Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas, Data: 2010-05-01, Vieta: A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 (Pašilaičiai), Vilnius  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-01 2010-05-01 2010-05-01 2010-05-01  
 1  Alan Plavin 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Plavin, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
  [68] 17:55   A.Plavin, G.Voitechovskaja    
 9  Augustinas Narkis 
 Justina Jaščemskaitė 
    21:10  21:8 [20']    
[64] 17:30   A.Narkis, J.Jaščemskaitė      
 8  Matas Kavaliauskas 
 Neringa Žvirblytė 
  21:12  21:8 [32']      
    [72] 18:20   A.Plavin, G.Voitechovskaja  
 5  Ernestas Dima 
 Dominyka Bortnikaitė 
      21:9  21:8 [16']  
[65] 17:30   M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė      
 12  Mykolas Šermukšnis 
 Miglė Kubiliūtė 
  18:21  21:17  21:16 [33']      
  [69] 17:55   T.Vaškevičius, I.Gaidė    
 13         17:21  23:21  21:18 [34']    
 T.Vaškevičius, I.Gaidė      
 4  Tomas Vaškevičius 
 Ieva Gaidė 
  ->       1-a vieta
      [78] 18:45   E.Slušnys, D.Kairytė
 3  Ignas Reznikas 
 Agnė Kupliauskaitė 
        14:21  23:21  22:20 [38']
 I.Reznikas, A.Kupliauskaitė      
 14       ->      
  [70] 17:55   I.Reznikas, A.Kupliauskaitė    
 11  Aurimas Kurapka 
 Aistė Kurapkaitė 
    21:14  21:17 [20']    
[66] 17:30   M.Golubevas, V.Salygina      
 6  Michailas Golubevas 
 Veronika Salygina 
  21:9  21:15 [25']      
    [73] 18:20   E.Slušnys, D.Kairytė  
 7  Giedrius Dima 
 Ugnė Graužinytė 
      21:11  21:7 [18']  
[67] 17:30   G.Dima, U.Graužinytė      
 10  Lukas Andriūšis 
 Vaiva Žymantė 
  21:13  20:22  21:12 [30']      
  [71] 17:55   E.Slušnys, D.Kairytė    
 15         21:15  21:12 [16']    
 E.Slušnys, D.Kairytė      
 2  Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
  ->    T.Vaškevičius, I.Gaidė   3-a vieta
      [79] 18:45   I.Reznikas, A.Kupliauskaitė
       I.Reznikas, A.Kupliauskaitė   23:21  21:18 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Narkis, J.Jaščemskaitė    
    [74] 18:20   M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė  
     M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė   21:19  22:20 [25']   5-a vieta
      [80] 19:10   M.Golubevas, V.Salygina
     M.Golubevas, V.Salygina     21:13  21:15 [22']
    [75] 18:20   M.Golubevas, V.Salygina  
     G.Dima, U.Graužinytė   21:14  21:17 [20']  
         
         
       A.Narkis, J.Jaščemskaitė   7-a vieta
      [81] 19:10   A.Narkis, J.Jaščemskaitė
       G.Dima, U.Graužinytė   21:10  21:7 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Kavaliauskas, N.Žvirblytė    
   M.Kavaliauskas, N.Žvirblytė   ->    
    [76] 18:45   E.Dima, D.Bortnikaitė  
   E.Dima, D.Bortnikaitė     21:8  21:15 [19']  
   E.Dima, D.Bortnikaitė    
    ->     9-a vieta
      [82] 19:10   E.Dima, D.Bortnikaitė
        21:16  21:18 [22']
   A.Kurapka, A.Kurapkaitė    
   A.Kurapka, A.Kurapkaitė   ->    
    [77] 18:45   A.Kurapka, A.Kurapkaitė  
   L.Andriūšis, V.Žymantė     21:14  19:21  21:16 [29']  
   L.Andriūšis, V.Žymantė    
    ->    
         
       M.Kavaliauskas, N.Žvirblytė   11-a vieta
      [83] 19:10   M.Kavaliauskas, N.Žvirblytė
       L.Andriūšis, V.Žymantė   21:12  21:19 [27']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
      [84] 19:35 
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 120 121 
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys - 2011
2011-04-02 12:00 2011-04-03 13:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
     U-9    VV    MV  
Kauno Grand Prix 2011 (2 turas)
2011-04-02 09:00 2011-04-02 23:00
Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybo ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Dvejetų ir Mix'ų badmintono turnyras
2011-03-19 10:00 2011-03-19 20:00
Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2011-03-19 10:30 2011-03-19 20:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė 2011 (2 etapas)
2011-03-12 10:00 2011-03-12 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
6-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas . Dj grupė
2011-03-11 10:00 2011-03-11 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2011-02-26 12:00 2011-02-27 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011
2011-02-19 10:00 2011-02-19 20:00
Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Studentų badmintono čempionatas
2011-02-13 10:00 2011-02-13 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.