Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Dvejetų ir Mix'ų badmintono turnyras, Data: 2011-03-19, Vieta: Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-03-19 2011-03-19 2011-03-19 2011-03-19 2011-03-19  
 1  Sergej Leonovič 
 Oksana Jaciuk 
  Dėl 1-16 vietos        
 S.Leonovič, O.Jaciuk        
 32       ->        
  [49] 14:50   S.Leonovič, O.Jaciuk      
 17  Deimantas Čekanauskas 
 Vilija Čekanauskienė 
    21:7  21:8 [16']      
[38] 14:00   D.Čekanauskas, V.Čekanauskienė        
 16  Skirmantas Jurkevičius 
 Adelė Markevičiūtė 
  19:21  21:17  21:15 [30']        
    [50] 15:15   S.Leonovič, O.Jaciuk    
 9  Vilmantas Pratusevičius 
 Aušra Brikaitė 
      21:11  21:16 [24']    
 V.Pratusevičius, A.Brikaitė        
 24       ->        
  [43] 14:25   V.Pratusevičius, A.Brikaitė      
 25         21:14  21:13 [20']      
 R.Kavaliauskas, E.Ratkutė        
 8  Ramūnas Kavaliauskas 
 Eglė Ratkutė 
  ->        
      [58] 16:05   S.Leonovič, O.Jaciuk  
 5  Arūnas Morkūnas 
 Erika Noreikaitė 
        21:16  21:13 [18']  
 A.Morkūnas, E.Noreikaitė        
 28       ->        
  [44] 14:25   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė      
 21         18:21  22:20  21:18 [35']      
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė        
 12  Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->        
    [51] 15:15   P.Perlov, R.Šulnienė    
 13  Gintautas Jaugielavičius 
 Indrė Gudelytė 
      21:8  23:21 [11']    
[39] 14:00   J.Kačerauskas, I.Jasiūnienė        
 20  Jonas Kačerauskas 
 Irina Jasiūnienė 
  21:12  21:15 [20']        
  [45] 14:25   P.Perlov, R.Šulnienė      
 29         21:18  11:21  21:10 [37']      
 P.Perlov, R.Šulnienė        
 4   Philip Perlov 
 Rasa Šulnienė 
  ->         1-a vieta
        [68] 16:55   S.Leonovič, O.Jaciuk
 3  Audrius Kepežinskas 
 Indrė Starevičiutė 
          21:18  21:11
 A.Kepežinskas, I.Starevičiutė        
 30       ->        
  [46] 14:50   A.Kepežinskas, I.Starevičiutė      
 19  Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
    21:13  21:14 [21']      
[40] 14:00   R.Lavrukaitis, L.Januškevičienė        
 14  Rimas Lavrukaitis 
 Laura Januškevičienė 
  21:11  21:16 [21']        
    [52] 15:15   A.Kepežinskas, I.Starevičiutė    
 11  Giedrius Miestauskas 
 Deima Navickienė 
      19:21  21:14  21:19 [35']    
 G.Miestauskas, D.Navickienė        
 22       ->        
  [42] 14:25   G.Miestauskas, D.Navickienė      
 27         21:18  21:18 [20']      
 M.Šlaustas, E.Rakauskaitė        
 6  Marius Šlaustas 
 Eglė Rakauskaitė 
  ->        
      [59] 16:05   P.Rakauskas, L.Būraitė  
 7  Roman Antipenkov 
 Tanita Urbonienė 
        21:15  21:15 [25']  
 R.Antipenkov, T.Urbonienė        
 26       ->        
  [47] 14:50   R.Antipenkov, T.Urbonienė      
 23         21:18  21:17 [23']      
 R.Adomaitis, E.Liočaitė        
 10  Rokas Adomaitis 
 Emilija Liočaitė 
  ->        
    [53] 15:15   P.Rakauskas, L.Būraitė    
 15  Aurimas Misius 
 Sabina Buitkutė 
      21:18  21:11 [18']    
[41] 14:00   A.Misius, S.Buitkutė        
 18  Pavel Tolstoj 
 Sigita Zakarkaitė 
  21:12  21:10 [14']      P.Perlov, R.Šulnienė   3-a vieta
  [48] 14:50   P.Rakauskas, L.Būraitė   [69] 16:55   P.Perlov, R.Šulnienė
 31         21:6  21:6 [18']    A.Kepežinskas, I.Starevičiutė   21:11  21:16 [19']
 P.Rakauskas, L.Būraitė        
 2  Paulius Rakauskas 
 Lina Būraitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Pratusevičius, A.Brikaitė    
      [60] 16:05   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  
       L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė   21:15  21:17 [24']   5-a vieta
        [70] 17:20   L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė
       G.Miestauskas, D.Navickienė     21:7  21:13 [14']
      [61] 16:05   R.Antipenkov, T.Urbonienė  
       R.Antipenkov, T.Urbonienė     B/Ž  
           
