Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009/10 metų Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2010-05-08, Vieta: "Ecotennis" sporto kompleksas, Draugystės g. 10 , LT 51261 Kaunas, Lietuva.  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-08 2010-05-08 2010-05-08 2010-05-08 2010-05-09  
 1  Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-16 vietos        
 G.Voitechovskaja        
 32       ->        
  [24] 12:40   G.Voitechovskaja      
 17  Erika Valuckienė      21:4  21:3 [15']      
[10] 11:40   E.Valuckienė        
 16  Justė Krančiukaitė    21:15  21:17 [19']        
     G.Voitechovskaja    
 9  Gabija Narvilaitė        21:6  21:6 [18']    
 G.Narvilaitė        
 24       ->        
  [25] 13:00   I.Gaidė      
 25         21:12  21:15 [24']      
 I.Gaidė        
 8  Ieva Gaidė    ->        
      [63] 16:35   G.Voitechovskaja  
 5  Dominyka Bortnikaitė          21:9  21:7  
 D.Bortnikaitė        
 28       ->        
  [26] 13:00   D.Bortnikaitė      
 21  Ieva Banionytė      21:11  21:19 [23']      
[11] 11:40   V.Žymantė        
 12  Vaiva Žymantė    21:8  21:7 [12']        
    [45] 14:55   D.Bortnikaitė    
 13  Justina Jaščemskaitė        21:16  22:20 [25']    
[12] 11:40   J.Jaščemskaitė        
 20  Milda Krančiukaitė    21:14  21:6 [9']        
  [27] 13:00   A.Kupliauskaitė      
 29         21:11  21:10 [23']      
 A.Kupliauskaitė        
 4  Agnė Kupliauskaitė    ->         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3  Amanda Meirytė            21:15  21:16 [28']
 A.Meirytė        
 30       ->        
  [28] 13:00   A.Meirytė      
 19  Ugnė Janušauskaitė      21:8  21:3 [16']      
[13] 12:00   U.Janušauskaitė        
 14  Neringa Gaižutytė    21:6  21:14 [19']        
    [46] 14:55   A.Meirytė    
 11  Neringa Žvirblytė        21:7  21:8 [17']    
 N.Žvirblytė        
 22       ->        
  [29] 13:20   J.Dimšaitė      
 27         21:17  21:12 [21']      
 J.Dimšaitė        
 6  Justina Dimšaitė    ->        
      [64] 16:35   I.Linkutė  
 7  Rebeka Aleksevičiūtė          18:21  21:14  23:21 [37']  
 R.Aleksevičiūtė        
 26       ->        
  [30] 13:20   D.Kairytė      
 23         21:13  21:18 [22']      
 D.Kairytė        
 10  Daina Kairytė    ->        
    [47] 14:55   I.Linkutė    
 15  Aistė Kurapkaitė        21:15  21:12 [20']    
[14] 12:00   M.Kubiliūtė        
 18  Miglė Kubiliūtė    17:21  21:9  21:10 [26']      D.Bortnikaitė   3-a vieta
  [31] 13:20   I.Linkutė    A.Meirytė
 31         21:7  21:7 [20']    A.Meirytė   21:14  21:12 [19']
 I.Linkutė        
 2  Ieva Linkutė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Gaidė    
      [65] 17:00   A.Kupliauskaitė  
       A.Kupliauskaitė   21:9  21:15 [7']   5-a vieta
        [132] 12:05   A.Kupliauskaitė
       J.Dimšaitė     21:3  21:6 [14']
      [66] 17:00   J.Dimšaitė  
       D.Kairytė   21:18  21:15 [37']  
           
           
         I.Gaidė   7-a vieta
        [133] 12:05   D.Kairytė
         D.Kairytė   23:21  21:15 [22']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Valuckienė      
     G.Narvilaitė    
     G.Narvilaitė   21:11  21:11 [19']    
      [67] 17:00   G.Narvilaitė  
     V.Žymantė     21:17  21:15 [37']  
    [49] 15:20   J.Jaščemskaitė    
     J.Jaščemskaitė   21:13  21:12 [22']     9-a vieta
        [134] 12:05   G.Narvilaitė
     U.Janušauskaitė       15:21  21:15  21:14 [29']
    [50] 15:20   N.Žvirblytė    
     N.Žvirblytė   21:18  21:16 [24']    
      [68] 17:00   R.Aleksevičiūtė  
     R.Aleksevičiūtė     21:4  21:9 [30']  
    [51] 15:20   R.Aleksevičiūtė    
     M.Kubiliūtė   21:11  21:13 [19']    
           
         J.Jaščemskaitė   11-a vieta
        [135] 12:30   J.Jaščemskaitė
         N.Žvirblytė   21:11  21:16 [10']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Valuckienė    
      [69] 17:25   V.Žymantė  
       V.Žymantė   21:17  21:17   13-a vieta
        [136] 12:30   M.Kubiliūtė
       U.Janušauskaitė     21:19  21:17 [27']
      [70] 17:25   M.Kubiliūtė  
       M.Kubiliūtė   21:19  14:21  21:16 [23']  
           
           
         E.Valuckienė   15-a vieta
        [137] 12:30   U.Janušauskaitė
    Dėl 17-32 vietos      U.Janušauskaitė   21:0
         
   J.Krančiukaitė      
   J.Krančiukaitė   ->      
     J.Krančiukaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [71] 17:25   M.Krančiukaitė  
        21:12  21:15 [16']  
   I.Banionytė      
   I.Banionytė   ->      
    [52] 15:20   M.Krančiukaitė    
   M.Krančiukaitė     19:21  23:21  21:9 [31']    
   M.Krančiukaitė      
    ->       17-a vieta
        [138] 12:30   M.Krančiukaitė
          12:21  21:13  21:17 [16']
   N.Gaižutytė      
   N.Gaižutytė   ->      
     N.Gaižutytė    
      ->    
   .      
    ->      
      [72] 17:25   A.Kurapkaitė  
        21:8  21:15 [15']  
   .      
    ->      
     A.Kurapkaitė    
   A.Kurapkaitė     ->    
   A.Kurapkaitė      
    ->    J.Krančiukaitė   19-a vieta
       
         N.Gaižutytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       I.Banionytė  
       I.Banionytė   ->   21-a vieta
         I.Banionytė
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 120 121 
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys - 2011
2011-04-02 12:00 2011-04-03 13:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
     U-9    VV    MV  
Kauno Grand Prix 2011 (2 turas)
2011-04-02 09:00 2011-04-02 23:00
Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybo ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Dvejetų ir Mix'ų badmintono turnyras
2011-03-19 10:00 2011-03-19 20:00
Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2011-03-19 10:30 2011-03-19 20:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė 2011 (2 etapas)
2011-03-12 10:00 2011-03-12 20:00
Šakiai
     Suaug    VV  
6-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas . Dj grupė
2011-03-11 10:00 2011-03-11 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2011-02-26 12:00 2011-02-27 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011
2011-02-19 10:00 2011-02-19 20:00
Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.