Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos , Data: 2011-03-19, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 44, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Povilas Bartušis    Dėl 1-32 vietos          
 P.Bartušis          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
   P.Bartušis        
 33  Rokas Ranonis      21:0  21:2 [12']        
 A.Stancikas          
 32  Aretas Stancikas    21:14  21:13 [37']     Dėl 1-8 vietos      
     P.Bartušis      
 17  Karolis Eimutaitis        21:8  21:5 [17']      
 K.Eimutaitis          
 48       ->          
   E.Žalandauskas        
 49         21:18  23:21 [22']        
 E.Žalandauskas          
 16  Ernestas Žalandauskas    ->       Dėl 1-4 vietos    
       P.Bartušis    
 9  Martynas Atkočaitis          21:9  21:10 [17']    
 M.Atkočaitis          
 56       ->          
   M.Atkočaitis        
 41  Andrius Juščius      21:11  21:9 [17']        
 M.Dapšys          
 24  Mantvydas Dapšys    24:22  21:16 [21']          
     L.Kontrimas      
 25  Audrius Muižininkas        13:21  23:21  21:18 [34']      
 A.Muižininkas          
 40  Paulius Kaukėnas    21:6  21:3 [13']          
   L.Kontrimas        
 57         21:10  21:5 [15']        
 L.Kontrimas          
 8  Lukas Kontrimas    ->         Dėl 1-2 vietos  
         P.Bartušis  
 5  Vaidotas Prevelis            21:11  21:10 [30']  
 V.Prevelis          
 60       ->          
   V.Prevelis        
 37  Gediminas Gaulius      21:6  21:10 [15']        
 P.Lieparskis          
 28  Paulius Lieparskis    21:10  21:10 [21']          
     V.Prevelis      
 21  Gedmantas Čepkauskas        21:17  21:13 [22']      
 G.Čepkauskas          
 44  Ovidijus Motuzas    21:7  21:7 [30']          
   A.Spurga        
 53         21:11  21:7 [16']        
 A.Spurga          
 12  Algirdas Spurga    ->          
       M.Prevelis    
 13  Lukas Genutis          21:18  22:20 [27']    
 L.Genutis          
 52       ->          
   L.Genutis        
 45         21:13  21:8 [16']        
 M.Kavaliauskas          
 20  Matas Kavaliauskas    ->          
     M.Prevelis      
 29  Renatas Beišinas        21:9  21:14 [22']      
 R.Beišinas          
 36  Mindaugas Abarius    21:13  21:4 [29']          
   M.Prevelis        
 61         21:5  21:4 [12']        
 M.Prevelis          
 4  Martynas Prevelis    ->           1-a vieta
           P.Bartušis
 3  Tomas Vaškevičius              21:12  22:20 [28']
 T.Vaškevičius          
 62       ->          
   T.Vaškevičius        
 35  Darius Blaževič      21:2  21:1 [15']        
 T.Stanevičius          
 30  Tomas Stanevičius    21:8  21:10 [17']          
     T.Vaškevičius      
 19  Jonas Malinauskas        21:11  21:6 [20']      
 J.Malinauskas          
 46       ->          
   J.Malinauskas        
 51         21:18  15:21  21:10 [36']        
 A.Kurapka          
 14  Aurimas Kurapka    ->          
       T.Vaškevičius    
 11  Mantas Šatrauskas          21:14  21:18 [23']    
 M.Šatrauskas          
 54       ->          
   M.Šatrauskas        
 43  Salvijus Karaliūnas      21:7  21:3 [16']        
 D.Juškys          
 22  Dominykas Juškys    21:2  21:9 [14']          
     S.Grincevičius      
 27  Arnoldas Lileikis        21:18  21:16 [22']      
 A.Lileikis          
 38  Žygimantas Pukinskas    21:7  21:6          
   S.Grincevičius        
 59         21:8  21:19 [18']        
 S.Grincevičius          
 6  Stanislovas Grincevičius    ->          
         A.Plavin  
 7  Ernestas Dima            21:11  21:9 [28']  
 E.Dima          
 58       ->          
   E.Dima        
 39  Egidijus Šnaras      21:5  21:8 [14']        
 D.Viskaitis          
 26  Dominykas Viskaitis    22:20  21:16 [23']          
     E.Dima      
 23  Simas Valuckas        21:10  21:14 [43']      
 S.Valuckas          
 42  Arminas Paškevičius    21:10  21:12 [18']          
   G.Dima        
 55         21:18  21:17 [20']        
 G.Dima          
 10  Giedrius Dima    ->          
       A.Plavin    
 15  Deividas Valiulis          21:17  21:15 [23']    
 D.Valiulis          
 50       ->        M.Prevelis   3-a vieta
   D.Valiulis      M.Prevelis
 47         21:12  21:19 [24']      T.Vaškevičius   21:17  21:7 [27']
 A.Vizgirda          
 18  Aidas Vizgirda    ->          
     A.Plavin      
 31  Tomas Prokapovičius        21:4  21:12 [20']      
 A.Lukšys          
 34  Arnoldas Lukšys    21:13  21:18 [17']          
   A.Plavin        
 63         21:3  21:3 [15']        
 A.Plavin          
 2  Alan Plavin    ->       Dėl 5-8 vietos    
         L.Kontrimas    
         L.Kontrimas  
         V.Prevelis   21:19  14:21  21:15 [32']   5-a vieta
           E.Dima
         S.Grincevičius     21:12  21:14 [17']
         E.Dima  
         E.Dima   21:19  13:21  21:14 [39']  
             
