Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė 2011 (2 etapas), Data: 2011-03-12, Vieta: Šakiai  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 27, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Edgaras Slušnys    Dėl 1-16 vietos        
 E.Slušnys        
 32       ->        
   E.Slušnys      
 17  Donatas Rumšys      21:6  21:13 [15']      
 I.Vaivada        
 16  Ignas Vaivada    21:11  21:17 [18']        
     E.Slušnys    
 9  Stanislovas Grincevičius        21:11  21:11 [6']    
 S.Grincevičius        
 24  Mantas Palubinskas    21:18  21:16        
   S.Grincevičius      
 25  Valentinas Bagdanavičius      21:12  21:17 [23']      
 R.Lavrukaitis        
 8  Rimas Lavrukaitis    21:16  21:16 [27']        
       E.Slušnys  
 5  Giedrius Miestauskas          21:15  21:9 [15']  
 G.Miestauskas        
 28       ->        
   G.Miestauskas      
 21  Jonas Malinauskas      21:14  21:6 [19']      
 J.Malinauskas        
 12  Edvinas Jakubauskas    21:5  21:14 [22']        
     G.Miestauskas    
 13  Mindaugas Loveikis        21:9  15:21  21:16 [41']    
 M.Loveikis        
 20  Virgilijus Maštaitis    21:12  16:21  22:20 [37']        
   V.Pratusevičius      
 29         21:12  21:12 [10']      
 V.Pratusevičius        
 4  Vilmantas Pratusevičius    ->         1-a vieta
         E.Slušnys
 3  Tomas Vaškevičius            21:7  21:5 [15']
 T.Vaškevičius        
 30       ->        
   T.Vaškevičius      
 19  Aurimas Misius      21:16  21:14 [42']      
 R.Antipenkov        
 14  Roman Antipenkov    17:21  21:13  21:18 [42']        
     T.Vaškevičius    
 11  Rokas Adomaitis        21:3  21:12 [38']    
 R.Adomaitis        
 22  Andrius Švarplys    21:16  21:19 [21']        
   R.Adomaitis      
 27  Andrius Valantiejus      16:21  21:16  21:17 [31']      
 M.Dagilis        
 6  Mindaugas Dagilis    21:4  21:7 [15']        
       R.Bilius  
 7  Arnoldas Slušnys          21:14  24:22 [26']  
 A.Slušnys        
 26  Gediminas Kareiva    21:3  21:7 [16']        
   A.Slušnys      
 23  Pranciškus Gečas      21:18  14:21  21:14 [37']      
 E.Bradūnas        
 10  Evaldas Bradūnas    21:14  21:13 [18']        
     R.Bilius    
 15  Salvijus Stravinskas        12:21  21:10  21:6    
 S.Stravinskas        
 18  Aidas Vizgirda    21:12  21:11 [31']      G.Miestauskas   3-a vieta
   R.Bilius    T.Vaškevičius
 31         21:12  21:15 [10']    T.Vaškevičius   21:6  21:17 [20']
 R.Bilius        
 2  Ramūnas Bilius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Grincevičius    
       
       V.Pratusevičius   ->   5-a vieta
       
       R.Adomaitis     ->
       
       A.Slušnys   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Vaivada      
       
     R.Lavrukaitis   ->    
       
     J.Malinauskas     ->  
       
     M.Loveikis   ->     9-a vieta
       
     R.Antipenkov       ->
       
     M.Dagilis   ->    
       
     E.Bradūnas     ->  
       
     S.Stravinskas   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   D.Rumšys      
   D.Rumšys   ->      
     D.Rumšys    
   M.Palubinskas     21:0    
   V.Bagdanavičius      
   V.Bagdanavičius   21:16  16:21  21:16 [19']      
       E.Jakubauskas  
        21:14  21:7 [18']  
   E.Jakubauskas      
   E.Jakubauskas   ->      
     E.Jakubauskas    
   V.Maštaitis     21:0  21:0 [2']    
   V.Maštaitis      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   A.Misius      
   A.Misius   ->      
     A.Švarplys    
   A.Švarplys     15:21  21:15  21:14 [26']    
   A.Švarplys      
   A.Valantiejus   21:15  21:10 [20']      
       A.Švarplys  
   G.Kareiva       21:14  12:21  21:8 [26']  
   P.Gečas      
   P.Gečas   21:18  21:12 [16']      
     P.Gečas    
   A.Vizgirda     21:0    
   A.Vizgirda      
    ->    D.Rumšys   19-a vieta
       
         P.Gečas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Bagdanavičius    
       
       V.Maštaitis   ->   21-a vieta
       
       A.Misius     ->
       
       A.Vizgirda   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     M.Palubinskas    
     M.Palubinskas   ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     A.Valantiejus    
     A.Valantiejus   ->    
       
     G.Kareiva     ->  
     G.Kareiva    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.