Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2011-02-26, Vieta: Melnragės sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 34, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-02-26 2011-02-26 2011-02-26 2011-02-26 2011-02-27 2011-02-26  
 1  Rebeka Aleksevičiūtė    Dėl 1-32 vietos          
 R.Aleksevičiūtė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [12] 12:40   R.Aleksevičiūtė        
 33  Gabija Mockutė      21:1  21:5 [14']        
[1] 12:00   O.Jurkevičiūtė          
 32  Ona Jurkevičiūtė    21:10  21:5 [19']     Dėl 1-8 vietos      
    [34] 14:00   R.Aleksevičiūtė      
 17  Greta Palubinskytė        21:8  21:7 [16']      
 G.Palubinskytė          
 48       ->          
  [3] 12:00   G.Palubinskytė        
 49         21:14  22:20 [21']        
 A.Mažeikaitė          
 16  Adelė Mažeikaitė    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [64] 16:00   R.Aleksevičiūtė    
 9  Goda Krivonosovaitė          21:7  21:12 [19']    
 G.Krivonosovaitė          
 56       ->          
  [4] 12:00   G.Krivonosovaitė        
 41         21:11  21:14 [16']        
 D.Muchina          
 24  Darina Muchina    ->          
    [35] 14:00   S.Drungilaitė      
 25  Odeta Rastenytė        21:12  21:8 [23']      
 O.Rastenytė          
 40       ->          
  [5] 12:00   S.Drungilaitė        
 57         21:4  21:10 [18']        
 S.Drungilaitė          
 8  Samanta Drungilaitė    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [139] 09:55   R.Aleksevičiūtė  
 5  Gabrielė Janušonytė            21:15  21:9 [27']  
 G.Janušonytė          
 60       ->          
  [6] 12:00   G.Janušonytė        
 37         21:6  21:7 [21']        
 V.Jankūnaitė          
 28  Viktorija Jankūnaitė    ->          
    [36] 14:00   S.Norgailaitė      
 21  Saulina Norgailaitė        15:21  21:17  21:16 [39']      
 S.Norgailaitė          
 44       ->          
  [7] 12:20   S.Norgailaitė        
 53           B/Ž        
 G.Urbonaitė          
 12  Greta Urbonaitė    ->          
      [65] 16:00   V.Žymantė    
 13  Milda Krančiukaitė          21:14  21:11 [27']    
 M.Krančiukaitė          
 52       ->          
  [8] 12:20   M.Krančiukaitė        
 45         21:11  10:21  21:19 [36']        
 L.Genutytė          
 20  Lilija Genutytė    ->          
    [37] 14:00   V.Žymantė      
 29  Greta Gerulaitytė        21:14  21:6 [18']      
 G.Gerulaitytė          
 36       ->          
  [9] 12:20   V.Žymantė        
 61         21:4  21:4 [20']        
 V.Žymantė          
 4  Vaiva Žymantė    ->           1-a vieta
          [155] 11:10   G.Narvilaitė
 3  Ieva Gaidė              21:17  21:13 [31']
 I.Gaidė          
 62       ->          
  [10] 12:20   I.Gaidė        
 35         21:2  21:6 [20']        
 V.Michailova          
 30  Veronika Michailova    ->          
    [38] 14:20   I.Gaidė      
 19  Aušrinė Kaulickytė        21:13  21:10 [19']      
 A.Kaulickytė          
 46       ->          
  [11] 12:20   G.Bilvardaitė        
 51         21:13  21:12 [23']        
 G.Bilvardaitė          
 14  Gintarė Bilvardaitė    ->          
      [66] 16:00   I.Gaidė    
 11  Deimantė Ubytė          21:17  21:15 [22']    
 D.Ubytė          
 54       ->          
  [13] 12:40   D.Ubytė        
 43         21:10  21:7 [19']        
 V.Besanaitė          
 22  Valdonė Besanaitė    ->          
    [39] 14:20   D.Ubytė      
 27  Veronika Keršytė        21:17  17:21  21:13 [42']      
 V.Keršytė          
 38       ->          
  [14] 12:40   D.Dragūnaitė        
 59         21:1  21:5 [12']        
 D.Dragūnaitė          
 6  Dominyka Dragūnaitė    ->          
        [140] 09:55   G.Narvilaitė  
 7  Vytautė Fomkinaitė            21:16  21:10 [26']  
 V.Fomkinaitė          
 58       ->          
  [15] 12:40   V.Fomkinaitė        
 39         21:10  21:1 [17']        
 J.Ogurkis          
 26  Justina Ogurkis    ->          
    [40] 14:20   V.Fomkinaitė      
 23  Evelina Krukovskytė        21:10  21:3 [18']      
 E.Krukovskytė          
 42       ->          
  [16] 12:40   U.Graužinytė        
 55         21:7  21:7 [18']        
 U.Graužinytė          
 10  Ugnė Graužinytė    ->          
      [67] 16:00   G.Narvilaitė    
 15  Justė Krančiukaitė          21:13  21:14 [24']    
 J.Krančiukaitė          
 50       ->        V.Žymantė   3-a vieta
  [17] 13:00   M.Masaitytė     [156] 11:10   V.Žymantė
 47         21:15  21:19 [24']      I.Gaidė   21:12  18:21  21:7 [30']
 M.Masaitytė          
 18  Minija Masaitytė    ->          
    [41] 14:20   G.Narvilaitė      
 31  Justina Kecoriūtė        21:16  21:8 [20']      
[2] 12:00   J.Kecoriūtė          
 34  Sofija Bagdonaitė    21:6  21:5 [6']          
  [18] 13:00   G.Narvilaitė        
 63         21:2  21:4 [10']        
 G.Narvilaitė          
 2  Gabija Narvilaitė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         S.Drungilaitė    
        [141] 09:55   S.Drungilaitė  
         S.Norgailaitė   21:10  21:10 [26']   5-a vieta
          [157] 11:10   S.Drungilaitė
         D.Ubytė     21:16  21:16 [19']
        [142] 09:55   V.Fomkinaitė  
         V.Fomkinaitė   21:6  21:14 [21']  
             
