Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos , Data: 2011-03-19, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Povilas Bartušis 
 Lukas Genutis 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Bartušis, L.Genutis      
 16  Renatas Beišinas 
 Arnoldas Lileikis 
  21:4  21:3 [13']      
   P.Bartušis, L.Genutis    
 9  Audrius Muižininkas 
 Deividas Valiulis 
    21:10  21:7 [17']    
 K.Eimutaitis, A.Spurga      
 8  Karolis Eimutaitis 
 Algirdas Spurga 
  19:21  23:21  21:17 [29']      
     P.Bartušis, L.Genutis  
 5  Martynas Atkočaitis 
 Ernestas Žalandauskas 
      21:15  21:12 [17']  
 M.Atkočaitis, E.Žalandauskas      
 12  Mindaugas Abarius 
 Žygimantas Pukinskas 
  21:12  21:13 [15']      
   E.Dima, L.Kontrimas    
 13  Arnoldas Lukšys 
 Arminas Paškevičius 
    21:18  19:21  21:14 [29']    
 E.Dima, L.Kontrimas      
 4  Ernestas Dima 
 Lukas Kontrimas 
  21:5  21:11 [15']       1-a vieta
       P.Bartušis, L.Genutis
 3  Vaidotas Prevelis 
 Martynas Prevelis 
        15:21  21:19  21:17 [35']
 V.Prevelis, M.Prevelis      
 14  Salvijus Karaliūnas 
 Egidijus Šnaras 
  21:1  21:2 [12']      
   V.Prevelis, M.Prevelis    
 11  Darius Blaževič 
 Tomas Prokapovičius 
    21:16  17:21  21:8 [29']    
 S.Grincevičius, A.Vizgirda      
 6  Stanislovas Grincevičius 
 Aidas Vizgirda 
  21:9  21:6 [20']      
     V.Prevelis, M.Prevelis  
 7  Aurimas Kurapka 
 Mantas Šatrauskas 
      21:10  17:21  21:5 [24']  
 A.Kurapka, M.Šatrauskas      
 10  Gedmantas Čepkauskas 
 Simas Valuckas 
  21:15  21:13 [20']      
   A.Plavin, D.Viskaitis    
 15  Paulius Lieparskis 
 Ovidijus Motuzas 
    21:16  21:13    
 A.Plavin, D.Viskaitis      
 2  Alan Plavin 
 Dominykas Viskaitis 
  21:5  21:11    E.Dima, L.Kontrimas   3-a vieta
       A.Plavin, D.Viskaitis
       A.Plavin, D.Viskaitis   21:12  21:15 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Eimutaitis, A.Spurga    
     M.Atkočaitis, E.Žalandauskas  
     M.Atkočaitis, E.Žalandauskas   21:17  21:15 [22']   5-a vieta
       M.Atkočaitis, E.Žalandauskas
     S.Grincevičius, A.Vizgirda     21:13  13:21  21:18 [28']
     A.Kurapka, M.Šatrauskas  
     A.Kurapka, M.Šatrauskas   21:15  21:14 [20']  
         
         
       K.Eimutaitis, A.Spurga   7-a vieta
     
       S.Grincevičius, A.Vizgirda   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   R.Beišinas, A.Lileikis      
   A.Muižininkas, D.Valiulis    
   A.Muižininkas, D.Valiulis   21:16  25:23 [39']    
     A.Muižininkas, D.Valiulis  
   M.Abarius, Ž.Pukinskas     21:7  21:6 [19']  
   M.Abarius, Ž.Pukinskas    
   A.Lukšys, A.Paškevičius   21:6  21:17 [24']     9-a vieta
       G.Čepkauskas, S.Valuckas
   S.Karaliūnas, E.Šnaras       21:15  19:21  21:17 [31']
   S.Karaliūnas, E.Šnaras    
   D.Blaževič, T.Prokapovičius   21:16  21:15 [21']    
     G.Čepkauskas, S.Valuckas  
   G.Čepkauskas, S.Valuckas     21:12  21:8 [17']  
   G.Čepkauskas, S.Valuckas    
   P.Lieparskis, O.Motuzas   21:11  21:10 [16']    
         
       M.Abarius, Ž.Pukinskas   11-a vieta
     
       S.Karaliūnas, E.Šnaras   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     R.Beišinas, A.Lileikis    
     
     A.Lukšys, A.Paškevičius   ->   13-a vieta
     
     D.Blaževič, T.Prokapovičius     ->
     
     P.Lieparskis, O.Motuzas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.