Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos , Data: 2011-03-19, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Agnė Kupliauskaitė 
 Ieva Linkutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kupliauskaitė, I.Linkutė      
 16  Eglė Beinoravičiūtė 
 Eglė Jūraitė 
  21:8  21:7 [17']      
   A.Kupliauskaitė, I.Linkutė    
 9  Valdonė Besanaitė 
 Aušrinė Kaulickytė 
    27:25  21:15 [23']    
 G.Palubinskytė, E.Šiušytė      
 8  Greta Palubinskytė 
 Evelina Šiušytė 
  21:15  21:11 [24']      
     A.Kupliauskaitė, I.Linkutė  
 5  Urtė Gečaitė 
 Erika Valuckienė 
      21:9  21:12 [18']  
 U.Gečaitė, E.Valuckienė      
 12  Greta Duminaitė 
 Eglė Montvidaitė 
  21:6  21:10 [19']      
   J.Krančiukaitė, I.Gaidė    
 13  Austėja Kuusaitė 
 Gabrielė Navakauskaitė 
    21:18  13:21  21:16 [32']    
 J.Krančiukaitė, I.Gaidė      
 4  Justė Krančiukaitė 
 Ieva Gaidė 
  21:5  21:6 [16']       1-a vieta
       A.Kupliauskaitė, I.Linkutė
 3  Justina Jaščemskaitė 
 Ugnė Janušauskaitė 
        21:10  21:12 [18']
 J.Jaščemskaitė, U.Janušauskaitė      
 14  Alfreda Lavruvianec 
 Rita Ruliova 
  21:4  21:7 [16']      
   J.Jaščemskaitė, U.Janušauskaitė    
 11  Laura Lebeckaitė 
 Gintarė Visockaitė 
    21:13  21:16 [26']    
 R.Kurapkaitė, N.Žvirblytė      
 6  Rytė Kurapkaitė 
 Neringa Žvirblytė 
  21:3  21:6 [18']      
     G.Janušonytė, D.Dragūnaitė  
 7  Vytautė Fomkinaitė 
 Saulė Siliūnaitė 
      21:15  23:21 [23']  
 V.Fomkinaitė, S.Siliūnaitė      
 10  Ivona Šubinaitė 
 Ugnė Vaitkevičiūtė 
  21:9  21:9 [15']      
   G.Janušonytė, D.Dragūnaitė    
 15  Karolina Cirenokaitė 
 Milana Nester 
    21:11  21:12 [18']    
 G.Janušonytė, D.Dragūnaitė      
 2  Gabrielė Janušonytė 
 Dominyka Dragūnaitė 
    B/Ž    J.Krančiukaitė, I.Gaidė   3-a vieta
       J.Krančiukaitė, I.Gaidė
       J.Jaščemskaitė, U.Janušauskaitė   21:8  21:13 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Palubinskytė, E.Šiušytė    
     U.Gečaitė, E.Valuckienė  
     U.Gečaitė, E.Valuckienė   21:12  21:16 [20']   5-a vieta
       U.Gečaitė, E.Valuckienė
     R.Kurapkaitė, N.Žvirblytė     21:11  21:13 [19']
     R.Kurapkaitė, N.Žvirblytė  
     V.Fomkinaitė, S.Siliūnaitė   21:18  21:14 [19']  
         
         
       G.Palubinskytė, E.Šiušytė   7-a vieta
     
       V.Fomkinaitė, S.Siliūnaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   E.Beinoravičiūtė, E.Jūraitė      
   V.Besanaitė, A.Kaulickytė    
   V.Besanaitė, A.Kaulickytė   21:16  21:17 [22']    
     V.Besanaitė, A.Kaulickytė  
   G.Duminaitė, E.Montvidaitė     21:10  21:11 [27']  
   G.Duminaitė, E.Montvidaitė    
   A.Kuusaitė, G.Navakauskaitė   21:17  21:10 [20']     9-a vieta
       V.Besanaitė, A.Kaulickytė
   A.Lavruvianec, R.Ruliova       21:9  21:14 [16']
   L.Lebeckaitė, G.Visockaitė    
   L.Lebeckaitė, G.Visockaitė   21:7  21:7 [15']    
     I.Šubinaitė, U.Vaitkevičiūtė  
   I.Šubinaitė, U.Vaitkevičiūtė       B/Ž  
   I.Šubinaitė, U.Vaitkevičiūtė    
   K.Cirenokaitė, M.Nester     B/Ž    
         
       G.Duminaitė, E.Montvidaitė   11-a vieta
     
       L.Lebeckaitė, G.Visockaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     E.Beinoravičiūtė, E.Jūraitė    
     
     A.Kuusaitė, G.Navakauskaitė   ->   13-a vieta
     
     A.Lavruvianec, R.Ruliova     ->
     
     K.Cirenokaitė, M.Nester   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.