             
           S.Norgailaitė   7-a vieta
          [158] 11:10   D.Ubytė
           D.Ubytė   21:11  21:12 [14']
        Dėl 9-16 vietos      
       G.Palubinskytė      
      [68] 16:20   G.Krivonosovaitė    
       G.Krivonosovaitė   21:13  21:19 [22']    
        [143] 09:55   G.Janušonytė  
       G.Janušonytė     21:17  21:17 [27']  
      [69] 16:20   G.Janušonytė    
       M.Krančiukaitė   23:21  21:12 [26']     9-a vieta
          [159] 11:35   G.Janušonytė
       G.Bilvardaitė       21:12  21:12 [21']
      [70] 16:20   D.Dragūnaitė    
       D.Dragūnaitė   21:18  21:17 [28']    
        [144] 10:20   U.Graužinytė  
       U.Graužinytė     21:19  15:21  21:14 [42']  
      [71] 16:20   U.Graužinytė    
       M.Masaitytė   21:15  21:9 [23']    
             
           G.Krivonosovaitė   11-a vieta
         
           D.Dragūnaitė   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         G.Palubinskytė    
         
         M.Krančiukaitė   ->   13-a vieta
         
         G.Bilvardaitė     ->
         
         M.Masaitytė   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     O.Jurkevičiūtė        
    [42] 14:20   A.Mažeikaitė      
     A.Mažeikaitė   21:7  21:3 [16']      
      [72] 16:20   D.Muchina    
     D.Muchina     21:17  21:15 [22']    
    [43] 14:40   D.Muchina      
     O.Rastenytė   21:13  21:18 [23']      
        [145] 10:20   L.Genutytė  
     V.Jankūnaitė       18:21  21:12  21:15 [32']  
    [44] 14:40   V.Jankūnaitė      
     G.Urbonaitė     B/Ž      
      [73] 16:40   L.Genutytė    
     L.Genutytė     21:10  21:8 [22']    
    [45] 14:40   L.Genutytė      
     G.Gerulaitytė   21:4  21:3 [17']       17-a vieta
          [160] 11:35   L.Genutytė
     V.Michailova         22:20  19:21  21:14 [38']
    [46] 14:40   A.Kaulickytė      
     A.Kaulickytė   21:9  21:11 [21']      
      [74] 16:40   V.Besanaitė    
     V.Besanaitė     21:18  21:17    
    [47] 14:40   V.Besanaitė      
     V.Keršytė   21:14  21:16 [21']      
        [146] 10:20   J.Krančiukaitė  
     J.Ogurkis       21:13  21:10 [21']  
    [48] 15:00   E.Krukovskytė      
     E.Krukovskytė   21:7  21:7 [16']      
      [75] 16:40   J.Krančiukaitė    
     J.Krančiukaitė     21:14  21:13 [23']    
    [49] 15:00   J.Krančiukaitė      
     J.Kecoriūtė   21:8  21:7 [18']    D.Muchina   19-a vieta
         
           V.Besanaitė   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         A.Mažeikaitė    
         
         V.Jankūnaitė   ->   21-a vieta
         
         A.Kaulickytė     ->
         
         E.Krukovskytė   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       O.Jurkevičiūtė      
         
       O.Rastenytė   ->    
         
       G.Urbonaitė     ->  
         
       G.Gerulaitytė   ->     25-a vieta
         
       V.Michailova       ->
         
       V.Keršytė   ->    
         
       J.Ogurkis     ->  
         
       J.Kecoriūtė   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   G.Mockutė        
   G.Mockutė   ->        
     G.Mockutė      
      ->      
   .        
    ->        
       G.Mockutė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         G.Mockutė  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->         33-a vieta
          [19] 13:00   S.Bagdonaitė
            21:10  21:12 [22']
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         S.Bagdonaitė  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       S.Bagdonaitė    
        ->    
   .        
    ->       35-a vieta
     S.Bagdonaitė  
   S.Bagdonaitė     ->     ->
   S.Bagdonaitė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.