11:45   U.Graužinytė, D.Ubytė      
 6  Ugnė Graužinytė 
 Deimantė Ubytė 
  21:17  13:21  21:10 [23']      
    [65] 14:40   I.Eglite, J.Romanova  
 7  Gintarė Bilvardaitė 
 Loreta Bagdonaitė 
      20:22  21:10  21:10 [35']  
[25] 12:10   G.Bilvardaitė, L.Bagdonaitė      
 10  Justė Krančiukaitė 
 Milda Krančiukaitė 
  18:21  25:23  21:17 [37']      
  [47] 13:25   I.Eglite, J.Romanova    
 15         17:21  21:9  21:12 [36']    
 I.Eglite, J.Romanova      
 2   Ieva Eglite 
 Jekaterina Romanova 
  ->    D.Dragūnaitė, G.Janušonytė   3-a vieta
      [172] 10:15   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė
       L.Genutytė, G.Krivonosovaitė   21:14  21:13 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Gaidė, A.Saulite    
    [66] 14:40   S.Drungilaitė, V.Žymantė  
     S.Drungilaitė, V.Žymantė   21:10  21:15 [18']   5-a vieta
      [173] 10:15   S.Drungilaitė, V.Žymantė
     U.Graužinytė, D.Ubytė     21:12  21:15 [24']
    [67] 15:05   U.Graužinytė, D.Ubytė  
     G.Bilvardaitė, L.Bagdonaitė   22:20  21:10 [19']  
         
         
       I.Gaidė, A.Saulite   7-a vieta
      [174] 10:15   I.Gaidė, A.Saulite
       G.Bilvardaitė, L.Bagdonaitė   21:11  21:12 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Kubiliūtė, G.Urbonaitė    
   M.Kubiliūtė, G.Urbonaitė   ->    
    [68] 15:05   G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė  
   G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė     21:16  21:15 [30']  
  [48] 13:25   G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė    
   S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė   21:16  21:15 [21']     9-a vieta
      [178] 10:40   G.Palubinskytė, E.Gusarovaitė
   O.Rastenytė, G.Venskaitytė       21:17  21:16 [27']
  [49] 13:50   U.Bernotaitė, A.Kaulickytė    
   U.Bernotaitė, A.Kaulickytė   21:10  21:3 [17']    
    [69] 15:05   U.Bernotaitė, A.Kaulickytė  
   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė     21:10  26:24 [30']  
   J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė    
    ->    
         
       M.Kubiliūtė, G.Urbonaitė   11-a vieta
      [179] 10:40   M.Kubiliūtė, G.Urbonaitė
       J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė   21:10  21:15 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė  
     S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė   ->   13-a vieta
      [180] 10:40   S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė
     O.Rastenytė, G.Venskaitytė     21:7  21:12 [20']
     O.Rastenytė, G.Venskaitytė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 120 121 
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys - 2011
2011-04-02 12:00 2011-04-03 13:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
     U-9    VV    MV  
Kauno Grand Prix 2011 (2 turas)
2011-04-02 09:00 2011-04-02 23:00
Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybo ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Dvejetų ir Mix'ų badmintono turnyras
2011-03-19 10:00 2011-03-19 20:00
Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2011-03-19 10:30 2011-03-19 20:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė 2011 (2 etapas)
2011-03-12 10:00 2011-03-12 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
6-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas . Dj grupė
2011-03-11 10:00 2011-03-11 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2011-02-26 12:00 2011-02-27 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011
2011-02-19 10:00 2011-02-19 20:00
Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Studentų badmintono čempionatas
2011-02-13 10:00 2011-02-13 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.