Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2011 (2 turas) , Data: 2011-04-02, Vieta: Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybos fakulteto sporto salė, Kaunas   
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-04-02 2011-04-02 2011-04-02 2011-04-02  
 1  Povilas Bartušis 
 Tautvydas Liorančas 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Bartušis, T.Liorančas      
 16       ->      
  [38] 12:45   P.Bartušis, T.Liorančas    
 9  Evaldas Bradūnas 
 Vygantas Garmus 
    21:19  21:9 [5']    
[34] 12:20   E.Dima, G.Dima      
 8  Ernestas Dima 
 Giedrius Dima 
  21:14  21:15 [25']      
    [44] 13:10   P.Bartušis, T.Liorančas  
 5  Vaidotas Prevelis 
 Tautvydas Raila 
      21:7  19:21  21:10 [30']  
 V.Prevelis, T.Raila      
 12       ->      
  [39] 12:45   Š.Atkočiūnas, A.Kepežinskas    
 13         21:16  21:9 [21']    
 Š.Atkočiūnas, A.Kepežinskas      
 4  Šarūnas Atkočiūnas 
 Audrius Kepežinskas 
  ->       1-a vieta
      [49] 14:00   P.Bartušis, T.Liorančas
 3  Lukas Litvinas 
 Tomas Vaškevičius 
        21:14  21:16 [22']
 L.Litvinas, T.Vaškevičius      
 14       ->      
  [40] 12:45   L.Litvinas, T.Vaškevičius    
 11         21:15  21:15 [23']    
 L.Sparnauskis, R.Šileris      
 6  Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
  ->      
    [45] 13:35   A.Slušnys, E.Slušnys  
 7  Arūnas Morkūnas 
 Laimonas Vaškevičius 
      21:8  17:21  21:14 [27']  
[35] 12:20   A.Kurapka, M.Šatrauskas      
 10  Aurimas Kurapka 
 Mantas Šatrauskas 
  21:19  21:18 [25']      
  [41] 13:10   A.Slušnys, E.Slušnys    
 15         21:10  21:5 [18']    
 A.Slušnys, E.Slušnys      
 2  Arnoldas Slušnys 
 Edgaras Slušnys 
  ->    Š.Atkočiūnas, A.Kepežinskas   3-a vieta
      [50] 14:00   L.Litvinas, T.Vaškevičius
       L.Litvinas, T.Vaškevičius   21:16  12:21  22:20 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Dima, G.Dima    
    [46] 13:35   E.Dima, G.Dima  
     V.Prevelis, T.Raila   21:17  21:19 [21']   5-a vieta
      [51] 14:00   E.Dima, G.Dima
     L.Sparnauskis, R.Šileris     21:14  21:16 [22']
    [47] 13:35   L.Sparnauskis, R.Šileris  
     A.Kurapka, M.Šatrauskas   21:19  16:21  21:19 [36']  
         
         
       V.Prevelis, T.Raila   7-a vieta
     
       A.Kurapka, M.Šatrauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Bradūnas, V.Garmus    
   E.Bradūnas, V.Garmus   ->    
     E.Bradūnas, V.Garmus  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [52] 14:00   A.Morkūnas, L.Vaškevičius
        21:14  21:16
   .    
    ->    
     A.Morkūnas, L.Vaškevičius  
   A.Morkūnas, L.Vaškevičius     ->  
   A.Morkūnas, L.Vaškevičius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 121 122 
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
2010/11 m. Lietuvos jaunių (iki 17m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-04-09 12:00 2011-04-10 16:00
“Melnragės” sporto salė, Burių g. 5, Kla ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.