Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
6-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas . Dj grupė, Data: 2011-03-11, Vieta: Kelmė  
Grupė- U-19 D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-03-11 2011-03-11 2011-03-11 2011-03-11  
 1  Edgaras Bartkus 
 Lukas Žebrauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Bartkus, L.Žebrauskas      
 16       ->      
  [36] 12:40   E.Bartkus, L.Žebrauskas    
 9  Aleksandras Bumaženko 
 Aivaras Šleinius 
    21:11  21:12 [19']    
[26] 12:00   A.Bendoraitis, D.Karalius      
 8  Andrius Bendoraitis 
 Džiugas Karalius 
  21:10  21:14 [20']      
    [45] 13:40   E.Bartkus, L.Žebrauskas  
 5  Jokūbas Daukantas 
 Mantas Rakovskis 
      21:5  21:5 [17']  
[27] 12:00   J.Daukantas, M.Rakovskis      
 12  Nedas Kakta 
 Jonas Veisas 
  21:7  21:15 [18']      
  [37] 13:00   J.Daukantas, M.Rakovskis    
 13  Nojus Armonas 
 Rokas Juknevičius 
    21:19  21:16 [24']    
[28] 12:00   T.Kvederys, M.Turauskas      
 4  Titas Kvederys 
 Mindaugas Turauskas 
  21:10  21:15 [19']       1-a vieta
      [54] 14:20   E.Bartkus, L.Žebrauskas
 3  Giedrius Stravinskas 
 Benas Vaškevičius 
        21:19  21:19 [64']
[29] 12:20   G.Stravinskas, B.Vaškevičius      
 14  Aretas Stancikas 
 Gytis Valaitis 
  21:5  21:1 [17']      
  [38] 13:00   G.Stravinskas, B.Vaškevičius    
 11  Aivaras Taroza 
 Vincentas Vitkus 
    21:7  21:9 [25']    
[30] 12:20   D.Raila, P.Vasiliauskas      
 6  Dovydas Raila 
 Povilas Vasiliauskas 
  21:15  13:21  21:19 [32']      
    [46] 13:40   G.Stravinskas, B.Vaškevičius  
 7  Eimantas Kiaunė 
 Airidas Racevičius 
      21:15  21:14 [19']  
[31] 12:20   E.Kiaunė, A.Racevičius      
 10  Dominykas Dielininkaitis 
 Artūras Jachontovas 
  21:8  21:10 [16']      
  [39] 13:00   E.Kiaunė, A.Racevičius    
 15         21:19  21:13 [20']    
 D.Girulis, I.Zdanavičius      
 2  Džiugas Girulis 
 Ignas Zdanavičius 
  ->    J.Daukantas, M.Rakovskis   3-a vieta
      [55] 14:20   E.Kiaunė, A.Racevičius
       E.Kiaunė, A.Racevičius   22:20  21:8 [13']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Bendoraitis, D.Karalius    
    [47] 13:40   A.Bendoraitis, D.Karalius  
     T.Kvederys, M.Turauskas   21:19  21:10 [17']   5-a vieta
      [56] 14:20   A.Bendoraitis, D.Karalius
     D.Raila, P.Vasiliauskas     21:12  21:10 [21']
    [48] 13:40   D.Girulis, I.Zdanavičius  
     D.Girulis, I.Zdanavičius   21:15  22:21 [16']  
         
         
       T.Kvederys, M.Turauskas   7-a vieta
       T.Kvederys, M.Turauskas
       D.Raila, P.Vasiliauskas   21:13  23:21 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Bumaženko, A.Šleinius    
   A.Bumaženko, A.Šleinius   ->    
    [49] 14:00   A.Bumaženko, A.Šleinius  
   N.Kakta, J.Veisas     21:19  21:19 [20']  
  [40] 13:00   N.Armonas, R.Juknevičius    
   N.Armonas, R.Juknevičius   21:13  21:18 [22']     9-a vieta
      [57] 14:40   A.Taroza, V.Vitkus
   A.Stancikas, G.Valaitis       21:15  21:10 [19']
  [41] 13:20   A.Taroza, V.Vitkus    
   A.Taroza, V.Vitkus   21:9  21:15 [22']    
    [50] 14:00   A.Taroza, V.Vitkus  
   D.Dielininkaitis, A.Jachontovas     21:12  21:5 [23']  
   D.Dielininkaitis, A.Jachontovas    
    ->    
         
       N.Armonas, R.Juknevičius   11-a vieta
       N.Armonas, R.Juknevičius
       D.Dielininkaitis, A.Jachontovas   21:9  21:12 [30']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     N.Kakta, J.Veisas  
     N.Kakta, J.Veisas   ->   13-a vieta
       N.Kakta, J.Veisas
     A.Stancikas, G.Valaitis     18:21  21:16  21:11 [32']
     A.Stancikas, G.Valaitis  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.