Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė, Data: 2010-04-24, Vieta: Kelmė  
Grupė- Suaug D, Moterų vienetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-04-24 2010-04-24 2010-04-24 2010-04-24 2010-04-24  
 1  Aušrinė Kaulickytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Kaulickytė        
 32       ->        
  [27] 12:00   A.Kaulickytė      
 17  Gerda Vedegytė      21:11  21:10 [20']      
[3] 10:00   K.Talmontaitė        
 16  Karolina Talmontaitė    21:16  21:6 [5']        
    [51] 14:00   S.Norgailaitė    
 9  Saulina Norgailaitė        21:12  16:21  21:18 [33']    
[4] 10:00   S.Norgailaitė        
 24  Monika Viliūnaitė    21:4  21:8 [4']        
  [28] 12:00   S.Norgailaitė      
 25         23:21  21:13 [25']      
 M.Masaitytė        
 8  Minija Masaitytė    ->        
      [75] 16:00   S.Norgailaitė  
 5  Ugnė Bernotaitė          21:6  21:16 [22']  
 U.Bernotaitė        
 28       ->        
  [29] 12:20   U.Bernotaitė      
 21  Vaidotė Vaitkevičiūtė      21:7  21:5 [16']      
[5] 10:20   D.Rimkutė        
 12  Dominyka Rimkutė    19:21  21:17  21:9 [26']        
    [52] 14:00   U.Bernotaitė    
 13  Gintarė Povilaitytė        21:18  21:18 [24']    
[6] 10:20   I.Siderevičiūtė        
 20  Inga Siderevičiūtė    21:18  9:21  21:19 [28']        
  [30] 12:20   V.Besanaitė      
 29         21:10  21:10 [16']      
 V.Besanaitė        
 4  Valdonė Besanaitė    ->         1-a vieta
        [91] 17:20   S.Norgailaitė
 3  Karolina Šadbaraitė            21:13  21:10 [21']
 K.Šadbaraitė        
 30       ->        
  [31] 12:20   K.Šadbaraitė      
 19  Simona Narbutaitė      23:21  21:9 [18']      
[7] 10:20   S.Narbutaitė        
 14  Gineta Turauskaitė    22:20  21:14 [20']        
    [53] 14:20   E.Gusarovaitė    
 11  Deimantė Adomaitytė        21:19  21:8 [22']    
[8] 10:20   D.Adomaitytė        
 22  Eglė Nasvytytė      B/Ž        
  [32] 12:20   E.Gusarovaitė      
 27         22:20  21:12 [23']      
 E.Gusarovaitė        
 6  Edvina Gusarovaitė    ->        
      [76] 16:00   G.Palubinskytė  
 7  Adelė Mažeikaitė          21:10  21:10 [17']  
 A.Mažeikaitė        
 26       ->        
  [33] 12:40   A.Mažeikaitė      
 23  Inesa Radavičiūtė      21:5  21:9 [18']      
[9] 10:40   G.Vaitkutė        
 10  Gintarė Vaitkutė    21:10  21:15 [13']        
    [54] 14:20   G.Palubinskytė    
 15  Dovilė Butvydaitė        21:4  21:5 [15']    
[10] 10:40   G.Gečė        
 18  Gintarė Gečė    21:5  21:12 [18']      U.Bernotaitė   3-a vieta
  [34] 12:40   G.Palubinskytė   [92] 17:20   U.Bernotaitė
 31         21:5  21:7 [13']    E.Gusarovaitė   21:14  21:19 [24']
 G.Palubinskytė        
 2  Greta Palubinskytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Kaulickytė    
      [77] 16:20   V.Besanaitė  
       V.Besanaitė   18:21  21:12  21:17 [38']   5-a vieta
        [93] 17:40   V.Besanaitė
       K.Šadbaraitė     21:19  8:21  21:19 [29']
      [78] 16:20   A.Mažeikaitė  
       A.Mažeikaitė   21:17  21:18 [20']  
           
           
         A.Kaulickytė   7-a vieta
       
         K.Šadbaraitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     K.Talmontaitė      
    [55] 14:20   M.Masaitytė    
     M.Masaitytė   21:3  21:5 [15']    
      [79] 16:20   M.Masaitytė  
     D.Rimkutė     21:10  21:19 [22']  
    [56] 14:20   D.Rimkutė    
     I.Siderevičiūtė   21:13  21:11 [27']     9-a vieta
        [94] 17:40   M.Masaitytė
     S.Narbutaitė       21:11  21:11 [22']
    [57] 14:40   D.Adomaitytė    
     D.Adomaitytė   20:22  21:14  21:16 [28']    
      [80] 16:20   D.Adomaitytė  
     G.Vaitkutė     21:19  23:21 [23']  
    [58] 14:40   G.Vaitkutė    
     G.Gečė   22:24  21:3  21:18 [30']    
           
         D.Rimkutė   11-a vieta
       
         G.Vaitkutė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       K.Talmontaitė    
       
       I.Siderevičiūtė   ->   13-a vieta
       
       S.Narbutaitė     ->
       
       G.Gečė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   G.Vedegytė      
   G.Vedegytė   ->      
    [59] 14:40   G.Vedegytė    
   M.Viliūnaitė     21:11  21:6 [15']    
   M.Viliūnaitė      
    ->      
      [81] 16:40   G.Vedegytė  
        14:21  21:13  21:8 [28']  
   V.Vaitkevičiūtė      
   V.Vaitkevičiūtė   ->      
    [60] 14:40   G.Povilaitytė    
   G.Povilaitytė     21:15  21:19 [21']    
   G.Povilaitytė      
    ->       17-a vieta
        [95] 17:40   G.Vedegytė
          21:12  21:18 [19']
   G.Turauskaitė      
   G.Turauskaitė   ->      
    [61] 15:00   G.Turauskaitė    
   E.Nasvytytė       B/Ž    
   E.Nasvytytė      
    ->      
      [82] 16:40   I.Radavičiūtė  
        17:21  21:15  21:12 [29']  
   I.Radavičiūtė      
   I.Radavičiūtė   ->      
    [62] 15:00   I.Radavičiūtė    
   D.Butvydaitė     21:3  21:14 [18']    
   D.Butvydaitė      
    ->    G.Povilaitytė   19-a vieta
       
         G.Turauskaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       M.Viliūnaitė    
       
       V.Vaitkevičiūtė   ->   21-a vieta
       
       E.Nasvytytė     ->
       
       D.Butvydaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 120 121 
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys - 2011
2011-04-02 12:00 2011-04-03 13:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
     U-9    VV    MV  
Kauno Grand Prix 2011 (2 turas)
2011-04-02 09:00 2011-04-02 23:00
Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybo ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Dvejetų ir Mix'ų badmintono turnyras
2011-03-19 10:00 2011-03-19 20:00
Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2011-03-19 10:30 2011-03-19 20:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė 2011 (2 etapas)
2011-03-12 10:00 2011-03-12 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
6-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas . Dj grupė
2011-03-11 10:00 2011-03-11 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2011-02-26 12:00 2011-02-27 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011
2011-02-19 10:00 2011-02-19 20:00
Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Studentų badmintono čempionatas
2011-02-13 10:00 2011-02-13 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.