Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas, Data: 2010-05-01, Vieta: A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 (Pašilaičiai), Vilnius  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 27, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-02 2010-05-02 2010-05-02 2010-05-02 2010-05-02  
 1  Adelė Markevičiūtė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Markevičiūtė        
 32       ->        
  [97] 11:30   A.Markevičiūtė      
 17  Miglė Jaugielavičiūtė      21:2  21:8 [12']      
[85] 10:30   M.Kniazeva        
 16  Milita Kniazeva    21:8  21:16 [16']        
    [117] 13:10   A.Markevičiūtė    
 9  Ugnė Trakimaitė        23:21  21:15 [28']    
[86] 10:30   U.Trakimaitė        
 24  Justina Ogurkis    21:4  21:11 [18']        
  [98] 11:30   E.Krukovskytė      
 25  Urtė Šiušaitė      21:10  21:4 [20']      
[87] 10:30   E.Krukovskytė        
 8  Evelina Krukovskytė      B/Ž        
      [137] 14:50   A.Markevičiūtė  
 5  Greta Alksnytė          21:18  21:19 [27']  
 G.Alksnytė        
 28       ->        
  [99] 11:30   P.Puolytė      
 21  Giedrė Keršulytė      21:10  17:21  21:18 [29']      
[88] 10:30   P.Puolytė        
 12  Paulina Puolytė    21:4  21:7 [13']        
    [118] 13:10   M.Masaitytė    
 13  Justina Žlabytė        21:13  21:13 [24']    
[89] 10:50   J.Žlabytė        
 20  Gintarė Statkutė    21:9  21:14 [19']        
  [100] 11:30   M.Masaitytė      
 29         21:11  21:15 [23']      
 M.Masaitytė        
 4  Minija Masaitytė    ->         1-a vieta
        [151] 15:50   U.Janušauskaitė
 3  Darina Muchina            21:12  21:15 [22']
 D.Muchina        
 30       ->        
  [101] 11:50   D.Muchina      
 19  Vitalija Movšovič      21:15  21:10 [15']      
[90] 10:50   A.Mažeikaitė        
 14  Aistė Mažeikaitė    21:13  21:7 [19']        
    [119] 13:10   U.Janušauskaitė    
 11  Valerija Ševeliova        21:8  21:14 [18']    
[91] 10:50   V.Ševeliova        
 22  Teodora Gugaitė    21:7  21:3 [15']        
  [102] 11:50   U.Janušauskaitė      
 27  Julija Narkytė      21:8  21:7 [16']      
[92] 10:50   U.Janušauskaitė        
 6  Ugnė Janušauskaitė    21:9  21:6 [13']        
      [138] 14:50   U.Janušauskaitė  
 7  Aleksandra Ševeliova          24:22  21:14 [28']  
[93] 11:10   A.Ševeliova        
 26  Alina Spiridonova    21:12  21:4 [19']        
  [103] 11:50   G.Juzukonytė      
 23  Eglė Mikšytė      15:21  21:19  21:19 [35']      
[94] 11:10   G.Juzukonytė        
 10  Gabrielė Juzukonytė    21:11  21:9 [20']        
    [120] 13:10   V.Boiko    
 15  Viktorija Boiko        21:8  21:18 [19']    
[95] 11:10   V.Boiko        
 18  Emilija Petrauskaitė    21:10  21:8 [16']      M.Masaitytė   3-a vieta
  [104] 11:50   V.Boiko   [152] 15:50   V.Boiko
 31         18:21  21:7  21:11 [28']    V.Boiko   21:18  21:23  22:20 [40']
 A.Mažeikaitė        
 2  Adelė Mažeikaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Krukovskytė    
      [139] 14:50   P.Puolytė  
       P.Puolytė   21:14  21:12 [21']   5-a vieta
        [153] 16:10   D.Muchina
       D.Muchina     21:16  23:21 [22']
      [140] 14:50   D.Muchina  
       G.Juzukonytė   21:14  21:13 [23']  
           
           
         E.Krukovskytė   7-a vieta
       
         G.Juzukonytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Kniazeva      
    [121] 13:30   U.Trakimaitė    
     U.Trakimaitė   21:7  10:21  21:8 [24']    
      [141] 15:10   J.Žlabytė  
     G.Alksnytė     21:8  21:10 [17']  
    [122] 13:30   J.Žlabytė    
     J.Žlabytė   21:14  21:19 [23']     9-a vieta
        [154] 16:10   A.Mažeikaitė
     A.Mažeikaitė       21:7  21:15 [20']
    [123] 13:30   V.Ševeliova    
     V.Ševeliova   21:18  21:15 [19']    
      [142] 15:10   A.Mažeikaitė  
     A.Ševeliova     21:6  21:12 [19']  
    [124] 13:30   A.Mažeikaitė    
     A.Mažeikaitė   21:8  21:13 [18']    
           
         U.Trakimaitė   11-a vieta
       
         V.Ševeliova   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Kniazeva    
       
       G.Alksnytė   ->   13-a vieta
       
       A.Mažeikaitė     ->
       
       A.Ševeliova   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Jaugielavičiūtė      
   M.Jaugielavičiūtė   ->      
    [125] 13:50   M.Jaugielavičiūtė    
   J.Ogurkis     21:16  21:8 [19']    
  [105] 12:10   J.Ogurkis      
   U.Šiušaitė     B/Ž      
      [143] 15:10   G.Statkutė  
        21:19  19:21  23:21 [39']  
   G.Keršulytė      
   G.Keršulytė   ->      
    [126] 13:50   G.Statkutė    
   G.Statkutė     19:21  21:11  21:10 [31']    
   G.Statkutė      
    ->       17-a vieta
        [155] 16:10   G.Statkutė
          21:13  21:11 [21']
  [106] 12:10   V.Movšovič      
   V.Movšovič   ->      
    [127] 13:50   V.Movšovič    
   T.Gugaitė     21:19  16:21  22:20 [37']    
  [107] 12:10   J.Narkytė      
   J.Narkytė   21:18  12:21  21:15 [45']      
      [144] 15:10   E.Petrauskaitė  
   A.Spiridonova       21:17  21:18 [25']  
  [108] 12:10   E.Mikšytė      
   E.Mikšytė   21:17  21:19 [22']      
    [128] 13:50   E.Petrauskaitė    
   E.Petrauskaitė     22:20  19:21  21:15 [34']    
   E.Petrauskaitė      
    ->    M.Jaugielavičiūtė   19-a vieta
       
         V.Movšovič   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       J.Ogurkis    
       
       G.Keršulytė   ->   21-a vieta
       
       J.Narkytė     ->
       
       E.Mikšytė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     U.Šiušaitė    
     U.Šiušaitė   ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
     T.Gugaitė    
     T.Gugaitė   ->    
       
     A.Spiridonova     ->  
     A.Spiridonova    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 120 121 
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys - 2011
2011-04-02 12:00 2011-04-03 13:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
     U-9    VV    MV  
Kauno Grand Prix 2011 (2 turas)
2011-04-02 09:00 2011-04-02 23:00
Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybo ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Dvejetų ir Mix'ų badmintono turnyras
2011-03-19 10:00 2011-03-19 20:00
Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2011-03-19 10:30 2011-03-19 20:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė 2011 (2 etapas)
2011-03-12 10:00 2011-03-12 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
6-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas . Dj grupė
2011-03-11 10:00 2011-03-11 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2011-02-26 12:00 2011-02-27 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011
2011-02-19 10:00 2011-02-19 20:00
Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Studentų badmintono čempionatas
2011-02-13 10:00 2011-02-13 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.