Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) D grupė, Data: 2010-04-24, Vieta: Kelmė  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-04-24 2010-04-24 2010-04-24 2010-04-24  
 1  Ugnė Bernotaitė 
 Aušrinė Kaulickytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 U.Bernotaitė, A.Kaulickytė      
 16       ->      
  [115] 19:20   U.Bernotaitė, A.Kaulickytė    
 9  Simona Narbutaitė 
 Karolina Talmontaitė 
    21:15  21:16 [23']    
[103] 18:20   S.Narbutaitė, K.Talmontaitė      
 8  Dovilė Butvydaitė 
 Dominyka Rimkutė 
  21:11  21:6 [20']      
    [123] 20:00   U.Bernotaitė, A.Kaulickytė  
 5  Valdonė Besanaitė 
 Gineta Turauskaitė 
      21:11  21:17 [24']  
[104] 18:20   V.Besanaitė, G.Turauskaitė      
 12  Inesa Radavičiūtė 
 Monika Viliūnaitė 
  21:8  21:18 [21']      
  [116] 19:20   S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė    
 13         21:8  21:14 [19']    
 S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė      
 4  Saulina Norgailaitė 
 Karolina Šadbaraitė 
  ->       1-a vieta
      [131] 20:40   U.Bernotaitė, A.Kaulickytė
 3  Adelė Mažeikaitė 
 Minija Masaitytė 
        21:14  21:15 [19']
 A.Mažeikaitė, M.Masaitytė      
 14       ->      
  [117] 19:40   A.Mažeikaitė, M.Masaitytė    
 11  Inga Siderevičiūtė 
 Eglė Nasvytytė 
    22:20  21:16 [25']    
[105] 18:40   D.Adomaitytė, G.Vaitkutė      
 6  Deimantė Adomaitytė 
 Gintarė Vaitkutė 
    B/Ž      
    [124] 20:00   E.Gusarovaitė, G.Palubinskytė  
 7  Gintarė Gečė 
 Gerda Vedegytė 
      21:15  21:14 [19']  
[106] 18:40   G.Povilaitytė, V.Vaitkevičiūtė      
 10  Gintarė Povilaitytė 
 Vaidotė Vaitkevičiūtė 
  18:21  25:23  21:18 [39']      
  [118] 19:40   E.Gusarovaitė, G.Palubinskytė    
 15         21:14  21:8 [21']    
 E.Gusarovaitė, G.Palubinskytė      
 2  Edvina Gusarovaitė 
 Greta Palubinskytė 
  ->    S.Norgailaitė, K.Šadbaraitė   3-a vieta
      [132] 20:40   A.Mažeikaitė, M.Masaitytė
       A.Mažeikaitė, M.Masaitytė   18:21  22:20  21:13 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Narbutaitė, K.Talmontaitė    
    [125] 20:20   S.Narbutaitė, K.Talmontaitė  
     V.Besanaitė, G.Turauskaitė   21:14  21:16 [22']   5-a vieta
      [133] 21:00   S.Narbutaitė, K.Talmontaitė
     D.Adomaitytė, G.Vaitkutė     21:18  21:16 [25']
    [126] 20:20   D.Adomaitytė, G.Vaitkutė  
     G.Povilaitytė, V.Vaitkevičiūtė   21:15  21:5 [24']  
         
         
       V.Besanaitė, G.Turauskaitė   7-a vieta
     
       G.Povilaitytė, V.Vaitkevičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Butvydaitė, D.Rimkutė    
   D.Butvydaitė, D.Rimkutė   ->    
     
   I.Radavičiūtė, M.Viliūnaitė     ->  
   I.Radavičiūtė, M.Viliūnaitė    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   I.Siderevičiūtė, E.Nasvytytė    
   I.Siderevičiūtė, E.Nasvytytė   ->    
     
   G.Gečė, G.Vedegytė     ->  
   G.Gečė, G.Vedegytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 120 121 
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys - 2011
2011-04-02 12:00 2011-04-03 13:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
     U-9    VV    MV  
Kauno Grand Prix 2011 (2 turas)
2011-04-02 09:00 2011-04-02 23:00
Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybo ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Dvejetų ir Mix'ų badmintono turnyras
2011-03-19 10:00 2011-03-19 20:00
Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2011-03-19 10:30 2011-03-19 20:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė 2011 (2 etapas)
2011-03-12 10:00 2011-03-12 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
6-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas . Dj grupė
2011-03-11 10:00 2011-03-11 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2011-02-26 12:00 2011-02-27 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011
2011-02-19 10:00 2011-02-19 20:00
Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Studentų badmintono čempionatas
2011-02-13 10:00 2011-02-13 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.