Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2011-02-26, Vieta: Melnragės sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-02-26 2011-02-26 2011-02-26 2011-02-27 2011-02-27  
 1  Tautvydas Liorančas    Dėl 1-16 vietos        
 T.Liorančas        
 32       ->        
  [50] 15:00   T.Liorančas      
 17  Jokūbas Daukantas      21:2  21:12 [16']      
[20] 13:00   P.Bertašius        
 16  Paulius Bertašius    21:15  21:15 [22']        
    [76] 16:40   T.Liorančas    
 9  Karolis Reimeris        21:8  21:15 [17']    
[21] 13:00   K.Reimeris        
 24  Aleksandras Bumaženko    21:6  21:9 [16']        
  [51] 15:00   K.Reimeris      
 25  Dominykas Dielininkaitis      13:21  21:19  22:20 [36']      
[22] 13:00   K.Eimutaitis        
 8  Karolis Eimutaitis    21:2  21:2 [13']        
      [147] 10:20   T.Liorančas  
 5  Juras Šulcas          21:14  21:9 [24']  
[23] 13:20   J.Šulcas        
 28  Laurynas Borusas    21:4  21:9 [16']        
  [52] 15:00   J.Šulcas      
 21  Aivaras Šleinius      21:10  23:21 [18']      
[24] 13:20   J.Pupius        
 12  Justas Pupius      B/Ž        
    [77] 16:40   L.Sparnauskis    
 13  Edgaras Bartkus        21:12  21:8 [22']    
[25] 13:20   E.Bartkus        
 20  Benas Davidonis      B/Ž        
  [53] 15:20   L.Sparnauskis      
 29  Aringas Trimakas      21:9  21:7 [18']      
[26] 13:20   L.Sparnauskis        
 4  Laurynas Sparnauskis    21:9  21:5 [16']         1-a vieta
        [161] 11:35   T.Liorančas
 3  Giedrius Dima            21:9  21:6 [24']
[27] 13:20   G.Dima        
 30  Gerardas Armonaitis    21:3  21:4 [15']        
  [54] 15:20   G.Dima      
 19  Mantas Rakovskis      21:10  21:14 [18']      
[28] 13:40   A.Mockus        
 14  Arnoldas Mockus    21:5  21:6 [16']        
    [78] 17:00   G.Dima    
 11  Paulius Jaščemskas        21:10  21:11 [16']    
[29] 13:40   P.Bartušis        
 22  Petras Bartušis    9:21  21:15  21:10 [34']        
  [55] 15:20   A.Dubovik      
 27  Titas Galkinas      21:12  21:8 [20']      
[30] 13:40   A.Dubovik        
 6  Artūr Dubovik    21:6  21:3 [11']        
      [148] 10:20   R.Šileris  
 7  Mark Šames          25:23  21:23  21:14 [50']  
[31] 13:40   M.Šames        
 26  Artūras Jachontovas    21:6  21:8 [17']        
  [56] 15:20   D.Valiulis      
 23  Jonas Povilauskas      21:14  21:10 [22']      
[32] 13:40   D.Valiulis        
 10  Deividas Valiulis    21:7  21:5 [17']        
    [79] 17:00   R.Šileris    
 15  Andrėj Medvedev        21:12  21:12 [21']    
[33] 14:00   A.Medvedev        
 18  Mykolas Kaidalovas    21:2  21:4 [13']      L.Sparnauskis   3-a vieta
  [57] 15:20   R.Šileris   [162] 11:35   L.Sparnauskis
 31         21:16  21:9 [17']    G.Dima   21:16  21:14 [29']
 R.Šileris        
 2  Renaldas Šileris    ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Reimeris    
      [149] 10:45   K.Reimeris  
       J.Šulcas   21:15  17:21  21:19 [34']   5-a vieta
        [163] 11:35   D.Valiulis
       A.Dubovik     21:10  21:11 [18']
      [150] 10:45   D.Valiulis  
       D.Valiulis   21:14  21:10 [24']  
           
           
         J.Šulcas   7-a vieta
        [164] 12:00   A.Dubovik
         A.Dubovik   21:12  21:12 [19']
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Bertašius      
    [80] 17:00   K.Eimutaitis    
     K.Eimutaitis   21:10  21:16 [19']    
      [151] 10:45   J.Pupius  
     J.Pupius     22:20  16:21  21:19 [41']  
    [81] 17:00   J.Pupius    
     E.Bartkus   21:17  23:21 [24']     9-a vieta
        [165] 12:00   A.Mockus
     A.Mockus       21:14  21:15 [21']
    [82] 17:00   A.Mockus    
     P.Bartušis   21:11  21:7 [23']    
      [152] 10:45   A.Mockus  
     M.Šames     21:13  21:18 [24']  
    [83] 17:20   M.Šames    
     A.Medvedev   8:21  21:19  21:17 [27']    
           
         K.Eimutaitis   11-a vieta
       
         M.Šames   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Bertašius    
       
       E.Bartkus   ->   13-a vieta
       
       P.Bartušis     ->
       
       A.Medvedev   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   J.Daukantas      
   J.Daukantas   ->      
    [84] 17:20   J.Daukantas    
   A.Bumaženko     21:11  15:21  21:15 [26']    
  [58] 15:40   A.Bumaženko      
   D.Dielininkaitis   21:8  21:4 [14']      
      [153] 10:45   J.Daukantas  
   L.Borusas       21:3  21:3 [13']  
  [59] 15:40   L.Borusas      
   A.Šleinius     B/Ž      
    [85] 17:20   A.Trimakas    
   B.Davidonis     24:22  21:14 [23']    
  [60] 15:40   A.Trimakas      
   A.Trimakas     B/Ž       17-a vieta
        [166] 12:00   P.Jaščemskas
   G.Armonaitis         21:6  21:6 [14']
  [61] 15:40   M.Rakovskis      
   M.Rakovskis   21:7  21:8 [16']      
    [86] 17:20   P.Jaščemskas    
   P.Jaščemskas     21:9  21:9 [17']    
  [62] 15:40   P.Jaščemskas      
   T.Galkinas   21:2  21:2 [15']      
      [154] 11:10   P.Jaščemskas  
   A.Jachontovas       21:6  21:8 [16']  
  [63] 16:00   J.Povilauskas      
   J.Povilauskas   21:15  21:15 [18']      
    [87] 17:20   J.Povilauskas    
   M.Kaidalovas     17:21  21:17  21:10 [29']    
   M.Kaidalovas      
    ->    A.Trimakas   19-a vieta
       
         J.Povilauskas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Bumaženko    
       
       L.Borusas   ->   21-a vieta
       
       M.Rakovskis     ->
       
       M.Kaidalovas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
     D.Dielininkaitis   ->    
       
     A.Šleinius     ->  
       
     B.Davidonis   ->     25-a vieta
       
     G.Armonaitis       ->
       
     T.Galkinas   ->    
       
     A.Jachontovas     ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.