Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vaikų ir jaunimo taurė 2011, Data: 2011-02-19, Vieta: Šakiai  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-02-19 2011-02-19 2011-02-19 2011-02-19 2011-02-19  
 1  Lukas Žebrauskas    Dėl 1-16 vietos        
 L.Žebrauskas        
 32       ->        
  [10] 10:20   L.Žebrauskas      
 17  Džiugas Karalius      20:22  21:17  21:12      
[1] 10:00   D.Karalius        
 16  Vytautas Savarauskas    21:2  21:10 [12']        
    [25] 11:20   G.Stravinskas    
 9  Benas Davidonis        21:17  21:15 [23']    
 B.Davidonis        
 24       ->        
  [11] 10:40   G.Stravinskas      
 25         21:10  21:6 [14']      
 G.Stravinskas        
 8  Giedrius Stravinskas    ->        
      [40] 12:20   G.Stravinskas  
 5  Mindaugas Turauskas          21:3  21:3 [14']  
 M.Turauskas        
 28       ->        
  [12] 10:40   M.Turauskas      
 21         21:9  21:10 [17']      
 N.Kakta        
 12  Nedas Kakta    ->        
    [26] 11:40   M.Turauskas    
 13  Jonas Povilauskas        21:17  21:18 [23']    
 J.Povilauskas        
 20       ->        
  [13] 10:40   T.Kvederys      
 29         21:8  21:10 [13']      
 T.Kvederys        
 4  Titas Kvederys    ->         1-a vieta
        [55] 13:20   G.Stravinskas
 3  Džiugas Girulis            21:17  21:14 [23']
 D.Girulis        
 30       ->        
  [14] 10:40   D.Girulis      
 19         21:17  21:3 [18']      
 A.Racevičius        
 14  Airidas Racevičius    ->        
    [27] 11:40   E.Kiaunė    
 11  Eimantas Kiaunė        21:6  21:8 [17']    
 E.Kiaunė        
 22       ->        
  [15] 10:40   E.Kiaunė      
 27         21:15  21:7 [17']      
 G.Pielikis        
 6  Gvidas Pielikis    ->        
      [41] 12:40   E.Bartkus  
 7  Benas Vaškevičius          21:14  24:22 [23']  
 B.Vaškevičius        
 26       ->        
  [16] 11:00   A.Bendoraitis      
 23         22:20  21:9 [21']      
 A.Bendoraitis        
 10  Andrius Bendoraitis    ->        
    [28] 11:40   E.Bartkus    
 15  Jonas Veisas        21:18  21:16 [20']    
[2] 10:00   J.Veisas        
 18  Justas Palukaitis      B/Ž      M.Turauskas   3-a vieta
  [17] 11:00   E.Bartkus   [56] 13:40   E.Kiaunė
 31         21:3  21:4 [15']    E.Kiaunė   21:9  21:10 [15']
 E.Bartkus        
 2  Edgaras Bartkus    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Žebrauskas    
      [42] 12:40   L.Žebrauskas  
       T.Kvederys   21:7  21:10 [19']   5-a vieta
        [57] 13:40   A.Bendoraitis
       D.Girulis     21:16  21:17 [24']
      [43] 12:40   A.Bendoraitis  
       A.Bendoraitis   20:22  21:18  21:14 [36']  
           
           
         T.Kvederys   7-a vieta
        [58] 13:40   D.Girulis
         D.Girulis   21:15  21:12 [20']
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Karalius      
    [29] 11:40   D.Karalius    
     B.Davidonis   21:5  21:9 [13']    
      [44] 12:40   D.Karalius  
     N.Kakta     21:17  21:11 [9']  
    [30] 11:40   J.Povilauskas    
     J.Povilauskas   21:13  21:10 [15']     9-a vieta
        [59] 13:40   B.Vaškevičius
     A.Racevičius       21:10  21:17 [20']
    [31] 12:00   G.Pielikis    
     G.Pielikis   21:12  21:11 [19']    
      [45] 12:40   B.Vaškevičius  
     B.Vaškevičius     21:15  21:13 [19']  
    [32] 12:00   B.Vaškevičius    
     J.Veisas   21:5  21:3 [12']    
           
         J.Povilauskas   11-a vieta
        [60] 13:40   J.Povilauskas
         G.Pielikis   21:17  13:21  21:18 [29']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       B.Davidonis    
      [46] 13:00   B.Davidonis  
       N.Kakta   21:11  21:17 [20']   13-a vieta
        [61] 14:00   B.Davidonis
       A.Racevičius     21:18  21:12 [17']
      [47] 13:00   A.Racevičius  
       J.Veisas   21:15  21:16 [17']  
           
           
         N.Kakta   15-a vieta
        [62] 14:00   J.Veisas
    Dėl 17-32 vietos      J.Veisas   21:18  22:20 [19']
         
   V.Savarauskas      
   V.Savarauskas   ->      
     V.Savarauskas    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Savarauskas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [63] 14:00   V.Savarauskas
            B/Ž
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Palukaitis  
        ->  
   .      
    ->      
     J.Palukaitis    
   J.Palukaitis     ->    
   J.Palukaitis      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.