Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vaikų ir jaunimo taurė 2011, Data: 2011-02-19, Vieta: Šakiai  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-02-19 2011-02-19 2011-02-19 2011-02-19  
 1  Greta Urbonaitė    Dėl 1-8 vietos      
 G.Urbonaitė      
 16       ->      
  [104] 17:25   G.Urbonaitė    
 9  Gerda Vedegytė      21:11  21:8 [18']    
[97] 17:00   G.Vedegytė      
 8  Meda Kavaliauskaitė    21:9  21:17 [20']      
    [112] 18:15   G.Palubinskytė  
 5  Greta Palubinskytė        21:15  21:7 [20']  
[98] 17:00   G.Palubinskytė      
 12  Odeta Rastenytė    21:10  21:13 [15']      
  [105] 17:25   G.Palubinskytė    
 13         23:25  22:20  21:13 [34']    
 M.Masaitytė      
 4  Minija Masaitytė    ->       1-a vieta
      [123] 19:05   E.Šiušytė
 3  Aistė Kurapkaitė          22:20  21:17 [19']
 A.Kurapkaitė      
 14       ->      
  [106] 17:25   A.Kaulickytė    
 11  Gintarė Gečė      21:16  21:18 [20']    
[99] 17:00   A.Kaulickytė      
 6  Aušrinė Kaulickytė    21:12  21:12 [16']      
    [113] 18:15   E.Šiušytė  
 7  Ugnė Bernotaitė        21:14  21:9 [18']  
[100] 17:00   U.Bernotaitė      
 10  Inga Siderevičiūtė    21:8  21:4 [15']      
  [107] 17:50   E.Šiušytė    
 15         21:12  21:11 [22']    
 E.Šiušytė      
 2  Evelina Šiušytė    ->    G.Urbonaitė   3-a vieta
      [124] 19:05   A.Kaulickytė
       A.Kaulickytė   24:26  21:16  21:17 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Vedegytė    
    [114] 18:15   M.Masaitytė  
     M.Masaitytė   21:16  21:18 [22']   5-a vieta
      [125] 19:05   M.Masaitytė
     A.Kurapkaitė     23:21  21:13 [18']
    [115] 18:15   A.Kurapkaitė  
     U.Bernotaitė   21:15  21:17 [22']  
         
         
       G.Vedegytė   7-a vieta
      [126] 19:05   U.Bernotaitė
       U.Bernotaitė   21:7  21:14 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Kavaliauskaitė    
   M.Kavaliauskaitė   ->    
    [116] 18:15   M.Kavaliauskaitė  
   O.Rastenytė     17:21  21:17  21:19 [33']  
   O.Rastenytė    
    ->     9-a vieta
      [127] 19:30   G.Gečė
        21:16  21:13 [18']
   G.Gečė    
   G.Gečė   ->    
    [117] 18:40   G.Gečė  
   I.Siderevičiūtė     21:14  21:8 [18']  
   I.Siderevičiūtė    
    ->    
         
       O.Rastenytė   11-a vieta
      [128] 19:30   O.Rastenytė
       I.Siderevičiūtė   11:21  21:16  21:12 [32']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.