Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2011 (2 turas) , Data: 2011-04-02, Vieta: Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė, Kaunas   
Grupė- Mėgėjai, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-04-02 2011-04-02 2011-04-02 2011-04-02  
 1  Povilas Bartušis    Dėl 1-8 vietos      
[1] 09:00   P.Bartušis      
 16  Audrius Kepežinskas    21:12  21:6 [13']      
  [9] 09:50   P.Bartušis    
 9  Ernestas Dima      21:4  21:6 [15']    
[5] 09:25   E.Dima      
 8  Tautvydas Raila    21:19  21:16 [21']      
    [19] 10:40   P.Bartušis  
 5  Tomas Vaškevičius        21:9  21:16 [23']  
[6] 09:25   G.Dima      
 12  Giedrius Dima    21:14  21:19 [29']      
  [10] 09:50   T.Liorančas    
 13  Mantas Šatrauskas      21:11  21:13 [18']    
[2] 09:00   T.Liorančas      
 4  Tautvydas Liorančas    21:12  21:12 [14']       1-a vieta
      [27] 11:30   P.Bartušis
 3  Lukas Litvinas          21:10  21:12 [24']
[4] 09:00   L.Litvinas      
 14  Laurynas Sparnauskis    21:10  21:9 [15']      
  [11] 09:50   L.Litvinas    
 11  Renaldas Šileris      21:13  21:13 [23']    
[7] 09:20   V.Prevelis      
 6  Vaidotas Prevelis    21:18  21:19 [19']      
    [20] 10:40   L.Litvinas  
 7  Michailas Golubevas        23:25  21:17  21:19 [42']  
[3] 09:25   M.Golubevas      
 10  Evaldas Bradūnas    9:21  21:18  21:15 [37']      
  [12] 09:50   E.Slušnys    
 15  Aurimas Kurapka      21:14  21:19 [24']    
[8] 09:25   E.Slušnys      
 2  Edgaras Slušnys    21:10  21:6 [13']    T.Liorančas   3-a vieta
      [28] 11:30   T.Liorančas
       E.Slušnys   22:20  21:16 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Dima    
    [21] 11:05   E.Dima  
     G.Dima   21:19  21:15 [30']   5-a vieta
      [29] 11:55   E.Dima
     V.Prevelis     21:17  21:16 [6']
    [22] 11:05   V.Prevelis  
     M.Golubevas   21:14  21:17 [23']  
         
         
       G.Dima   7-a vieta
     
       M.Golubevas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Kepežinskas      
  [13] 10:15   A.Kepežinskas    
   T.Raila   21:8  21:15 [16']    
    [23] 11:05   A.Kepežinskas  
   T.Vaškevičius     19:21  21:15  21:17 [41']  
  [14] 10:15   T.Vaškevičius    
   M.Šatrauskas   21:15  21:15 [21']     9-a vieta
      [30] 11:55   E.Bradūnas
   L.Sparnauskis       19:21  21:18  21:15 [29']
  [15] 10:15   L.Sparnauskis    
   R.Šileris   11:21  21:14  21:17 [33']    
    [24] 11:05   E.Bradūnas  
   E.Bradūnas     21:8  21:17 [22']  
  [16] 10:15   E.Bradūnas    
   A.Kurapka   21:18  18:21  21:10 [29']    
         
       T.Vaškevičius   11-a vieta
     
       L.Sparnauskis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     T.Raila    
     
     M.Šatrauskas   ->   13-a vieta
     
     R.Šileris     ->
     
     A.Kurapka   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.