Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2011-02-26, Vieta: Melnragės sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-02-26 2011-02-26 2011-02-27 2011-02-27  
 1  Tautvydas Liorančas 
 Renaldas Šileris 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas, R.Šileris      
 16       ->      
  [107] 18:40   T.Liorančas, R.Šileris    
 9  Paulius Bertašius 
 Mykolas Kaidalovas 
    21:10  21:14 [24']    
[95] 18:00   P.Bartušis, M.Šames      
 8  Petras Bartušis 
 Mark Šames 
  21:6  21:8 [18']      
    [173] 12:25   T.Liorančas, R.Šileris  
 5  Karolis Eimutaitis 
 Karolis Reimeris 
      21:11  21:8 [23']  
[96] 18:00   K.Eimutaitis, K.Reimeris      
 12  Dominykas Dielininkaitis 
 Artūras Jachontovas 
  21:1  21:7 [17']      
  [108] 19:00   K.Eimutaitis, K.Reimeris    
 13  Benas Davidonis 
 Aivaras Šleinius 
    21:17  21:14 [23']    
[97] 18:00   P.Jaščemskas, J.Šulcas      
 4  Paulius Jaščemskas 
 Juras Šulcas 
    B/Ž       1-a vieta
      [184] 13:40   T.Liorančas, R.Šileris
 3  Arnoldas Mockus 
 Deividas Valiulis 
        21:16  21:13 [25']
 A.Mockus, D.Valiulis      
 14       ->      
  [109] 19:00   A.Mockus, D.Valiulis    
 11  Aleksandras Bumaženko 
 Jonas Povilauskas 
    19:21  21:17  21:15 [35']    
[98] 18:20   A.Dubovik, A.Medvedev      
 6  Artūr Dubovik 
 Andrėj Medvedev 
  21:8  21:7 [20']      
    [174] 12:50   G.Dima, L.Sparnauskis  
 7  Edgaras Bartkus 
 Justas Pupius 
      21:14  21:14 [20']  
[99] 18:20   E.Bartkus, J.Pupius      
 10  Jokūbas Daukantas 
 Mantas Rakovskis 
  21:11  21:9 [18']      
  [110] 19:00   G.Dima, L.Sparnauskis    
 15         21:9  21:17 [22']    
 G.Dima, L.Sparnauskis      
 2  Giedrius Dima 
 Laurynas Sparnauskis 
  ->    K.Eimutaitis, K.Reimeris   3-a vieta
      [185] 13:40   A.Mockus, D.Valiulis
       A.Mockus, D.Valiulis   21:18  21:19 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Bartušis, M.Šames    
    [175] 12:50   P.Bartušis, M.Šames  
     P.Jaščemskas, J.Šulcas   21:14  21:13 [26']   5-a vieta
      [186] 13:40   A.Dubovik, A.Medvedev
     A.Dubovik, A.Medvedev     21:6  19:21  21:16 [29']
    [176] 12:50   A.Dubovik, A.Medvedev  
     E.Bartkus, J.Pupius   21:13  21:19 [20']  
         
         
       P.Jaščemskas, J.Šulcas   7-a vieta
      [187] 13:40   E.Bartkus, J.Pupius
       E.Bartkus, J.Pupius   21:18  21:11 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Bertašius, M.Kaidalovas    
   P.Bertašius, M.Kaidalovas   ->    
    [177] 12:50   P.Bertašius, M.Kaidalovas  
   D.Dielininkaitis, A.Jachontovas     21:0 [2']  
  [111] 19:00   D.Dielininkaitis, A.Jachontovas    
   B.Davidonis, A.Šleinius     B/Ž     9-a vieta
      [188] 13:40   J.Daukantas, M.Rakovskis
        21:17  21:13 [22']
   A.Bumaženko, J.Povilauskas    
   A.Bumaženko, J.Povilauskas   ->    
    [178] 12:50   J.Daukantas, M.Rakovskis  
   J.Daukantas, M.Rakovskis     21:13  21:15 [18']  
   J.Daukantas, M.Rakovskis    
    ->    
         
       D.Dielininkaitis, A.Jachontovas   11-a vieta
     
       A.Bumaženko, J.Povilauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     B.Davidonis, A.Šleinius   ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.