             
           V.Prevelis   7-a vieta
           S.Grincevičius
           S.Grincevičius   21:19  21:13 [12']
        Dėl 9-16 vietos      
       E.Žalandauskas      
       M.Atkočaitis    
       M.Atkočaitis   21:15  21:18 [21']    
         M.Atkočaitis  
       A.Spurga     22:20  21:13 [9']  
       A.Spurga    
       L.Genutis   20:22  21:10  21:11 [30']     9-a vieta
           M.Atkočaitis
       J.Malinauskas       21:12  21:13
       M.Šatrauskas    
       M.Šatrauskas   21:15  21:7 [24']    
         M.Šatrauskas  
       G.Dima     22:20  10:21  21:15 [39']  
       G.Dima    
       D.Valiulis   21:17  21:14 [26']    
             
           A.Spurga   11-a vieta
           G.Dima
           G.Dima   17:21  21:18  21:11 [34']
             
          Dėl 13-16 vietos    
         E.Žalandauskas    
         E.Žalandauskas  
         L.Genutis   21:16  21:15 [19']   13-a vieta
         
         J.Malinauskas     ->
         J.Malinauskas  
         D.Valiulis   21:10  21:9 [17']  
             
             
           L.Genutis   15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos      D.Valiulis   ->
     A.Stancikas        
     K.Eimutaitis      
     K.Eimutaitis   21:4  21:4 [15']      
       K.Eimutaitis    
     M.Dapšys     21:12  21:7 [22']    
     M.Dapšys      
     A.Muižininkas   12:21  21:19  21:16 [28']      
         K.Eimutaitis  
     P.Lieparskis       21:15  18:21  21:11 [25']  
     G.Čepkauskas      
     G.Čepkauskas   21:17  21:15 [16']      
       M.Kavaliauskas    
     M.Kavaliauskas     21:19  21:19 [20']    
     M.Kavaliauskas      
     R.Beišinas   21:11  21:12 [21']       17-a vieta
           A.Kurapka
     T.Stanevičius         21:6  21:12
     A.Kurapka      
     A.Kurapka   21:5  21:9 [16']      
       A.Kurapka    
     D.Juškys     21:7  21:15 [16']    
     A.Lileikis      
     A.Lileikis   21:9  21:15 [25']      
         A.Kurapka  
     D.Viskaitis       21:8  21:9 [18']  
     S.Valuckas      
     S.Valuckas   21:12  21:16 [17']      
       S.Valuckas    
     A.Vizgirda     23:21  21:16 [38']    
     A.Vizgirda      
     A.Lukšys   21:8  21:9 [14']    M.Kavaliauskas   19-a vieta
         
           S.Valuckas   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         M.Dapšys    
         
         G.Čepkauskas   ->   21-a vieta
         
         A.Lileikis     ->
         
         A.Vizgirda   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       A.Stancikas      
       A.Muižininkas    
       A.Muižininkas   21:19  21:5 [20']    
         
       P.Lieparskis     ->  
       R.Beišinas    
       R.Beišinas   24:22  21:12 [13']     25-a vieta
         
       T.Stanevičius       ->
       D.Juškys    
       D.Juškys   21:6  21:6 [18']    
         
       D.Viskaitis     ->  
       A.Lukšys    
       A.Lukšys   10:21  21:10  21:18 [46']    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
         A.Stancikas    
         
         P.Lieparskis   ->   29-a vieta
         
         T.Stanevičius     ->
         
         D.Viskaitis   ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   R.Ranonis        
   R.Ranonis   ->        
         
      ->      
   .        
    ->        
         
        ->    
   A.Juščius        
   A.Juščius   ->        
         
   P.Kaukėnas     ->      
   P.Kaukėnas        
    ->        
         
          ->  
   G.Gaulius        
   G.Gaulius   ->        
         
   O.Motuzas     ->      
   O.Motuzas        
    ->        
         
        ->    
   .        
    ->        
         
   M.Abarius     ->      
   M.Abarius        
    ->         33-a vieta
         
            ->
   D.Blaževič        
   D.Blaževič   ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
        ->    
   S.Karaliūnas        
   S.Karaliūnas   ->        
         
   Ž.Pukinskas     ->      
   Ž.Pukinskas        
    ->        
         
          ->  
   E.Šnaras        
   E.Šnaras   ->        
         
   A.Paškevičius     ->      
   A.Paškevičius        
    ->        
         
        ->    
   .        
    ->       35-a vieta
     
   T.Prokapovičius     ->     ->
   T.Prokapovičius        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.