Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Vilniaus atviras badmintono jaunimo čempionatas, Data: 2010-05-01, Vieta: A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 (Pašilaičiai), Vilnius  
Grupė- U-19 B, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-02 2010-05-02 2010-05-02 2010-05-02  
 1  Ugnė Janušauskaitė 
 Minija Masaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 U.Janušauskaitė, M.Masaitytė      
 16       ->      
  [169] 17:40   U.Janušauskaitė, M.Masaitytė    
 9  Miglė Jaugielavičiūtė 
 Gintarė Statkutė 
    21:4  21:1 [17']    
[160] 16:50   M.Jaugielavičiūtė, G.Statkutė      
 8  Milita Kniazeva 
 Justina Žlabytė 
  24:22  21:13 [21']      
    [178] 18:30   G.Alksnytė, V.Boiko  
 5  Greta Alksnytė 
 Viktorija Boiko 
      21:16  21:17 [26']  
[161] 16:50   G.Alksnytė, V.Boiko      
 12  Eglė Mikšytė 
 Justina Ogurkis 
  21:7  21:6 [19']      
  [170] 17:40   G.Alksnytė, V.Boiko    
 13  Urtė Šiušaitė 
 Alina Spiridonova 
    21:18  21:13 [22']    
[162] 16:50   E.Krukovskytė, U.Trakimaitė      
 4  Evelina Krukovskytė 
 Ugnė Trakimaitė 
    B/Ž       1-a vieta
      [187] 19:20   G.Alksnytė, V.Boiko
 3  Adelė Mažeikaitė 
 Paulina Puolytė 
        21:17  21:15 [28']
 A.Mažeikaitė, P.Puolytė      
 14       ->      
  [171] 17:40   A.Mažeikaitė, P.Puolytė    
 11  Giedrė Keršulytė 
 Teodora Gugaitė 
    21:9  21:17 [24']    
[163] 16:50   A.Mažeikaitė, A.Ševeliova      
 6  Aistė Mažeikaitė 
 Aleksandra Ševeliova 
  21:5  21:7 [17']      
    [179] 18:30   D.Muchina, V.Ševeliova  
 7  Gabrielė Juzukonytė 
 Emilija Petrauskaitė 
      21:18  21:17 [25']  
[164] 17:15   G.Juzukonytė, E.Petrauskaitė      
 10  Vitalija Movšovič 
 Julija Narkytė 
  21:4  21:10 [20']      
  [172] 18:05   D.Muchina, V.Ševeliova    
 15         21:6  21:16 [22']    
 D.Muchina, V.Ševeliova      
 2  Darina Muchina 
 Valerija Ševeliova 
  ->    U.Janušauskaitė, M.Masaitytė   3-a vieta
      [188] 19:45   U.Janušauskaitė, M.Masaitytė
       A.Mažeikaitė, P.Puolytė   21:13  23:21 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Jaugielavičiūtė, G.Statkutė    
    [180] 18:55   E.Krukovskytė, U.Trakimaitė  
     E.Krukovskytė, U.Trakimaitė   21:11  19:21  21:13 [35']   5-a vieta
      [189] 19:45   E.Krukovskytė, U.Trakimaitė
     A.Mažeikaitė, A.Ševeliova     21:17  19:21  21:15 [37']
    [181] 18:55   A.Mažeikaitė, A.Ševeliova  
     G.Juzukonytė, E.Petrauskaitė   21:11  12:21  23:21 [35']  
         
         
       M.Jaugielavičiūtė, G.Statkutė   7-a vieta
     
       G.Juzukonytė, E.Petrauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Kniazeva, J.Žlabytė    
   M.Kniazeva, J.Žlabytė   ->    
    [182] 18:55   M.Kniazeva, J.Žlabytė  
   E.Mikšytė, J.Ogurkis     21:6  21:10 [19']  
  [173] 18:05   E.Mikšytė, J.Ogurkis    
   U.Šiušaitė, A.Spiridonova     B/Ž     9-a vieta
      [190] 19:45   M.Kniazeva, J.Žlabytė
        21:16  19:21  21:12 [34']
   G.Keršulytė, T.Gugaitė    
   G.Keršulytė, T.Gugaitė   ->    
    [183] 18:55   V.Movšovič, J.Narkytė  
   V.Movšovič, J.Narkytė     21:15  21:13 [26']  
   V.Movšovič, J.Narkytė    
    ->    
         
       E.Mikšytė, J.Ogurkis   11-a vieta
     
       G.Keršulytė, T.Gugaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     U.Šiušaitė, A.Spiridonova  
     U.Šiušaitė, A.Spiridonova   ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 120 121 
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys - 2011
2011-04-02 12:00 2011-04-03 13:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
     U-9    VV    MV  
Kauno Grand Prix 2011 (2 turas)
2011-04-02 09:00 2011-04-02 23:00
Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybo ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Dvejetų ir Mix'ų badmintono turnyras
2011-03-19 10:00 2011-03-19 20:00
Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2011-03-19 10:30 2011-03-19 20:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė 2011 (2 etapas)
2011-03-12 10:00 2011-03-12 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
6-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas . Dj grupė
2011-03-11 10:00 2011-03-11 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2011-02-26 12:00 2011-02-27 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011
2011-02-19 10:00 2011-02-19 20:00
Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Studentų badmintono čempionatas
2011-02-13 10:00 2011-02-13 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.