Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos , Data: 2011-03-19, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 42, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Ieva Linkutė    Dėl 1-32 vietos          
 I.Linkutė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
   I.Linkutė        
 33  Saulė Siliūnaitė      21:3  21:9 [16']        
 S.Siliūnaitė          
 32  Austėja Kuusaitė    21:5  21:13 [12']     Dėl 1-8 vietos      
     I.Linkutė      
 17  Aušrinė Kaulickytė        21:9  21:13 [18']      
 A.Kaulickytė          
 48       ->          
   G.Palubinskytė        
 49         21:11  21:13 [18']        
 G.Palubinskytė          
 16  Greta Palubinskytė    ->       Dėl 1-4 vietos    
       I.Linkutė    
 9  Urtė Gečaitė          21:13  21:8 [21']    
 U.Gečaitė          
 56       ->          
   U.Gečaitė        
 41  Ingrida Dirsytė      21:5  21:7 [19']        
 L.Lebeckaitė          
 24  Laura Lebeckaitė    21:12  21:4 [18']          
     V.Fomkinaitė      
 25  Eglė Jūraitė        21:17  21:18 [23']      
 E.Jūraitė          
 40  Karolina Cirenokaitė    21:3  21:2 [11']          
   V.Fomkinaitė        
 57         21:11  21:8 [17']        
 V.Fomkinaitė          
 8  Vytautė Fomkinaitė    ->         Dėl 1-2 vietos  
         I.Linkutė  
 5  Gabrielė Janušonytė            21:8  21:8 [20']  
 G.Janušonytė          
 60       ->          
   G.Janušonytė        
 37  Gabrielė Navakauskaitė      21:2  21:5 [17']        
 G.Grinytė          
 28  Giedrė Grinytė    15:21  21:19  21:18 [28']          
     G.Janušonytė      
 21  Rytė Kurapkaitė        21:5  21:9 [16']      
 R.Kurapkaitė          
 44       ->          
   R.Kurapkaitė        
 53         16:21  21:15  21:18 [35']        
 U.Janušauskaitė          
 12  Ugnė Janušauskaitė    ->          
       J.Jaščemskaitė    
 13  Milda Krančiukaitė          22:20  21:16 [41']    
 M.Krančiukaitė          
 52       ->          
   M.Krančiukaitė        
 45         21:7  21:7 [9']        
 I.Šubinaitė          
 20  Ivona Šubinaitė    ->          
     J.Jaščemskaitė      
 29  Greta Duminaitė        21:11  21:9 [21']      
 G.Duminaitė          
 36  Alfreda Lavruvianec    21:18  15:21  21:16 [17']          
   J.Jaščemskaitė        
 61         21:2  21:3 [14']        
 J.Jaščemskaitė          
 4  Justina Jaščemskaitė    ->           1-a vieta
           I.Linkutė
 3  Ieva Gaidė              21:16  21:7 [35']
 I.Gaidė          
 62       ->          
   I.Gaidė        
 35  Rasa Kondratavičiūtė      21:5  21:0 [18']        
 E.Montvidaitė          
 30  Eglė Montvidaitė    23:21  21:13 [26']          
     I.Gaidė      
 19  Valdonė Besanaitė        21:5  21:1 [13']      
 V.Besanaitė          
 46       ->          
   A.Kurapkaitė        
 51         23:21  21:15 [20']        
 A.Kurapkaitė          
 14  Aistė Kurapkaitė    ->          
       I.Gaidė    
 11  Evelina Šiušytė          21:7  21:9 [17']    
 E.Šiušytė          
 54       ->          
   E.Šiušytė        
 43         21:4  21:1 [13']        
 U.Vaitkevičiūtė          
 22  Ugnė Vaitkevičiūtė    ->          
     E.Šiušytė      
 27  Gintarė Visockaitė        17:21  23:21  21:19 [39']      
 G.Visockaitė          
 38  Milana Nester    21:11  21:7 [14']          
   N.Žvirblytė        
 59         21:3  21:6 [13']        
 N.Žvirblytė          
 6  Neringa Žvirblytė    ->          
         A.Kupliauskaitė  
 7  Dominyka Dragūnaitė            13:21  21:9  21:15 [33']  
 D.Dragūnaitė          
 58       ->          
   D.Dragūnaitė        
 39  Indrė Čiužaitė      21:2  21:7 [13']        
 I.Čiužaitė          
 26  Milda Chochrekova    21:16  17:21  21:16 [35']          
     D.Dragūnaitė      
 23  Eglė Beinoravičiūtė        21:14  20:22  21:18 [48']      
 E.Beinoravičiūtė          
 42  Samanta Kučinskaitė    21:0  21:2 [13']          
   E.Valuckienė        
 55         21:16  21:16 [19']        
 E.Valuckienė          
 10  Erika Valuckienė    ->          
       A.Kupliauskaitė    
 15  Justė Krančiukaitė          21:10  21:10 [22']    
 J.Krančiukaitė          
 50       ->        J.Jaščemskaitė   3-a vieta
   S.Norgailaitė      J.Jaščemskaitė
 47         21:17  21:14 [23']      I.Gaidė   24:22  21:16 [32']
 S.Norgailaitė          
 18  Saulina Norgailaitė    ->          
     A.Kupliauskaitė      
 31  Rugilė Balaišytė        21:11  21:6 [21']      
 R.Ruliova          
 34  Rita Ruliova    21:13  21:5 [18']          
   A.Kupliauskaitė        
 63         21:1  21:4 [14']        
 A.Kupliauskaitė          
 2  Agnė Kupliauskaitė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         V.Fomkinaitė    
         V.Fomkinaitė  
         G.Janušonytė   21:17  18:21  21:14 [43']   5-a vieta
           V.Fomkinaitė
         E.Šiušytė     21:17  21:10 [23']
         D.Dragūnaitė  
         D.Dragūnaitė   21:19  21:16 [39']  
             