           
         V.Pratusevičius, A.Brikaitė   7-a vieta
        [71] 17:20   V.Pratusevičius, A.Brikaitė
         G.Miestauskas, D.Navickienė   21:0 [15']
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Čekanauskas, V.Čekanauskienė      
    [54] 15:40   D.Čekanauskas, V.Čekanauskienė    
     R.Kavaliauskas, E.Ratkutė   22:20  19:21  22:20 [32']    
      [62] 16:30   J.Kačerauskas, I.Jasiūnienė  
     A.Morkūnas, E.Noreikaitė     21:13  21:15 [14']  
    [55] 15:40   J.Kačerauskas, I.Jasiūnienė    
     J.Kačerauskas, I.Jasiūnienė   21:15  21:18 [19']     9-a vieta
        [72] 17:20   J.Kačerauskas, I.Jasiūnienė
     R.Lavrukaitis, L.Januškevičienė       21:13  21:16 [18']
    [56] 15:40   R.Lavrukaitis, L.Januškevičienė    
     M.Šlaustas, E.Rakauskaitė   21:19  21:9 [22']    
      [63] 16:30   R.Adomaitis, E.Liočaitė  
     R.Adomaitis, E.Liočaitė     19:21  21:17  21:16 [34']  
    [57] 15:40   R.Adomaitis, E.Liočaitė    
     A.Misius, S.Buitkutė   21:14  21:18 [20']    
           
         D.Čekanauskas, V.Čekanauskienė   11-a vieta
        [73] 17:20   R.Lavrukaitis, L.Januškevičienė
         R.Lavrukaitis, L.Januškevičienė   21:18  22:20 [21']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Kavaliauskas, E.Ratkutė    
      [64] 16:30   A.Morkūnas, E.Noreikaitė  
       A.Morkūnas, E.Noreikaitė   21:19  21:16 [23']   13-a vieta
        [74] 17:45   A.Morkūnas, E.Noreikaitė
       M.Šlaustas, E.Rakauskaitė     21:14  20:22  21:15 [27']
      [65] 16:30   A.Misius, S.Buitkutė  
       A.Misius, S.Buitkutė   17:21  21:12  21:19 [34']  
           
           
         R.Kavaliauskas, E.Ratkutė   15-a vieta
        [75] 17:45   R.Kavaliauskas, E.Ratkutė
    Dėl 17-32 vietos      M.Šlaustas, E.Rakauskaitė   21:11  21:16 [20']
         
   S.Jurkevičius, A.Markevičiūtė      
   S.Jurkevičius, A.Markevičiūtė   ->      
     S.Jurkevičius, A.Markevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [66] 16:55   S.Jurkevičius, A.Markevičiūtė  
        22:20  21:18  
   .      
    ->      
     G.Jaugielavičius, I.Gudelytė    
   G.Jaugielavičius, I.Gudelytė     ->    
   G.Jaugielavičius, I.Gudelytė      
    ->       17-a vieta
        [76] 17:45   S.Jurkevičius, A.Markevičiūtė
          21:10  18:21  21:15 [34']
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė   ->      
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [67] 16:55   P.Tolstoj, S.Zakarkaitė  
        21:16  22:20 [27']  
   .      
    ->      
     P.Tolstoj, S.Zakarkaitė    
   P.Tolstoj, S.Zakarkaitė     ->    
   P.Tolstoj, S.Zakarkaitė      
    ->    G.Jaugielavičius, I.Gudelytė   19-a vieta
        [77] 17:45   G.Jaugielavičius, I.Gudelytė
         A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:12  21:15 [23']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.