Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Vilniaus atviras badmintono suaugusiųjų čempionatas, Data: 2010-05-01, Vieta: Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos sporto salė, Šilo g. 5A, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-01 2010-05-01 2010-05-01 2010-05-01  
 1  Sergej Leonovič 
 Saulius Šaltmeris 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Leonovič, S.Šaltmeris      
 16       ->      
  [47] 14:35   S.Leonovič, S.Šaltmeris    
 9  Roman Antipenkov 
 Aurimas Misius 
    21:13  21:13 [17']    
[39] 13:45   R.Antipenkov, A.Misius      
 8  Valentinas Golubevas 
 Arvydas Vanagas 
  21:11  21:9 [21']      
    [55] 15:25   S.Leonovič, S.Šaltmeris  
 5  Rimas Lavrukaitis 
 Laimonas Vaškevičius 
      21:12  26:24 [29']  
[40] 13:45   R.Lavrukaitis, L.Vaškevičius      
 12  Vasilij Tolstoj 
 Pavel Tolstoj 
  21:10  21:6 [16']      
  [48] 14:35   G.Miestauskas, V.Pratusevičius    
 13  Deimantas Čekanauskas 
 Salvijus Stravinskas 
    21:13  17:21  21:15 [38']    
[41] 14:10   G.Miestauskas, V.Pratusevičius      
 4  Giedrius Miestauskas 
 Vilmantas Pratusevičius 
  21:6  21:12 [13']       1-a vieta
      [63] 16:15   K.Dauskurtas, T.Dovydaitis
 3  Rolandas Juknevičius 
 Arnoldas Slušnys 
        21:16  21:19 [28']
[42] 14:10   R.Juknevičius, A.Slušnys      
 14   Rodney Gullan 
 Gintautas Jaugielavičius 
    B/Ž      
  [49] 15:00   J.Kačerauskas, A.Kovaliov    
 11  Jonas Pocius 
 Marius Šlaustas 
    17:21  21:13  21:13 [35']    
[43] 14:10   J.Kačerauskas, A.Kovaliov      
 6  Jonas Kačerauskas 
 Aleksandr Kovaliov 
  21:6  21:10 [19']      
    [56] 15:25   K.Dauskurtas, T.Dovydaitis  
 7  Mindaugas Dagilis 
 Vytautas Trakimas 
      21:19  21:16 [24']  
[44] 14:10   A.Michejenko, R.Kavaliauskas      
 10  Artūras Michejenko 
 Ramūnas Kavaliauskas 
  21:19  21:9 [22']      
  [50] 15:00   K.Dauskurtas, T.Dovydaitis    
 15         21:10  21:13 [21']    
 K.Dauskurtas, T.Dovydaitis      
 2  Kazimieras Dauskurtas 
 Tomas Dovydaitis 
  ->    G.Miestauskas, V.Pratusevičius   3-a vieta
      [64] 16:15   J.Kačerauskas, A.Kovaliov
       J.Kačerauskas, A.Kovaliov   17:21  21:11  21:8 [42']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Antipenkov, A.Misius    
    [57] 15:50   R.Lavrukaitis, L.Vaškevičius  
     R.Lavrukaitis, L.Vaškevičius   21:17  22:24  21:19 [36']   5-a vieta
      [65] 16:40   R.Juknevičius, A.Slušnys
     R.Juknevičius, A.Slušnys     25:23  17:21  21:18 [64']
    [58] 15:50   R.Juknevičius, A.Slušnys  
     A.Michejenko, R.Kavaliauskas   29:27  19:21  21:19 [49']  
         
         
       R.Antipenkov, A.Misius   7-a vieta
      [66] 16:40   A.Michejenko, R.Kavaliauskas
       A.Michejenko, R.Kavaliauskas   13:21  21:13  21:13 [13']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Golubevas, A.Vanagas    
   V.Golubevas, A.Vanagas   ->    
    [59] 15:50   V.Golubevas, A.Vanagas  
   V.Tolstoj, P.Tolstoj     21:10  20:22  21:10 [29']  
  [51] 15:00   V.Tolstoj, P.Tolstoj    
   D.Čekanauskas, S.Stravinskas   21:17  21:18 [26']     9-a vieta
      [67] 16:40   V.Golubevas, A.Vanagas
   R.Gullan, G.Jaugielavičius       21:12  21:12 [20']
  [52] 15:00   J.Pocius, M.Šlaustas    
   J.Pocius, M.Šlaustas     B/Ž    
    [60] 15:50   J.Pocius, M.Šlaustas  
   M.Dagilis, V.Trakimas     14:21  21:19  21:19 [26']  
   M.Dagilis, V.Trakimas    
    ->    
         
       V.Tolstoj, P.Tolstoj   11-a vieta
      [68] 16:40   M.Dagilis, V.Trakimas
       M.Dagilis, V.Trakimas   21:10  21:18 [3']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Čekanauskas, S.Stravinskas  
     D.Čekanauskas, S.Stravinskas   ->   13-a vieta
      [69] 17:05   D.Čekanauskas, S.Stravinskas
     R.Gullan, G.Jaugielavičius       B/Ž
     R.Gullan, G.Jaugielavičius  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 120 121 
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys - 2011
2011-04-02 12:00 2011-04-03 13:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
     U-9    VV    MV  
Kauno Grand Prix 2011 (2 turas)
2011-04-02 09:00 2011-04-02 23:00
Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybo ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Dvejetų ir Mix'ų badmintono turnyras
2011-03-19 10:00 2011-03-19 20:00
Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2011-03-19 10:30 2011-03-19 20:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė 2011 (2 etapas)
2011-03-12 10:00 2011-03-12 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
6-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas . Dj grupė
2011-03-11 10:00 2011-03-11 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2011-02-26 12:00 2011-02-27 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011
2011-02-19 10:00 2011-02-19 20:00
Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Studentų badmintono čempionatas
2011-02-13 10:00 2011-02-13 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.