             
           G.Janušonytė   7-a vieta
         
           E.Šiušytė   ->
        Dėl 9-16 vietos      
       G.Palubinskytė      
       U.Gečaitė    
       U.Gečaitė   19:21  24:22  21:14 [36']    
         U.Gečaitė  
       R.Kurapkaitė     21:19  25:23 [27']  
       M.Krančiukaitė    
       M.Krančiukaitė   21:13  21:12 [20']     9-a vieta
           U.Gečaitė
       A.Kurapkaitė       21:10  21:17 [24']
       N.Žvirblytė    
       N.Žvirblytė   16:21  21:13  21:14 [20']    
         N.Žvirblytė  
       E.Valuckienė     25:23  21:8 [24']  
       E.Valuckienė    
       S.Norgailaitė   21:18  21:19 [28']    
             
           M.Krančiukaitė   11-a vieta
         
           E.Valuckienė   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         G.Palubinskytė    
         
         R.Kurapkaitė   ->   13-a vieta
         
         A.Kurapkaitė     
         
         S.Norgailaitė   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       
     S.Siliūnaitė        
     A.Kaulickytė      
     A.Kaulickytė   21:9  21:18 [18']      
       E.Jūraitė    
     L.Lebeckaitė     16:21  21:16  21:19 [31']    
     E.Jūraitė      
     E.Jūraitė   21:5  21:10 [16']      
         U.Janušauskaitė  
     G.Grinytė       21:18  21:5 [20']  
     U.Janušauskaitė      
     U.Janušauskaitė   21:5  21:4 [16']      
       U.Janušauskaitė    
     I.Šubinaitė     21:19  21:15 [19']    
     I.Šubinaitė      
     G.Duminaitė   21:8  21:5 [15']       17-a vieta
           U.Janušauskaitė
     E.Montvidaitė         21:15  21:14 [33']
     V.Besanaitė      
     V.Besanaitė   21:7  21:4 [14']      
       V.Besanaitė    
     U.Vaitkevičiūtė     21:17  21:11 [18']    
     U.Vaitkevičiūtė      
     G.Visockaitė   21:12  21:8 [16']      
         J.Krančiukaitė  
     I.Čiužaitė       21:16  20:22  21:12 [31']  
     E.Beinoravičiūtė      
     E.Beinoravičiūtė   21:16  21:9 [20']      
       J.Krančiukaitė    
     J.Krančiukaitė     21:18  21:12 [21']    
     J.Krančiukaitė      
     R.Ruliova   21:8  21:6 [15']    E.Jūraitė   19-a vieta
         
           V.Besanaitė   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         A.Kaulickytė    
         
         I.Šubinaitė   ->   21-a vieta
         
         U.Vaitkevičiūtė     
         
         E.Beinoravičiūtė   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            
        Dėl 25-32 vietos      
       S.Siliūnaitė      
         
       L.Lebeckaitė   ->    
         
       G.Grinytė       
         
       G.Duminaitė   ->     25-a vieta
         
       E.Montvidaitė       
         
       G.Visockaitė   ->    
         
       I.Čiužaitė       
         
       R.Ruliova   ->    
             
            27-a vieta
         
            
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
             29-a vieta
         
            
         
            
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         
           
   A.Kuusaitė        
   A.Kuusaitė   ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
            
   I.Dirsytė        
   I.Dirsytė   ->        
         
   K.Cirenokaitė     ->      
   K.Cirenokaitė        
    ->        
         
            
   G.Navakauskaitė        
   G.Navakauskaitė   ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
            
         
    ->        
         
   A.Lavruvianec     ->      
   A.Lavruvianec        
    ->         33-a vieta
         
            
   R.Kondratavičiūtė        
   R.Kondratavičiūtė   ->        
         
      ->      
         
    ->        
         
            
         
    ->        
         
   M.Nester     ->      
   M.Nester        
    ->        
         
            
   M.Chochrekova        
   M.Chochrekova   ->        
         
   S.Kučinskaitė     ->      
   S.Kučinskaitė        
    ->        
         
            
         
    ->       35-a vieta
     
   R.Balaišytė     ->     
   R.Balaišytė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
             37-a vieta
         
            
         
            
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     
           
         
            
         
            
         
             41-a vieta
         
            
         
            
         
            
         
            
             
            43-a vieta
         
            
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
             45-a vieta
         
            
         
            
             
             
            47-a vieta
         
            
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
            
         
      ->      
         
            
         
      ->      
         
            
         
      ->       49-a vieta
         
            
         
      ->      
         
            
         
      ->      
         
            
         
      ->      
         
            
         
      ->     51-a vieta
         
            
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
             53-a vieta
         
            
         
            
             
             
            55-a vieta
         
            
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
            
         
            
         
             57-a vieta
         
            
         
            
         
            
         
            
             
            59-a vieta
         
            
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
             61-a vieta
         
            
         
            
             
             
            63-a vieta
         
            
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.