Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vaikų ir jaunimo taurė 2011, Data: 2011-02-19, Vieta: Šakiai  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-02-19 2011-02-19 2011-02-19 2011-02-19  
 1  Karolina Šadbaraitė    Dėl 1-8 vietos      
 K.Šadbaraitė      
 16       ->      
  [18] 11:00   K.Šadbaraitė    
 9  Gabrielė Naujokaitė      21:6  21:4 [12']    
[3] 10:00   J.Ogurkis      
 8  Justina Ogurkis    10:21  21:13  21:11 [29']      
    [33] 12:00   K.Šadbaraitė  
 5  Evelina Krukovskytė        21:14  20:22  21:13 [35']  
[4] 10:00   E.Krukovskytė      
 12  Gabrielė Gečaitė    21:8  21:6 [7']      
  [19] 11:00   E.Krukovskytė    
 13  Dominyka Sitavičiūtė      21:6  21:7 [15']    
[5] 10:00   G.Juozonytė      
 4  Greta Juozonytė    21:8  21:8 [5']       1-a vieta
      [48] 13:00   K.Šadbaraitė
 3  Ieva Kinaitė          21:16  12:21  21:11 [29']
[6] 10:20   I.Kinaitė      
 14  Ona Jurkevičiūtė    21:6  21:3 [8']      
  [20] 11:00   B.Kučiauskaitė    
 11  Beatričė Kučiauskaitė      23:21  9:21  21:19 [26']    
[7] 10:20   B.Kučiauskaitė      
 6  Dovilė Butvydaitė    21:7  21:9 [17']      
    [34] 12:00   G.Turauskaitė  
 7  Ugnė Sakalauskaitė        13:21  21:18  21:7 [26']  
[8] 10:20   J.Kecoriūtė      
 10  Justina Kecoriūtė    21:15  21:18 [24']      
  [21] 11:20   G.Turauskaitė    
 15  Teodora Grigaitė      21:7  21:9 [18']    
[9] 10:20   G.Turauskaitė      
 2  Gineta Turauskaitė    21:16  21:14 [22']    E.Krukovskytė   3-a vieta
      [49] 13:00   E.Krukovskytė
       B.Kučiauskaitė   17:21  21:9  21:10 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Ogurkis    
    [35] 12:00   G.Juozonytė  
     G.Juozonytė   21:14  21:18 [22']   5-a vieta
      [50] 13:00   I.Kinaitė
     I.Kinaitė     18:7 [15']
    [36] 12:20   I.Kinaitė  
     J.Kecoriūtė   21:11  21:12 [18']  
         
         
       J.Ogurkis   7-a vieta
      [51] 13:20   J.Ogurkis
       J.Kecoriūtė   21:18  21:13 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Naujokaitė    
   G.Naujokaitė   ->    
    [37] 12:20   G.Gečaitė  
   G.Gečaitė     21:14  21:15 [24']  
  [22] 11:20   G.Gečaitė    
   D.Sitavičiūtė   21:7  21:10 [17']     9-a vieta
      [52] 13:20   T.Grigaitė
   O.Jurkevičiūtė       21:10  21:6 [19']
  [23] 11:20   D.Butvydaitė    
   D.Butvydaitė   21:15  21:14 [21']    
    [38] 12:20   T.Grigaitė  
   U.Sakalauskaitė     21:12  20:22  25:23 [45']  
  [24] 11:20   T.Grigaitė    
   T.Grigaitė   21:15  21:9 [19']    
         
       G.Naujokaitė   11-a vieta
      [53] 13:20   G.Naujokaitė
       D.Butvydaitė   21:17  21:17 [30']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Sitavičiūtė  
     D.Sitavičiūtė   ->   13-a vieta
      [54] 13:20   U.Sakalauskaitė
     O.Jurkevičiūtė     21:8  21:13 [16']
    [39] 12:20   U.Sakalauskaitė  
     U.Sakalauskaitė   21:15  21:8 [21']  
         
         
        15-a vieta
       O.Jurkevičiūtė
       O.Jurkevičiūtė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.